Makeup

Pekné nohy pre všetkých s falošnými špičkami nechtov

Pekné nohy pre všetkých s falošnými špičkami nechtov

Poďme túto vec rovno, existuje len veľmi málo žien v tomto svete, ktoré sa narodili s dokonalými dlhými a krásnymi nechtami na nohách. Perióda. A ak ste jedným z nich, ktorí závisí na umelé nechty, potom sa tento postup vám pomôže dozvedieť sa o najlepších spôsobov, ako používať akrylové nechty doma. Tak čítajte ďalej a glam do svoje nechty v žiadnom okamihu.

Umelé nechty pre prsty

Ak ste umelý necht panna, potom ísť k správnemu salónu využiť tieto umelé nechty akrylové alebo gelové typu. Pre ostatných, ktorí sa snažia doma, rovnako ako umelé nechty sad, umelé nechty sú ľahko dostupné na trhu. Milujeme akrylové tipy, proste držať na konci nechtov a aby celý váš vzhľad oveľa prirodzenejšie. Umelý necht mať veľa farieb, formy, štruktúry a prevedení, rovnako ako náš obľúbený prestriekaný nail art.

Lepenie falošný nechty je podobné použitie akrylové nechty na nechty - ľahké a zábavné. Súprava má štandardné rozmery, ktoré sa hodia na všetky typy nechtov a možno ho ľahko aplikovať doma podľa nasledujúcich krokov

load...

Krok 1

Než začnete s postupom, vybrať svoje falošné nechty najlepšie vo vašej veľkosti, ale ak chcete, môžete si vybrať dlhé jeden rovnako. Uistite sa, že falošné nechty vhodné aj cez svoje skutočné nechty. Len v prípade, ak chcete zmeniť tvar nechtu potom súbor je s využitím pilník na nechty. Next, čistú a suchú svoje prirodzené nechtového lôžka správne.

Krok 2

Teraz k ďalšiemu kroku, dať malú kvapku lepidla na vaše nechty a stlačte nechty pevne držal ju po dobu asi 20 až 30 sekúnd. Použite acetón založený odstraňovač nechtov, ako Konad alebo ranami tip odstraňovač, ak je lepidlo dostane na kožu. To vám pomôže rozpustiť lepidlo dole. Uistite sa, že nie viac ako naneste lepidlo. V opačnom prípade sa objaví na nechty príliš silný.

load...

Krok 3

Vyčistite nechty občas a správne. Môžete ľahko urobiť doma, vo väčšine prípadov ženy, tento krok preskočte. Môžete použiť Sally Hansen Clip & Catch Control Grip Nail Clipper znížiť svoje nechty a tvar voľných okrajov s pilník na nechty.

Krok 4

Ak sa chystáte ísť všetci elegantný so svojimi nechtami potom pred ich maľovanie v požadovanom lak na nechty, uistite sa, že začnete s aplikáciou jasné vrstvu základného náteru na odkrytú špičkou. Potom, čo urobil, nechajte vyschnúť a potom použiť dvojité kabáty svojich plných farieb alebo vytvoriť funky nail art a Ta-da ste dobré ísť.

Pri plánovaní, aby sa odstránili svoje falošné nechty, nezabudnite ani ťahať preč, namiesto toho, aby tieto kroky v mysli. Začať postup tým, že namáča svoje nechty v acetóne na báze poľského odstraňovač. Tým sa uvoľní vaše nechty úplne v žiadnom momente. Odporúčame vám používať Konad a ranami tip odstraňovač. Ďalším bodom je, aby sa dobre starať o svoje falošné nechty. Zvlášť, keď máte na sebe topánky, uistite sa, že nechty nie sú uvoľnené alebo zle prispôsobené tak môžu ľahko zlomiť v takýchto situáciách a môže viesť k niekoľkým vážnym zraneniam.

Tak tu to máte, či už ste zvedaví, vyskúšať akrylové nechty prvýkrát alebo ste ho aplikovať pred, dúfame, že vás miloval čítanie týchto krok za krokom, ako aplikovať akrylové nechty pokyny. Okrem držať dlhé a celkom falošné nechty môžu pomôcť vaše nohy vyzerajú úžasne. Dajte nám vedieť, ak máte nejaké návrhy. Vážime si vašej spätnej väzby.

Bonus: Tu je jednoduchý Android Nail Art App, ktorý vám dá obrovskú zbierku obrazov pre inšpiráciu.

load...