Makeup

Očný make-up pre ázijské oči

Očný make-up pre ázijské oči

Ázijských žien sa hovorí ako o krásnych bytostí na celom svete. A Ázijský vzhľad je niečo, čo ľudia určite tvrdo pracovať, aby si. Krásne vlasy, krásna pleť a takmer dokonalá stavba tela je niečo, čo všetci túžia po. Ale je to ázijské oči, ktoré sa dostanú špeciálnu správu od každého.

Ázijské oči majú jedinečný tvar a sú veľmi krásne. Tak poďme hovoriť o tom, ako dať na očný make-up pre ázijské oči, ktoré môžete ľahko urobiť!

Diskusia Očné Makeup Tutorial

1. Naneste základňu očí:

Na veku bez riadneho základni make-up, bez ohľadu na to, kam to uvedenie, bude váš make-up nebude trvať dlho. Tak, aby sa zabránilo mastný základňu očné dať trochu náter na viečka a zmes dobre.

load...

2. Skrývať:

Zakryť jemné linky alebo aj tmavé kruhy okolo očí s 3 bodky počnúc počiatočný bod oka. Dal 2. Bodku korektor v stredu veka a 3. V koncovom bode oka. Splynúť s prstenníku; Nesiahajte v kruhovom pohybe.

3. Naneste Foundation

Podobne dať základ do 3 bodov v oblasti pod okom a splynúť.

4. Riaďte sa očné linky:

Tmavú podložku, ako je čierna, alebo dokonca tmavo hnedé alebo tmavo modrú. Spodný lem môže byť mliečne biela obloženie.

load...

5. Naneste očné tiene:

Výber z troch odtieňov očné tiene môžete dať niektoré zo strán perfektné ázijské očný make-up vzhľad.

Spustiť aplikáciu s podobnou farbou pleti odtieň. Nadväzujúceho s bronzovou prejdením cez viečka, ktorá sa rozprestiera v chvosta. Potom naneste trochu tmavší odtieň povedať hnedej na iba na veku. Ďalšie záhyb účinok na záhybe (nie je celý viečko) s tmavší odtieň, ako tmavo hnedé alebo tmavo modré alebo dokonca čierne alebo uhlie. Blend je k hranie s farbami.

6. Oživiť vaše oči:

S zvýrazňovač. Rozžiari vaše obočie kosti s leskom tieňa a tiež dať malú bodku leskom striebra (ja používam elle18 oko prskavky striebro ako zvýrazňovač) na začiatku oči a nos koncového bodu. Tento bod sa zvyšuje odstup medzi nosa a očí, takže oči vyzerať jasný a krásny.

7. Zvýraznenie obočie:

Ázijské oči žiariť s malou prímesou tmavé obočie. Takže vyplniť vašich prázdnych miestach obočia s okom obočie ceruzkou a dať mu dobrý tvar aj po šklbanie alebo metódu, ktorá môže nasledovať.

8. Curl riasy:

Double curling je robené získať pridanou zvlnenie a tiež upozorniť na oči a aby vyzerali veľký, pretože ázijské oči sú menšie. Takže curl pred nanesením maskary.

9. Naneste riasenku:

V dozadu a dopredu cik cak pohyb horných rias a pre tých, nižšie len dať sladkú výpad alebo dva.

10. Final dotykové

Opäť lokne po použití maskary (okamžite). Rub je čistý, z gumy alebo kremíka podložky pre ďalšie použitie.

Akékoľvek ďalšia otázka na očný make-up tutorial pre ázijské oči? Napíšte nám komentár a potom!

load...