Makeup

Prezentácia Kangany Ranautovej make-upu a tajomstvá krásy

Prezentácia Kangany Ranautovej make-upu a tajomstvá krásy

Ona je naozaj dieťa osudu. Prichádzajúce zo skromných prostriedkov, dnes je väčšina zaslúžene Bollywood vládnucej, kráľovná '. Ona sported takmer všetky veľké značky, s veľkou šmrnc. Byť veľmi univerzálne, nosia off akýkoľvek vzhľad a štýl s maximálnou gráciou. Keď sa pýtali, ona popisuje jej štýl ako nepredvídateľný. Ona je najkrajšie Kangana Ranaut!

Tu je pohľad na Kangana Ranaut je make-up a krása režim, jej riešenie pre starostlivosť o vlasy, jej obľúbené kozmetické výrobky a samozrejme, jej fitness rutiny. Pozri sa…

Kangana Ranaut sa Starostlivosť o pleť Rutinné:

Tento, Gangster Gal 'prisahá na očistu, tónovanie, hydratačný rutina. Ona používa mydlo bez čistiaci prostriedok na čistenie tváre. Zastavila sa použitie mydla na radu dobre priaznivec to, a hovorí, že urobil priepastný rozdiel, aby jej pleť ako mydlo je známe, že vyzliecť esenciálne oleje z vašej tváre. Jej maskérka jej raz povedal, že v prípade uvedenia na make-up trvá hodiny, to rozhodne nemôže byť zničená za päť minút. Od tej doby, vezme dobrý desať až pätnásť minút, aby správne odstrániť make-up. Potom, čo jej tvár je čistá, ona používa toner, a ešte niečo navyše hydratačné, nasledovaný očný krém. Vzhľadom k tomu, že má citlivú pleť, má tendenciu vyhýbať sa dostať tvár urobiť, ale robí robiť príležitostné vymazané. Med je veľký anti-bakteriálne, ona odporúča používať pre vašu pokožku.

load...

Perfektné režim pre, kráľovnej 'koruna slávy:

Príchod k starostlivosti o vlasy, jej krásne kadere sú štýl vyhlásenie samo o sebe, ale je vo filmovom priemysle, a museli štýl vlasy inak s každým novým filmom nemá mať mýto na týchto krúžkov. Kangana rád použitím organických produktov a holduje šampónov z Fabindia. Ona dostane intenzívne opravy ošetrenie urobiť čas od času. Prisahá na tajomstvo krásy babičky, ona to miesto oleja vlasy robí a parné ju trikrát týždenne.

Všetko o, Revolver Rani je 'make-up Obľúbené:

Toto dráma-kráľovná, ktorá hovorí, že dobrý, žiariace a zdravú pleť je to, čo zistí, sexy, dodáva, že make up vyzerá najlepšie na g koži. Fascinovať na červenom koberci, miluje ísť retro. Miluje starý Hollywood vzhľad a preferuje výberové účesy a červený rúž s dramatickým okrídlené oka. Akokoľvek sa snaží rozbiť jednotvárnosť, má tendenciu sa držať s týmto pohľadom. Ona hovorí, že kúzlo, ktorý je dodávaný s týmto pohľadom na červenom koberci je bezkonkurenčná.

Jej krása náležitosti skladajú z korektor, MAC Studio Fix, s lícenky a balzam na pery. Pokiaľ ide o rúžu, jej lojalita s čerstvým ružovej až svetlo odtiene. Ale pre viac dramatický vzhľad, dáva prednosť volské krvi tóny.

load...

Keď bol požiadaný najpodivnejšie kozmetické ošetrenie jej mám urobiť, keď spomenul, Lip plumpers ', čo je injekcia, ktorá vypĺňa pery, aby to vyzeralo plnšie. Povedala, že detstvo nehoda viedla fibrózy na perách; Preto vzala tieto injekcie, ale mala negatívnu reakciu následnej terapie.

Ďalej len 'Tezze' Ženská Fitness Mantra:

Konečne prichádza na Kangana Ranaut fitness tajomstiev, v prvom rade, že jej vyváženú a zdravú stravu a pije veľa vody, aby sa sama žiariace a hydratovanú. Bola úplne súhlasí cvičenia a vyjde aspoň päťkrát týždenne.

Robí sila jogy, kickbox, drepy, pull-up a push-up a sústredí sa na abs a dolnej časti chrbta cvičenia. Ona používa tanec ako forma cvičenia, keď nemá pocit, že udrie do posilňovne. Ona zahŕňa 45 minút jogy a 10 minút meditácie vo svojom fitness režime, ktorý nielen udržuje ju dobre, ale tiež dáva jej veľký zmysel pre mieru a pokoja.

Tento Sridevi ventilátor, či pracoval jej cestu pomaly a plynulo. Je pozoruhodné, že robí správne veci vždy, či už sa volila filmy, alebo krása a fitness režim.

Banner Obrázok Kredity: Kangana Ranaut je

load...