Makeup

Simple Flower nail art tutorial

Simple Flower nail art tutorial

Nail Art vznikol v Číne v neskorých 3000 pred naším letopočtom. Číňania používali smalt potiahnuť ich prstami ružová. Medzitým indiáni tiež cvičil nail art počas rovnakého obdobia, kde sa použité Henna zafarbiť svoje nechty. Starovekí Egypťania tiež použiť nail art určiť ich postavenie v spoločnosti - vyššej triedy nosili tmavé odtiene červenej a nižších tried na sebe svetlé odtiene.

Stupňovito Tutorial:

Avšak kvôli nedávnym inováciám, ako sú predtlačené vzory, razenie výstroje atď, sa stala veľmi ľahké pre nás, aby znovu túto umenia doma. Po spustení dole rôznych nail art vzory pre začiatočníkov, tu je rýchly návod pre Simple kvety Nail Art dizajn s použitím bodkovanie nástroj / špáradlo:

Krok 1:

Vždy začnite so základným náterom. Podkladový lak je jasné / francúzsky ružová / nude náter, ktorý chráni nechty od škvŕn a dáva silu, pomôže necht von, aby lepšie. Existuje niekoľko typov základných náterov na trhu k dispozícii, kúpiť jeden podľa vašej požiadavky. Avšak, uistite sa, že používať značkový alebo vysoko kvalitný výrobok.

load...

Krok 2:

Aplikujte 2 nátery základni na nechty a necháme dobre zaschnúť.

Krok 3:

Počkajte, až základňa lesk vyschne úplne. Potom sa pomocou lesk farby, ktoré chcete kvety byť in, kresliť 5 bodov v uzavretom kruhu pomocou bodkovanie nástroj alebo špáradlo.

load...

Krok 4:

Dať inú farbu bod v strede.

Krok 5:

To je, ako si vytvoriť kvetinu. Môžete robiť to veľký alebo malý podľa vašej požiadavky. Tu sme sa rozhodli pre malý jeden.

Krok 6:

Vytvorte 3 až 4 kvety na špičke každého nechtu, ako je uvedené vyššie.

Krok 7:

Ak chcete ísť ešte o krok ďalej, kresliť viac kvetín na klinec vášho prstenníku, ako je uvedené nižšie:

Tu je kompletný vzhľad.

Krok 8:

Chvíľku počkať, kým kvety vyschnúť a potom naneste vrchný náter. Uplatnenie Top Coat je veľmi dôležitý krok, pretože to robí váš návrh vyzerať lesklejšie a bráni nechty z sekanie.

Akonáhle začnete cvičiť a zvládnuť jednoduché vzory, môžete ísť hlbšie a začať vytvárať viac voľných vzorov ruky a lisovanie, nahrávanie atď.

Môžete tiež vyskúšať fuzy nechty umenia, pretože sú tiež vedie celkom dobre na trhu. Sú pomerne ľahké robiť rovnako.

Nail mramorovanie je ďalší trend, že to celkom dobre vyzdvihnutie na trhu. Mnoho salónov tiež ponúkajú tento druh nail art. Môžete si tiež urobiť doma, či môžete robiť iné decentne urobiť nechty umenie.

Nail art je všetko o móde a láska k móde a make-up !!! nielen kvety, fúzy a voda mramorovanie, môžete vyskúšať stovky vzorov v flip minút.

Veľa odrody sú k dispozícii, vrátane šablón, samolepky, samostatne robí nechty farby, ceruzky a ďalšie.

A konečne, rozhliadnite sa okolo internetu pre inšpiráciu, a ak je to možné, nakresliť náčrtok na papier, čo dizajnu chcete kresliť na klinec, než v skutočnosti to robí. Tu je ďalší návod na tom jednoduché klinec umenia doma.

load...