Makeup

Rôzne typy maskarov

Rôzne typy maskarov

Dlhé, lahodný, husté riasy sú vždy vo veľkom štýle. Väčšina z nás, ale neboli to šťastie, že sa narodí s týmito krásnymi riasami. Našťastie, kozmetický priemysel je tu, aby pomohol! Bez ohľadu na vaše potreby, existujú rôzne typy maskary tam pre vás.

Rôzne typy Mascara:

Existujú rôzne typy a kompozície riasenky k dispozícii na trhu, ktoré menia celý svoj vzhľad očí u sekundy.

Krátke riasy? Skúste predlžovanie riasenku. Tenké riasy? Skúste zahusťujúce riasenky. Rovné riasy? Skúste curling riasenku. Všetky tri? Skúste volumizing riasenku. Všetko, čo potrebujete vedieť, ako aplikovať riasenku správnym spôsobom.

load...
  • Vo vode rozpustné Mascaras ľahko dostať rozmazaný / vločkách a nie sú dlhé nosenie. Môžu byť ľahko odstrániť ľubovoľným základné odstraňovač make-upu.
  • Vodotesné Mascaras nechápem rozmazaný a sú dlhé zotrvanie. Sú najlepším riešením pre tých leta & monzúnov. Sú to ťažké odstrániť pomocou bežných odstraňovača a potrebuje špeciálny olej na báze make-up odstraňovače. Ide o vysoko spracované vzorce, ktoré zostávajú bez zmeny na očiach po dlhé hodiny.

Na rozdiel od tohto širokého klasifikácie riasenky sú ďalej znovu rozdelené do prášku, smotany a kvapalných riasenky.

1. Prášok Mascara

Prášok riasenka je veľmi odlišné od mokrej a suchej riasenku. Pridajte niekoľko kvapiek vody do neho a použiť ju s prútikom. Riasenka nastaví dať falošný druh rias a povrchovou úpravou.

2. Cream Mascara

Krémová Mascara poskytuje objem tenké a riedke riasy a pridáva hĺbku pre oči. Ale to môže ľahko rozmazaniu, takže budete potrebovať špeciálny druh aplikátora pre ňu.

load...

3. Liquid Mascara

Tieto riasenky sú ľahko nájsť a najčastejšie zo všetkých a je väčšinou používaný ženami, ktoré majú mierne stočené riasy. Zvyšuje a zostruje riasy. Tie sú k dispozícii vo vode odolné a vo vode rozpustné varianty oboch.

Výberom správneho Mascara aplikátor

Mascara aplikátor je dodávaný v rôznych tvaroch a veľkostiach, a každá palička slúži na iný účel.

  • Rovné riasenka prútika sú ľahko použiteľné, pretože umožňujú ľahší prístup k malým riasami a vnútorného veka očné riasy. Môžete tiež držať štetec na rôznych uhlov, aby plne srsť riasy.
  • Zakrivený kefa je ideálny pre tých, ktorí hľadajú viac kadere a extra lanovky na riasy. Hrebeň v tvare riasenky je navrhnutý tak, aby odradiť zhlukovaniu a oddeľuje riasy.
  • Hrebeň kefa pomáha oddeliť riasy a poskytuje rovnomerné nanášanie. Ďalej dodáva, dĺžku a objem rias.
  • A Big Brush Mascara kabáty viac maskary a dáva väčšiu hlasitosť na riasy. Prútik je pevne umiestnené štetiny, ktorá je ideálna pre väčšie hrúbky. Veľkú riasenka kefa môžete pridávať zhluky a môžu byť ťažko použiteľné v čase, ale s trochou praxe, budete sa na to zvyknúť.
  • Dlhý kefa je najlepšie pre predĺženie as dlhou prútikom sa dokonca priestoru nebude poskytovať toľko objem ako veľkým štetcom. Sú vhodné oddeliť a definovať riasy.
  • Malý kefa je lepšie pre malé riasy, pretože nemá hrudky riasy, čím ponúka hrúbku.

Rôzne formulou riasenky

1. Predĺženie Mascara

Predlžujúcu riasenku pridáva dĺžku existujúcich riasy. Kefy väčšiny predlžujúce riasenky mať hustejšie štetiny, ktoré umožňujú riasenka sa dostať na riasy hlavne na špičkách.

Táto riasenka je najlepšie pre ľudí s krátkymi a riedke riasy. Ak chcete vytvoriť najväčšie dĺžky, je potrebné použiť aspoň dve vrstvy maskary na riasy. Keď sa aplikuje riasenka, tieto vlákna sa viažu ku končekom rias, čo je vyzerať dlhšia.

2. Zahušťovacie / Thickening riasenky

Volumizing Mascara pomôže dosiahnuť plnšie a silnejšie riasy, pretože obsahuje silnejšie vzorec voskov a silikónových polymérov. Tvrdí, že je ideálny pre ľudí s tenkými alebo riedke riasy, bez ohľadu na dĺžku. Na rozdiel od predlžujúce riasenky, oni neplatí syntetických vlákien a sú navrhnuté tak, aby dopĺňali tvar a farbu našich prírodných rias.

3. Curling Mascara

Curling riasenky pomáhajú zlepšiť prírodné curl rias. Konzistencia riasenka je trochu hrubšie než u iných typov riasenky, čo ďalej pomáha držať zvlnenie.

4. Lash Definovanie riasenky

Lash Mascara Definícia je produkt all-in-one, ktorý ponúka objem a hrúbku. Tie sú zvyčajne k dispozícii ako vodotesné. Vzhľadom k jeho konzistenciu a textúru, sa šíri rovnomerne a každá riasa vyzerá samostatná, jemná a krásne zvlnené dať ktorá poskytuje objem a hrúbku, a ponúka tak perfektný vzhľad.

Väčšina maskary na trhu k dispozícii ponúkajú všetky tieto vlastnosti, ale rias definovanie riasenku je jedinečná, pretože obsahuje špeciálne pigmenty a polyméry definovať riasy od korienkov až ku končekom. Lash Definovanie riasenky dávajú prirodzený vzhľad rias a je najvhodnejším riasenka pre každodenné nosenie.

5. Nehrudkujúca Mascara

Ide o najnovší prírastok na trhu a obsahujú glycerín a hodvábne výťažky, ktoré poskytujú riasy čistý povrch. Aplikátory majú dlhšiu prútik hlbšieho konca.

6. Vo vode rozpustná / Pravidelné i vode odolná / odolný voči vode

  • Vo vode rozpustné Mascaras ľahko dostať rozmazaný / vločkách a nie sú dlhé nosenie. Môžu byť ľahko odstrániť ľubovoľným základné odstraňovač make-upu.
  • Vodotesné Mascaras nechápem rozmazaný a sú dlhé zotrvanie. Sú najlepším riešením pre tých leta & monzúnov. Sú to ťažké odstrániť pomocou bežných odstraňovača a potrebuje špeciálny olej na báze make-up odstraňovače. Ide o vysoko spracované vzorce, ktoré zostávajú bez zmeny na očiach po dlhé hodiny.

Pri výbere riasenky je vhodné stanoviť výkon a výsledok pred kúpou riasenku. Rozhodovanie o tom, čo chcete dosiahnuť z vašej riasenky značne zúžiť. Dúfam, že tento článok vám pomôže vybrať ten správny riasenka pre vás.

load...