Makeup

Silver nail art tutorial - s detailnými krokmi a obrázkami

Silver nail art tutorial - s detailnými krokmi a obrázkami

Striebro je taká farba, ktorá mnohí z nás jednoducho milujem ho nosiť buď v klenotníctve alebo v sarees a šaty. Jedná sa o veľmi kráľovské a elegantné farby. Dokonca zahnednuté tónovaný krásky možno zložiť striebro veľmi dobre, pretože to má kvalitu, aby sa vzhľad pokožky viac očarujúce pri správnom používaní. Niekedy sme chceli dať na nejaké trblietavé strieborné šaty na party alebo večer. Môžeme však došli sprevádzať šaty so strieborným nail art. Môžete mať pocit, že možnosti, aby sa nail art so strieborným lakom na nechty je obmedzená len na nechty striebornej sám.

No, my prosiť, aby sa líši od tohto stanoviska. Ukážeme vám, ako si môžete vytvoriť krásnu striebornú nail art pomocou nejaké dobré techniky a niektoré nechty Deco je. Nail Deco to je zábavný spôsob, ako vytvárať krásne vzory s trochou tvrdej práce.

Silver Nail Art Design Tutorial

Tak uvidíme, ako vytvoriť silver nail art design v jednoduchých krokoch:

Veci budete potrebovať:

  • Základňová náter (voliteľné)
  • Strieborný lak na nechty (napr Silver Sparkles od Revlon Street Wear)
  • Lak na nechty lesk ružová
  • Transparentný lesk
  • Nail art lepidlá
  • Kaviár korálky v striebre
  • Keramické ruže v bielom
  • Kamienky
  • Špáradlo alebo oranžová palicu

Ako urobiť Silver Nail Design?

Krok 1: Naneste podkladová omietka na nechty

load...

Ak používate základný náter použite 2 vrstvy základného laku na nechty pred začatím tento design. Teraz po základnej vrstva vyschla, iba 2 nátery lesk ružová lak na nechty. Môžete tiež použiť biely lak na nechty. Je to len preto, aby základňa viac nepriehľadný. Nechajte ho vyschnúť predtým, než prejde na krok 2.

Krok 2: Naneste Silver lak na nechty

Teraz platí strieborný lak na nechty minimálne 2 nátery na všetky nechty. Uistite sa, že je úplne suchý. To je dôležité, pretože v prípade, že nie sú riadne zaschnúť a nejako urobíte chybu pri nastavovaní kamienky, potom celý lak na nechty môže odtrhnúť z miesta, ktoré ste dal drahokamu ďalej.

load...

Krok 3: Fix kamienky

Vhodne umiestniť kamienky v rade v stredu, ako by sme dali. Buď môžete použiť Nail Art lepidlo pre upevnenie kamienky alebo môžete použiť transparentný lesk nastaviť kamienkami. Môžete tiež použiť samolepkami kamienky alebo bindis pre nail art. Použili sme 4 kamienky pre každý palec, 1. A 3. Prsta. Pre prostredný prst, sme sa dať nejaké kamene. Pre posledný prst sme dali len tri kamienky.

Krok 4: Stick Kaviár Korálky na prostredný prst

Teraz naneste priehľadný lesk alebo nechtov lepidlo na polovicu necht prostredného prsta. Teraz nalejte kaviárom korálky nad ním. Budú držať na vlastnú päsť. Ak sú chybné použitie, môžete ich vhodne zladiť s oranžovým tyč alebo špáradlo.

Krok 5: Miesto Keramické kvety na prostredný prst

Dať Nail Art lepidlo na ľavom z polovice nechtu. Umiestnite správne keramické kvety.

Krok 6: Použiť transparentný Top Coat

Použite priehľadnú vrchný náter na všetky nechty správne. Tým sa opraviť kamienkami. Tiež použiť transparentný lesk pri koreni keramických kvetín. Pre časť, ktorá má s kaviárom korálky, môžete si ho nechať, ako to je. Môžete tiež zakryjeme vrchný náter pre dlhotrvajúci výsledok. Ale ak vaše kaviár korálky nie sú výnimočné kvality potom budú krvácať, keď je aplikovaný krycí náter.

Konečný Look of Silver Nail Art

Tak konečne tu to máte svoj vlastný striebro nail art, ktoré môžete nosiť na akúkoľvek osobu naladenej s týmto strieborné šaty Vy.

Skúsiš to von? Dajte nám vedieť o svoje názory.

load...