Makeup

Ohromujúci pakistanský svadobný makeup - krok za krokom tutoriál s obrázkami

Ohromujúci pakistanský svadobný makeup - krok za krokom tutoriál s obrázkami

Svadby sú zvláštne. To je deň, kedy sa dievča skutočne byť kráľovná. Všetky nevesty chcú vyzerať čo najlepšie na ich veľký deň. Pakistanskí nevesty sa nelíši! Pakistanský svadobný make-up vám môže dať intenzívne a nádherný vzhľad. Make-up nie je žiadna veda! Aj vy môžete športu pakistanskej svadobné vzhľad s pomocou tohto kroku za krokom make-up cvičenie. Tento vzhľad bude lichotivé na akékoľvek pleti a bude okamžite zmeniť spôsob, akým sa pozeráte! Či už je to pre vašu svadbu alebo akékoľvek špeciálne príležitosti, bude to make-up iste vás vyzerajú úžasne! Takže, pripravte sa na rock pakistanskej svadobné vzhľad?

Pakistanský Svadobné Makeup Tutorial

Pakistanská Svadobné Makeup Tutorial poskytuje pod krok za krokom pomôcť dostať tento nádherný pohľad:

Make-up 1. Očí:

Krok 1:

Začnite tým, že hydratačný citlivú oblasť očí s dobrou očný krém, aby bolo mäkké a poddajné. Tu som použil Neutrogena očný krém. Potom necháme asi 2 minúty, aby sa vstrebáva do pokožky. Teraz sa poďme presunúť na očný make-up.

load...

Naneste oranžovej alebo broskyňové korektor do tmavé kruhy pod očami skryť tmu. Tento krok je voliteľný, ak nechcete mať tmavé kruhy pod očami. Tu som použil Kryolan Derma Camouflage oranžová korektor. Potom naneste svetlejší odtieň korektora pre zvýraznenie a rozptýlili pod očné okolie. Použil som Kryolan korektor tu. Uplatňovať dobrý kompaktný púder okolo oblasti očí, aby sa zabránilo pokrčeniu produktov aplikovaných.

Krok 2:

Vezmite izolepou a aplikovať ich v uhle jeho pripojenie k obočiu kosti. Tento krok prispeje k dosiahnutiu ostré okrídlené hrany, čo je veľmi viditeľný v pakistanskom očný make-up. Sledujte vonkajšiu linku pásky a stopových to pomocou jedného Kajal ceruzka.

load...

Krok 3:

Vytvorenie tvare V na vonkajšej treťom rohu oblasti oka a vyplniť malý trojuholník tvorený s rovnakým Kajal ceruzka. Vždy sa používajú krémovú Kajal ceruzka pre tento krok, ako to pomôže pri miešaní a rozmazávaniu ju poskytnúť mäkšie vzhľad očí.

Krok 4:

Zhlboka sa trblietanie purpurovej očné tiene a aplikovať ju na Kohl. Použil som paletu Lakmat Tanjore Rush pre fialové očné tiene. Jemne začať zmiešaní Kohl s očné tiene vytvoriť aj povrchovú úpravu. Mali by ste si uvedomiť, aby pokryl celý Kohl s očné tiene. To je najlepšie, aby sa dosiahlo tým, že poklepal očné tiene nad ním, ako zametanie ho.

Krok 5:

Naneste aqua modré farebné trblietavé očné tiene po celej očné viečko priestoru v potľapkal návrhu na vklad maximálnu intenzitu farieb. Tu som použil Claire Aqua modré očné tiene.

Krok 6:

Potom naneste trblietavý zlatý kvapalina očné linky cez stred vášho očného viečka oblasti a zmiešať ju ticho. Použil som Lakmat Golden Shine Eye vložku získať požadovaný vzhľad. Tento krok pomôže pri vytváraní oko plocha javí jasnejšie a zdôraznil, takže oči vyzerať väčšie.

Krok 7:

Použiť rovnaké fialové očné tiene na spodnej línie rias a potom použiť trblietanie svetle krémové očné tiene na vnútornej slzného kanálika oblasti očí. Použil som Revlon tieňovej odkazy očné tiene v piesku pre tento krok.

Krok 8:

Aplikovať hlbokú čiernu Kajal ceruzka na hornej línie rias, spodná línia rias a ponoru vašich očí. Potom naneste maskaru objemný otvoriť oči. Tu som použil Lotus herbára Kajal a Loreal Million Lashes riasenka.

Krok 9:

Ak chcete dať väčší vztlak na očný make-up, som použil rovnakú trblietavé zlaté očné linky pod uhlom ku krídlu očné linky a tiež kladený malý drahokamu pomocou očných rias lepidlo.

2. Face Make-up:

Krok 10:

Uplatňovať svoj obľúbený základ dať dokonalý vzhľad vašej pokožky. Prihlásil som sa na Lakmat Absolute White Intense Skin Cover základ v tieni 03. Potom nastavte ju s kompaktnou prášok, aby sa zabránilo lesk a olejnatosť. Tu som použil Lakmat mokrej i suchej kompaktný.

Krok 11:

Aplikovať teplý zlatý bronz rumenec do svojho tvárovej časti hlavy, čím rozmer vašej tvári. Bronzový tieň z palety Lakmat Tanjore Rush funguje perfektne pre tento krok. Môžete použiť ružové alebo broskyňovej farby červenať príliš. Ale použitie bronzovú farebný tieň dáva tvarovanú vplyv na tvári.

3. Lip Makeup:

Krok 12:

Lemujú vaše pery s tmavo gaštanové pery líniové a aplikovať nádherný hlboký červenkastého rubínovú rúž odtieň do oblasti pier. Použil som Lakmat 9 až 5 rúžu v Red Coat tieni.

A teraz ste urobil! 12 jednoduchých krokov a ste pripravení na wow davu! Ešte skúste to a dajte nám vedieť, ako ste dopadli v sekcii komentáre.

load...