Makeup

Ohromujúci očný make-up inšpirovaný gréckou bohyňou - tutoriál s podrobnými krokmi a obrázkami

Ohromujúci očný make-up inšpirovaný gréckou bohyňou - tutoriál s podrobnými krokmi a obrázkami

Naozaj nechápem, čo to je o Grécku? Všetko sa zdá byť tak krásne a majestátne o nich! Aj keď som nikdy nebol, ale počul miliónkrát mnohých krásnych gréckych žien v gréckej mytológii. Kto preboha nevie Helena Sparta, najkrajšie ženy na svete. Všetky známe pre svoju silu, milosť a éterickú krásu!

Gréckej bohyne sú známe pre svoje prírodné krásy a prepracovanosti! Majú nádherný žiarivý olivu ako koža pleť s dokonalými tvarmi tela. Je to určite stojí za to vyskúšať svoje gréckej očný make-up a naozaj žiť svoj život raz! Ale premýšľať o tom, ako dosiahnuť vzhľadu? Niet sa čoho báť, ako vám prinášame nádherné a dramatické grécky Goddess- inšpirovaný očný make-up tutorial v jednoduchých krokoch 8. Tak, teraz je čas, aby si sa prebudil svoje vnútorné bohyne zmysly.

Grécka bohyňa Eye Makeup Tutorial:

Poďme sa pozrieť na krokové grécka bohyňa očný make-up tutorial:

Krok 1: ukryť a vytvoriť ilúziu hlbšie posadené oči

Uplatňovať dobrý očný krém na spodnej oblasť okolo očí a nad viečka, aby hydratujú oblastí. Tu som použil Banjaras Under Očný krém. Teraz naneste korektor skryť mravca tmavé kruhy pod očami a zdvihnite očné okolie. Tu som použil Kryolan Derma Camouflage korektor. Použitie kompaktný prášok, ktorý je priesvitný alebo sfarbené nastaviť korektor, aby sa zabránilo pokrčeniu.

load...

Ste urobil s skrývanie. Teraz začnime make-up očí. Potom sa matný oranžovo-hnedé očné tiene a aplikovať ho na bránkovisku vašimi očami. Toto pridá dimenziu a vyvediem vaše zaniknúť priestor dať ilúziu hlbších posadené oči ako gréckych žien. Tu som použil Kryolan Blush v Mocha ako očné tiene.

Krok 2: Blend bránkovisku priestor opäť pre mäkké oko pohľad

Potom sa matný hnedý očné tiene, ktoré je 3 odtiene tmavší ako vašej pleti. Použite ju v bránkovisku oblasti mierne ťažšie ako v predchádzajúcom kroku. To možno ľahko dosiahnuť pomocou našuchorený prelínanie kefu a napodobňujúci mäkký pohyb stierače. Teraz naneste tmavší matný hnedý očný tieň prehĺbiť záhybov oblasť vašich očí ďalej viac. Vezmite čistú prelínanie kefa bez očné tiene a miešať bránkovisku priestor znova. To pomáha k odstráneniu drsné hrany a dáva jemný vzhľad očí. Tu som použil Elf deň na palete Beach očné tiene pre stredné a tmavé matné hnedé očné tiene.

load...

Krok 3: Naneste trblietavých Gold očné tiene

Naneste trblietavé, trblietavé zlato očné tiene základne na stredu plochy viečka. Táto základňa bude slúžiť ako prostriedok držaný očné tiene, ktoré majú byť použité neskôr a tiež umožňuje jasnejšie. Tu som použil Maybelline Color Tattoo v tieni Bold zlata.

Krok 4: Získajte maximálnu intenzitu farieb u viečok

Naneste žltú tieň gold očí v leskom cieli cez očné tiene základne krém, ktorý sa aplikuje v predchádzajúcom kroku. To je najlepšie, aby sa zabránilo svetlo alebo svetlejšie zlaté očné tiene, ako to bude nedá inšpirujúca grécky make-up vzhľad. Naneste očné tiene v potľapkal pohyby aby sa dosiahla maximálna intenzitu farieb. Začať používať od vnútorného kútika oka a zastaviť očné tiene v strede veka. Tu som použil výber Lakmat očné tiene v Tanjore Rush pre žlté zlato trblietavých očných tieňov.

Krok 5: zmäkčiť tiene Color

Použite našuchorený prelínanie kefu a zjemňujú okraj zlaté očné tiene s hnedým očné tiene použitých skôr.

Krok 6: Vytvorenie Winged Eye Effect

Potom sa čierne tekuté očné linky a začať kresliť tučný okrídlené očné linky. Čiaru od najvnútornejšia kútika oka k najvzdialenejším rohu očného okolia, vytvára ostrý špicatý krídlo. Tu som použil očné linky Kryolan Black. Potom linka spodnej línie rias a ponoru s čiernym krémovej Kajal ceruzkou. Naneste tenkú šampanské zvýrazňovač tieň kostnej oblasti obočia zvýrazniť vaše oči. Tu som použil Revlon tieňovej odkazy očné tiene v odtieni piesku.

Krok 7: Vytvorenie rybu Tvar Tail Eye

Vezmite rovnaké žlté zlaté očné tiene s šikmé očné tiene štetcom. Teraz lemujú vaše spodný línie rias veľmi husté spôsobom a krídlo ho von vytvoriť rybí chvost tvar očné linky vzhľad.

Krok 8: Dokončenie The Fish Tail Look

Použite rovnaký čierne očné linky a sledovať spodná línia rias pomocou Kajal. Potom vytvoriť malý trojuholník, a naplňte ju dokončiť rybí chvost tvar očné linky vzhľad.

A je hotovo!

Nie je to super ľahké sledovať grécka bohyňa očný make-up nápady v 8 jednoduchých krokoch? Ak chcete vyskúšať tento vzhľad, ale nie sú istí niesť intenzívny dramatický okrídlený fóliu a potom ho vyladiť pre jednoduchý vzhľad očné linky na rock tento make-up vzhľad.

Skúsiť to a nebojte sa podeliť o svoje názory v sekcii komentáre.

Odporúčané články:

  • Egyptská kráľovná Inšpirovaný Eye Makeup Tutorial - s podrobnými krokmi & Fotografie
  • Butterfly Inšpirovaný Makeup Eye - konzultácie s podrobnými krokmi a obrázky
  • Jesene Inšpirovaný Eye Makeup Tutorial s detailnými krokmi a obrázky

load...