Makeup

Ohromujúci čínsky očný make-up - tutorial krok za krokom s obrázkami

Ohromujúci čínsky očný make-up - tutorial krok za krokom s obrázkami

Pri pohľade na našu reflexiu v deň zrkadlovom čo deň môže dostať nudné, bez ohľadu na to, ako veľmi máte radi sami seba! Existuje dobrý dôvod, prečo malé deti rady hrajú zdobiť. My dospelí taky a my len nazývať to make-up! Ale prečo by sme sa mali snažiť rovnaký make-up pre let? Ak hľadáte skúsiť niečo nové a iné v tejto sezóne, ako sa asi snažia čínsku očný make-up? Čínske ženy sú známe pre ich prepracovaný make-upu a elegantných funkcií. Teraz si môžete vyskúšať rovnaký vzhľad bez stráviť svoje ťažko zarobené peniaze na drahé salóne. Tento make-up bude fungovať vo väčšine typov očí a očné tiene farby môžu byť vylepšený podľa svojich preferencií. Tento krok za krokom tutoriál vám pomôže získať to najlepšie z čínskej make-upu.

Čínsky Eye Makeup Tutorial:

Začnime čínskej očný make-up tutorial!

Krok 1:

Zakryť svoje tmavé kruhy pod očami s ťažkých korektor. Tento krok bude zdvihnite očný make-up a dať silnejší definíciu. Tu som použil Kryolan Derma Camouflage Concealer schovať a odľahčiť svoje tmavé kruhy pod očami.

load...

Krok 2:

Ďalej, poďme sa presunúť smerom k očný make-up. Vyplniť vaše očné viečka priestor s krémovou nahé Kohl. Tento krok pomôže pri zjasnenie veka okolia očí a skryť všetku pigmentáciu. Ak máte spravodlivejší očných viečkach potom môžete preskočiť. Tento krok nemusí byť čistý, ako by sme ju rozmazaniu neskôr. Potom naneste mäkký trblietanie biele alebo strieborné očné tiene na viečko očné okolie. Tu som použil ľahké strieborné očné tiene od Elf deň na palete Beach očné tiene.

Krok 3:

Naneste stredne matný hot ružové očné tiene do záhybov priestoru a jemne miešať to. Nie viac ako miešať to ako sa snažíme dosiahnuť silnejší stláčanie vzhľad. Tu som použil Lakmat očné tiene v ružovej Wink.

load...

Krok 4:

Naneste akt krémovo sfarbené Kohl ceruzka na čiare ponoru vašimi očami. Tento krok pomôže vytvoriť ilúziu väčšie a plnšie očí. Tu som použil Oriflame Kohl očné ceruzku na nahé tieňa. Sledovať tento krok s fialovým odtieňom slivkovej aplikovaného k vonkajšiemu kútiku očí. Jemne miešať to s ružovým očné tiene. Použil som paletu Lakmat očné tiene v Tanjore Rush sa dostať, že dokonalý vzhľad.

Krok 5:

Čím silnejšie okrídlený pohľad je najväčšou dominantou v čínskom očný make-up. Ak chcete získať ten pohľad, použite starú kartu zakryť vonkajšie krídlo oka v naklonenom stave linky. Použite rovnaký korektor, ktorý bol použitý v rámci oblasti očí.

Krok 6:

Kresliť silnú šikmú čiaru spájajúcu vonkajší kútik oka do stredu. Použil som Kryolan Liquid Liner in Black vytvoriť tento dramatický okrídlené linku. Uhol tejto očné linky môže byť zmenený tak, aby vyhovovali svoj tvar očí, ale vždy pamätajte, aby ju udržali v ostrom uhle ponúknuť čínsku dotyk.

Krok 7:

Nakresliť ukázal malý koniec na vnútornom kútiku oka s použitím rovnakého čierne očné linky použité v predchádzajúcom kroku.

Krok 8:

Uplatňovať falošné riasy a krútiť vaše riasy maskarou na dokončenie čínskej očný make-up vzhľad.

A je hotovo! Nebolo to jednoduché, aby tento nový čínsky očný make-up za púhych 8 krokov? Keď vidíte tie krásne čínske modely, budete určite mať čas sa domnievať, že by ste mohli mať rovnaký vzhľad s minimálnym úsilím, nie?

Mení spôsob, akým sa pozeráte, nemusí vždy vyžadovať plastickú operáciu! Vyvediem dieťa vo vás a užiť si niektoré, obliekanie 's týmito čínskymi tipov očný make-up. Konečným výsledkom bude niečo iné ako úžasné!

Dúfam, že sa vám to páčilo tento výukový program. Skús to doma a zdieľať svoje skúsenosti s nami v komentároch.

load...