Makeup

Prečo potrebujete kefa na pery?

Prečo potrebujete kefa na pery?

Ak chcete vytvoriť umelecké dielo, či už na plátne alebo na očné zaniknúť, bude umelci často siahnuť po štetcom. Bezchybné aplikácie make-up začína tými správnymi nástrojmi, kde niektorí z nich špecializované nám pomáhajú aplikovať a miešať farby vytvoriť iný make-up vyzerá. Kefy môže byť vaša cesta k bezchybnému vyzerajúca pleť a make-up. To je možné iba vtedy, ak budete investovať do správny druh make-up štetce a nástrojov. To bude nielen vám pomôžu dosiahnuť bezchybný make-up vzhľad, ale tiež pomôže ušetriť peniaze v dlhodobom horizonte.

Lip kefa, nástroj make-up aplikácie, je dlhý, tenký ceruzka-ako prútik s mäkkými štetinami na konci, ktoré zvyčajne tvoria zužujúci sa bod. Používa sa aplikovať rúž alebo lesk na pery rovnomerne na pery.

Vo väčšine prípadov, použitie pery kief je často prehliada. Je to hlavne preto, že my všetci to ľahké aplikovať rúž priamo z tuby, pokiaľ nie je čo do činenia s farbou na pery v panvici, hrnca alebo palety.

load...

Otázkou obvykle požiadal ich... Budete potrebovať na pery kefa? Ak ste sa pokúšali o uplatňovaní plné pokrytie červené alebo fialové alebo jasná fuchsie rúžu, pravdepodobne by ste pochopiť, že je potrebné mať na pery kefu. Sme si istí, že akonáhle odhaliť prínos pery kefa je, by ste neboli schopní odolať nákupu viac ako jeden peru kefu.

Prečo by ste mali používať na pery kefu?

1. Lip kefy sú navrhnuté tak, aby sa vzťahujú na pery kozmetika s presnosťou, a zabrániť im v rozmazaniu. Dlhá rukoväť poskytuje optimálne riadenie a zakrivený, zužujúci sa štetina poskytuje lepšiu presnosť. To má za následok dokonca, perie odolný ustúpiť proti žiadosti. Ešte tenká vrstva rúžu vždy vyzerá lepšie a sofistikovanejšie ako jeden aplikovaného s guľkou. Tiež môžete vrstviť svoju rúž pomocou pery kefkou zlepšiť svoju vytrvalosť.

load...

2. Ak ste miešania niekoľko odtieňov a / alebo vzorce, budete nevyhnutne potrebujú na pery kefu. Použitie rúžu štetec použiť rúž môže mať za následok rúžu trvajúce dlhšie, pretože menej vrstiev výrobkov sa používajú v každej aplikácii.

3. Okrem toho, peru kefa sa často používa, aby zmes pery vložky a rúž spoločne na pery. Niektorí ľudia, ktorí používajú tieto kefy ani nie je potrebné použiť Kontúrovacia ceruzka na pery, pretože aplikácia má tendenciu byť veľmi presné. Ret vložka je však stále potrebné, aby dokonalý tvar na pery a zabrániť rúž krvácanie. Táto aplikácia technika tiež zabraňuje lesky z vyzeral príliš ťažké a tvrdé, čím dáva viac prirodzený vzhľad pier. Ako všetci vieme, miešanie make-up je jediný spôsob, ako to vyzeralo, mäkké a prirodzené, profesionálne vyzerajúce, ale nie cez vrchol.

Rúž Použitie:

Pre rúžu alebo aplikáciu lesk na pery, začať od stredu pier a zmes produktu sa k vašej línii pery. Ak chcete získať ostrý povrch, používa sa na špičku štetca definovať línie pier na prove a rohy.

Použitie:

Ret kefa môže byť ponorený priamo do pery hrnca alebo rúrky rúžu, alebo si môžete dokonca vytlačiť trochu to na make-up panelu a použiť ju na pery štetcom. Nezdieľajú rtu kefy s niekým iným a udržiavať dve samostatné rtu kefy pre ľahšie a tmavšie farby, aby sa zabránilo nežiaducemu premiešanie.

Formuláre:

Rtu kefy prísť v niekoľkých formách: pravidelné alebo klasické a zaťahovacím. Tí samonavíjacie sú lepšie, pretože sú cestovné priateľský a je dodávaný s uzáverom, ktorý sa hodí na svoje miesto na opačnom konci kefy, a tak dáva väčšiu dĺžku rukoväte.

Údržba:

Je nutné pravidelne udržiavať a čisté pery kefy jemným umývanie teplou vodou a mydlom. Uistite sa, že tiež držať je suchý. Rovnako ako akýkoľvek iný make-up nástroje by mali byť nahradené každý rok zvlášť keď sa štetiny stuhnúť alebo začnú štiepiť.

Nabudúce, keď idete na nákup, nezabudnite si kúpiť na pery kefu. Ret kefy možno nájsť v kozmetickom časti väčšine obchodov. Oni sú tiež k dispozícii on-line, a môžu byť predávané samostatne alebo v baleniach iných make-up aplikácie kief na tvár a oči.

load...