Makeup

Ohromujúci čierny a biely návod na make-up očí - s podrobnými krokmi a obrázkami

Ohromujúci čierny a biely návod na make-up očí - s podrobnými krokmi a obrázkami

Som nudí znova a znova snažia rovnakej farby! Som si istý, že sú príliš! Milujem experimentovať, po tom všetkom, čo je život bez niekoľkých rizikám? Takže ste hra pre niečo iné a ambiciózny? Poďme zahodiť všetky farby a vrátiť sa k základom. Áno, klasické farby čiernej a bielej! Kompletná make-up vyzerať použitím len čiernu a bielu farbu? No, Nesnažím sa vám premení v nejakej pruhovaných krásy! V skutočnosti sa tento špeciálny projekt, môžete len stať sa toast sezóny! Znie to nepravdepodobné? Radšej veriť! Dnes som vytvoril jedinečný očný make-up pomocou čiernej a bielej očné tiene farby.

Black and White Makeup Eye Tutorial:

Začnime na očný make-up tutorial.

Krok 1: Naneste Krémová Black Eye Pencil

Začnite tým, že hydratačný svoju citlivú oblasť očí pomocou očného krému. Potom, použiť krém alebo tekutý korektor na spodnej oblasti očí utajiť pigmentáciu a tmavé kruhy. Nastavte ju s uvoľneným práškom, aby sa zabránilo pokrčeniu výrobku. Použil som korektor Kryolan a Lakmat tváre stylista kompaktný púder pre tento krok.

load...

Pick krémovú monokel ceruzku a aplikovať ich na vnútornej a najvzdialenejších kútoch vášho oka. Tento krok nemusí byť čistý, ako by sme ju rozmazaniu neskôr. Tu som použil Maybelline Dráma Gél Liner v čiernej farbe. Najlepšie je použiť krémové vzorec v tomto kroku, ako to pomôže pri ľahké miešaní produktu.

Krok 2: rozmazaniu Kajal

Potom sa rozmazaniu štetcom alebo ceruzkou kefu a jemne rozmazanie Kajal aplikovaný v predchádzajúcom kroku. Neťahajte Kajal smerom k stredu viečka, len pomaly rozmazanie ostré hrany Kajal. Ak nechcete mať rozmazania kefa, môžete použiť vatový tampón pre tento krok.

load...

Krok 3: Naneste matným šedočierne očné tiene

Pick matný šedavý čierne očné tiene a aplikovať ju na rozmazaný Kajal. Pat the eye shadow jemne bez zametanie to, ako sa zvyčajne vykonáva. Ak chcete zosilniť farbu očné tiene, môžete tiež mokré kefu zľahka vodou.

Krok 4: Použiť trblietavých Biele očné tiene

Naneste trblietavé biele očné tiene na stredu pohyblivého viečka oblasti očí. Ak si prajete, aby sa očné tiene pop a objavujú živé, môžete použiť smotanový biely základ pred uplatnenie očné tiene. Potom naneste matný tmavo čierne očné tiene na vnútornej a najvzdialenejšie kútiky očí. Použil som Kryolan matnou čiernou očné tiene, aby si tento krok právo.

Krok 5: zmäkčiť okraje Eye Makeup

Potom sa našuchorený miešanie očné tiene kefu a zmäkčiť okraje očný make-up. Použiť rovnaké trblietavé biele očné tiene na vnútornej slzného kanálika oblasti a jednu tretinu spodnej línie rias. Potom aplikovať rovnaký matnou čiernou očné tiene pre zvyšok spodnej línie rias. Prinášať vám rovnováhu, tento krok urobí očný make-up vzhľad vyzerať kompletný. Potom naneste jemnú bielu očné tiene v matnej alebo trblietavých vzorca na obočie kosti oblasti očí. Použil som biele očné tiene v saténovou povrchovou úpravou z Elf palety 144 očné tiene získať dokonalý vzhľad.

Krok 6: Zoraďte si oči Black Liquid Eyeliner

Lemujú vaše oči s čiernym tekuté očné linky. Môžete ho lemujú husto alebo v tenkej vrstve podľa svojich preferencií. Potom oblúčik vaše riasy riasenkou dokončiť očný make-up vzhľad.

Nie je zebra žiadnym najbujnejšej fantázii! Ak budete postupovať podľa krokov správne, budete určite vyzerať ako strana zviera! A s trochou čierne šaty, budete rock party! A žiadne nudné červenej a hnedej-len klasiky-rovnako ako vy! Takže, ste pripravení maľovať mesto červenú s čiernou a bielou očný make-up?

Našli ste tento návod užitočné? Skúste tento make-up techniky a sa vrátiť, ak máte nejaké otázky! Sme vždy radi pomôžu vyzerať vaše absolútne najlepšie.

load...