Makeup

Ružový očný make-up tutorial

Ružový očný make-up tutorial

Medzi rôznymi trendy očný make-up, v súčasnosti ružová je sezónna favorite.Being veľmi drahá farba na väčšinu žien, môžete športu ružové očné vzhľad a zabezpečiť, aby sa show zlodej.

Pre všetkých tých, ktorí si myslia, na sebe ružové je nuda, aj oni by nemali experimentoval dosť, pretože ružová je farba, ktorá môže miešať s rôznymi odtieňmi a ak je obísť s presnosťou a správnu techniku, ste povinní získať dokonalý ružový oko make up vzhľad.

Prípravkov potrebných pre make-up Pink Eye

  • Primer A Concealer
  • Svetlo ružové očné tiene
  • Jasný Pink Eye Shadow
  • Kohl Pencil
  • Očné linky
  • Riasenky
  • Zvýrazňovač Eye Shadow
  • Falošné riasy (voliteľne)

Pink Eye Makeup Tutorial

Krok 1

load...

Vaším prvým krokom by malo byť vždy priming a skrývanie očí a pod očného okolia. Kým plniaci pomáha očné tiene zostať dlhšie zabezpečenie farby zobraziť viac intenzity, korektor na druhej strane pomôže, aby sa na základe očného okolia svetlé a zakryť tmavé kruhy či škvrny (ak existuje). Nezabudnite, že pre tých, ktorí s mastnou viečok, primer je nutnosťou, pretože udržiava olej od očných viečok po dlhú dobu.

Krok 2

Naneste hrubú čiaru krémové Kohl ceruzkou alebo čiernu krém očné tiene na očné viečko, čo zaisťuje, že linka je silnejší na vonkajšom okraji. Teraz, rozmazávať to nahor ku zníženiu intenzity, kde si môžete zvoliť intenzitu podľa vás preferencie.

load...

Krok 3

Naneste pulzujúca ružové očné tiene na vonkajšom okraji oka, pretože sa aplikuje na čiernom podklade budete možno musieť použiť hustejšie vrstvu, ako je obvyklé, aby tieň zdajú intenzívne. Uistite sa, že ste si nemali nechať ujsť na tieňa na základe uvedených skutočností zmačkaniu regiónu, platí tento odtieň od polovice viečka až k vonkajšiemu okraju, a ak je to možné, mal by sa rozšíriť smerom von.

Krok 4

Naneste svetlo ružové očné tiene na vnútornej 1. - 3. Očí usingan očné tiene štetcom, aby vám začať od vnútorného kútika a pracovať smerom k vonkajšiemu kútiku.

Krok 5

Potom sa prelínanie štetec a miešať dva tiene ako sa zbaviť všetkých náročných tratiach.

Krok 6

Trvať trochu tmavého ružového odtieňa na ceruzky kefu a aplikovať ich pod spodnou línie rias rozšírenia na 2 - 3. Časť dovnútra a spojiť ju s vonkajším hornej časti tieňa.

Krok 7

Použiť zvýraznenie odtieňa s našuchorené štetcom na obočie kosti, a s použitím rovnakého odtieňa na vnútorný kútik oka s malým ceruzkou štetcom alebo Q-hrot urobí na oči pop.

Krok 8

Naneste tenkú líniu očné linky, a môžete vytvoriť pohybom, ak si prajete. Avšak, som si to jednoduché, aby bolo vhodné pre bežné nosenie. Tiež linka vnútorný okraj očí tenkou líniu Kohl.

Krok 9

Oblúčik vaše riasy a naneste bohatú vrstvu maskary na hotové vzhľad. Alebo môžete pridať nejaké falošné riasy, ak chcete pridať ďalšie dráma. Bez ohľadu na to, je nutné vždy odstrániť spádmi a vyčistiť alebo vzhľad zostáva neúplné.

load...