Makeup

Ohromujúci červený a čierny očný makeup - krok za krokom tutorial s obrázkom

Ohromujúci červený a čierny očný makeup - krok za krokom tutorial s obrázkom

Skúsiť niečo odvážne a živé? Už ste niekedy skúšali red pre vaše oči? , V prípade pochybností, nosiť červený 'je klasický výrok na pery. Ale môžeme vytiahnuť odvážne červené pre naše oči taky? Prečo nie? Skúsme niečo náročný! Červená je intenzívna farba očí a keď spárovaná s čiernou, to môže premeniť v štrajkujúci kombinácii. Chcú dozvedieť tučné očný make-up pomocou červenej a čiernej? To bude úžasné očný make-up pre červené a čierne šaty taky.

Červená a make-up Black Eye Look:

Potom, začnime tutorial!

Krok 1:

Začnite tým, že nanášanie penetrácie očí, aby sa zabránilo pokrčenia a budging na očné tiene. Potom nakreslite vonkajšie krídlo na najvzdialenejšom kútiku oka vytvoriť ilúziu línia spájajúca spodnej línie rias k obočiu kosti oblasti. Použite krémovú Kajal pre tento krok, pretože prispeje k ľahkej miešanie a rozmazávaniu na Kajal neskôr. Tu som použil Lotus herbára Krémová Kajal v čiernej farbe. To je najlepšie používať cellotape ako vodítko pre tento make-up, pretože to pomôže pri vytváraní silnej krídlo a bude mať make-up v oblasti očí.

load...

Krok 2:

Potom pomocou rozmazanie štetcom alebo typu ceruzka kefa jemne miešať Kajal dovnútra k oblasti očí. Používať jemné ťahy a neťahajte vašej oblasti očí. Tu som použil rozmazania kefa Colorbar pre tento krok. Potom nastavte krémovú Kajal rozmazaný s matným čiernym očné tiene, aby sa zabránilo pokrčenia na očné tiene. Tu som použil Kryolan matnou čiernou očné tiene.

Krok 3:

Vyberte si jasne a žiarivo červené očné tiene podľa svojho výberu, čo by mohlo byť v saténovej, matné alebo leskom povrchom. Ako som chcel, aby make-upu byť mierne mäkké, použil som matný červené očné tiene. Začnite tým, že použitím očné tiene po celom očného viečka oblasti malých a potľapkal pohybov. Nezametat farbu preč, ako to bude slabnúť a znížiť intenzitu farieb. Pack farbu po celom očného viečka obmedzuje očné tiene vnútri záhybov oblasti očného viečka. Tu som použil Claire očné tiene v 0504.

load...

Krok 4:

Naneste stredne hnedá očné tiene v matnom vzorca do záhybov oblasti očí. Tento krok je dôležitý v celej očný make-up vyzerať, ako to bude pomáhať pri vytváraní mäkký prechod farieb od čiernej cez hnedú, čím jemný Smokey pohľad na očný make-up. Tu som použil Elf deň na palete Beach očné tiene pre stredné matné hnedé očné tiene.

Krok 5:

Potom sa našuchorený prelínanie kefu a zmes preč všetky aplikované očné tiene ticho. Tu som zužujúci Oriflame prelínanie kefu. Používať krátke krúživými pohybmi slabnúť na očné tiene pomaly získať jemný Smokey vzhľad prosté akýchkoľvek drsných hrán alebo čiar.

Krok 6:

Teraz s rovnakou matnou čiernou očné tiene používané v skoršom kroku a aplikovať ju na vonkajšom kútiku oka a tiež ryhy oblasti definovať oči lepšie. Tu som opäť použil Kryolan matnou čiernou očné tiene. Ak miešanie má za následok blednutie červeného očné tiene, môžete opäť pat očné tiene do stredu očného viečka, aby to vyzeralo, žiarivé a jasnejšie.

Potom linka oči tučný alebo chudý v závislosti na vašich preferenciách. Ako som chcel vytvoriť dramatický vzhľad, som aplikoval hrubú čiaru a okrídlený to. Tu som použil Kryolan čierne tekuté očné linky.

Krok 7:

Potom použiť rovnakú čiernu a červenú očný make-up použitie očné tiene používaných skôr na spodnej línie rias vašimi očami. To ponúkne vyvážený pohľad na vaše očný make-up. Potom linka váš ponoru s vašimi obľúbenými Kajal definovať oči lepšie. Tu som použil Lotus herbára Kajal v čiernej farbe. Potom naneste potrebné množstvo maskary dokončiť očný make-up vzhľad.

A je hotovo! Snaž tohto živého a odvážne očný make-up a dajte nám vedieť, ako to vyzerá.

load...