Makeup

Priyanka Chopra inšpirovala make-up očí - tutoriál s podrobnými krokmi a obrázkami

Priyanka Chopra inšpirovala make-up očí - tutoriál s podrobnými krokmi a obrázkami

Priyanka Chopra vie, jednu alebo dve veci o hľadajú krásne. Bola Miss World po všetkom!

Priyanka je dnes jedným z najznámejších herečiek Bollywood. Známy pre jej herecké schopnosti a tvrdej práce, Priyanka preukázal všetky Nay vrahovia zle-she sa ukázalo, že modely môžu pôsobiť!

Najlepšie časť o tejto krásnej herečke je, že sa dostane do role a žije to úplne. Ďalšia vec, o Priyanka je skvelý make-up sa používa! Ona je inšpiráciou pre dnešné lekciu.

load...

Použité produkty:

  • Elf 144 paleta očné tiene pre šampanské, slivka, ako hnedé a čierne očné tiene
  • Lotus Herbals Kajal Black
  • Revlon paleta očné tiene v piesku
  • Loreal Million Lashes Mascara
  • Maybelline Kajal pre fialové krému

Priyanka Chopra Eye Makeup Pozrite sa:

To Priyanka Chopra inšpirovalo očný make-up vyzerať výukový program je moja óda na bývalú Miss World.

Krok 1:

Rovnako ako u všetkých seminároch, začneme s nejakým hydratačný! Naneste očný krém hydratujú a zmierniť sucho v rámci oblasti očí. Jemne aplikovať a zmes produktu, kým sa vstrebáva do pokožky. Pokiaľ máte pigmentované viečka, potom je najlepšie použiť korektor pred nanesením na korektor. Aby sa zabránilo pokrčeniu a jemné linky, nastavte korektor s práškom.

load...

Teraz použite krémovú nahú základňu a pokrývajú stred viečka priestoru. Nebojte sa o cieli. Budeme rozmazanie celú vec v ďalšom kroku!

Použite Smudger alebo ceruzky kefa jemne miešať ostré hrany nahé krému. Vyberte si trblietavé očné tiene šampanské a aplikovať ich na celej ploche viečka. Vrstva očné tiene tesne nad rozmazaný základne. Pat očný tieň a vyhnúť sa zvyčajne zametanie pohyb zaistiť maximálnu intenzitu farieb.

Krok 2:

Teraz, vybrať slivka-ako hnedé očné tiene v matnou povrchovou úpravou. Appply ju do najvzdialenejšieho kúta a vonkajšie plochy V vašimi očami. Najlepšie je použiť našuchorený zúžené prelínanie kefou jemne rozptýliť farbu do záhybu.

Krok 3:

Opatrne zdvihnite hornú plochu viečka a aplikovať čiernu Kajal na tenké čiary vašimi očami. Tento krok je dôležitý, ako to bude dať svojim očiam plnšie rias efekt. Teraz použite čiernu Kohl či gélové vložky do husto línie váš horná línia rias. Pomaly predĺženie linky mimo oblasť okolo očí od lietania ho. Naneste trblietavé mäkký zvýrazňovač tieň na obočie kosti oblasti očí.

Krok 4:

Potom vybrať Smudger alebo ceruzka štetec jemne miešať Kajal na hornej línie rias vašimi očami. Opatrne spustite kefa cez Kajal bez ťahania alebo šklbanie viečko. Neťahajte Kajal cez stred oblasti očného viečka, ako to bude vyzerať dramatické a chaotický-rozhodne nie je niečo, čo sa hovorí, že Priyanka Chopra!

Krok 5:

Použiť rovnakú Kajal k čiarou ponoru a spodná línia rias vašich očí a jemne rozmazaniu ju do jedného vreca. Teraz sa musíme matnou čiernou očné tiene nastaviť Kajal a zabrániť pokrčenia. Nebojte sa, ak nemáte čas na nastavenie Kajal s očné tiene. Môžete použiť dlhé nosenie vzorcov, aby sa zabránilo všetok ten chaotický rozmazaniu a pokrčenia.

Oblúčik vaše riasy a sledovať ho s riasenkou vytvoriť ilúziu silnejších rias. Ak chcete vytvoriť mierny intenzívne a dramatický vzhľad, použiť umelé riasy alebo individuálne falošné riasy. Ako posledný krok, použiť trblietavé očné tiene zvýrazňovač na najvnútornejšie rohu vaše oči a je hotovo!

Fajčenie horúce, že je to, čo tento pohľad krik! Táto očný make-up vzhľad je ideálny pre nočné výstupy a večierkov. Skúste to, keď trávi čas so svojimi BFFs a naučiť ich jednu alebo dve veci o očný make-up taky!

Dúfam, že sa vám páči tento priyanka Chopra očný make-up tutorial. Dajte nám vedieť prostredníctvom sekcii Komentáre nižšie.

load...