Makeup

Noste pero s ceruzkou správnou cestou - návod

Noste pero s ceruzkou správnou cestou - návod

Očné vložky sú elegantný spôsob, ako definovať a dať tvar očí. Keď príde na obloženie oči, existuje rad produktov, ktoré vám pomôžu urobiť. Existujú rôzne typy očných vložiek na trhu k dispozícii dnes. Môžete si vybrať z pravidelných ceruzku očné linky na pen očné linky na očné linky gél, a v niektorých prípadoch, niektoré Kohl ceruzky tiež urobiť skvelú prácu, pracoval ako očné linky.

Nosenie vložku očí vám pomôže definovať vaše oči najvýznamnejších očí. Vložka oka, pri aplikácii v hrubých čiar s nahou pery, prispieva k veľmi intenzívne a diletantský vzhľad. Dá sa nosiť na jeho vlastné, alebo s očné tiene zlepšiť farbu a tvar očí. Tiež očné vložky hrajú veľkú úlohu, pokiaľ ide o vytvorenie stále populárne dymové oči vyzerať.

Kým možnosti sú mnohé kľúčom k zapamätanie je, že musíte byť naozaj ustálený rúk pri aplikácii vložky očí. A v prípade, že sa uchádzate o vložku očné prvýkrát, je lepšie začať s tenkými líniami, skôr ako vytvárať naozaj silné a výrazné línie.

load...

Tu je niekoľko jednoduchých krokov, ktoré vám pomôžu správne nosiť očné linky použitie očné linky ceruzky:

  • Čisté a prime vaše oči. Ak máte olejové viečka naneste sypký prášok, pretože to bude robiť očné zostať dlhšie na viečka.
  • Začať kresliť čiaru od stredu veka pozdĺž hornej línie rias k vonkajšiemu kútiku. Ak nechcete dostať linku správne pozdĺž línie rias, nebojte sa, ako si môžete vždy vyplniť medzeru po ňom. Trasovanie správne línie je dôležité.
  • Opäť od stredu veka stopových čiaru do vnútorného rohu pozdĺž línie rias. Uistite sa, že stopové tenká čiara.
  • Po dokončení robí to, vyplniť medzeru medzi sledované línie a línie rias presunutím očné linky ceruzky ľahkými ťahmi. To je v poriadku, ak sa dostanete hrubú čiaru prvýkrát. Po cvičení niekoľkokrát, budete na to zvyknúť a byť schopný vytvoriť linky tak, ako chcete.

  • Od vonkajšieho rohu pozdĺž spodnej línie rias čiaru k vnútornému rohu. Začať čerpanie z miesta, kde je hranica na vonkajšom kútiku horného línie rias končí.
  • Po dokončení Pritom iba prstami alebo rozmazanie kefu. Rozmazanie čiaru na spodnej línie rias trochu.

Vezmite malé množstvo voľnej sily v očné linky kefu a aplikovať ju pod rozmazaný linky. To bude chrániť váš očné linky z rozmazaniu ďalej. Môžete urobiť to isté pre horná línia rias tiež. Zakončiť s niektorými dobrými vrstvami maskary.

load...

Dúfame, že ste pochopil tento krok za krokom tutoriál o aplikovaní vložky očí pomocou očné linky ceruzku. Aj keď sa jedná o veľmi jednoduchý spôsob, ako definovať svoje oči, niektorí používatelia prvýkrát, môže čeliť problémom s vytvorením linky. Ak tomu tak je, nebojte sa, ako sa prax, budete čoskoro môcť vytvoriť perfektné linky pre vaše oči, presne tak, ako chcete. Takže skúste sa na to a povedzte nám, ako to dopadlo!

load...