Makeup

Nigérijský svadobný makeup - jednoduchý postupný tutoriál

Nigérijský svadobný makeup - jednoduchý postupný tutoriál

Pri pohľade na exotických a zábavných nápadov, glam svoj Nigérijskej priateľa na svadbu? Premýšľate o nápady, ktoré bude zdôrazní jej pohľad a pomôcť jej vyniknúť? Potom ste určite na správnom mieste!

Niektoré z najlepších tajomstva nigérijskej svadobný make-up boli objavené práve v tomto príspevku. Choďte do toho a skontrolovať ich!

Večný Nigérijský krása:

Nigérijské ženy sú úplne úžasná, nemyslíte? Tunajšie ženy vedia, ako sa pozrieť očarujúce, bez utrácať milión dolárov. Styling a make-up sú rozhodne jeho silnou stránkou, a vy by ste sa divila poznať množstvo trikov, ktoré majú v rukáve.

load...

Zloženie:

  1. Nadácie
  2. Púder
  3. Tučný kefa
  4. Ružový lesk na pery
  5. Ružová rúž
  6. Red lip liner
  7. Liner očné
  8. Rozmazanie zadarmo Kajal
  9. Tenký štetec

Kroky:

1. Vždy začať s očami. Musíte najprv aplikovať bielu očné tiene na oboch viečkach. Použite hnedú na vrchole biele a snaží sa miešať farby. Uistite sa, že farba je svetlo.

load...

2. Ďalej vybrať tmavý odtieň fialovej pre vaše očné viečka. Vezmite tmavo modré vedľa a aplikovať na vonkajšom kútiku oka. Vyberte si ružové očné tiene a aplikovať na druhej strane vašich očí. Miešať farby spolu. Použite silný kefu za to. Môžete pridať nejaký lesk s ružovým leskom. Naneste bielu očné tiene na vnútornom rohu znova.

3. Teraz budete musieť použiť očné linky pre vaše oči. Niekoľko tenké ťahy by malo stačiť. Použite Kajal u dolných viečok. Niektoré riasenky na konci by bolo príliš ideálne.

4. Ďalej sa dostávame k tvári. Použite kožu príjemný penetrácie kože. Na vrchole sa, že môžete použiť základ, ktorý vyhovuje pleť. Huba by mali byť použité, aby zmes.

5. Zohnať korektor skryť všetky škvrny a tmavé kruhy pod očami. Môžete použiť kefu miešať farby a vytvoriť ani pozrieť.

6. Ak máte radi púder na tvár, robiť použiť niektoré s pravidelným hustým kefkou. To by malo dať neveste svetelný a žiarivý vzhľad.

7. Pre vaše pery načrtnúť im pravidelne červeným pery líniové. Farba na pery s ľahkou ružovou rúžom. Nakoniec použiť nejaký ružový lesk na pery dokončiť svoj vzhľad.

Populárna Svadobné Makeup Tipy pre nigérijských žien:

1. Pre vaše pery, použiť farby, ktoré sú neutrálne, zemité, tmavé alebo vínovej. DAB nejaký lesk na pery taky. Ísť na rtu líniové, ktorá zodpovedá farbu rúžu.

2. Metalické očné tiene vždycky robí divy na nigérijských žien. Čím tmavšia je vaša pleť, jasnejšie farby môžete vytiahnuť. Čierna maskara môže tiež vás vyzerať veľmi sexy. Skúste falošné riasy pre zvodnejšie vzhľad.

3. Základom Yellow báze je najlepšie pre ženy, ktoré majú tmavú pleť. Shimmer je vždy dobré pre zvýraznenie.

Ak ste stále zmätení, tu je pár videí na YouTube, ktoré môžete skúsiť.

1. Omabelle make-up nápady:

Táto desať minút video je úplne úžasné pre všetkých mladých nigérijskej nevesty. Vám prináša Omabelle, výukový program je zábavné, jednoduché a rozhodne nutnosťou pre dámy, ktoré sú spustené z make-up nápady.

2. Jackie Ann make-up:

Tento make-up tutorial je super ľahké. Nemusíte sa pýtať profesionálnej pomoci. Všetko, čo potrebujete, je trochu trpezlivosti a praxe a tie sú dobré ísť. Určite dať toto video výstrel a dajte nám vedieť, čo si myslíte!

Ako sa vám tento post? Už ste vyskúšali naše tipy a nápady? Dajte nám vedieť, make-up skúsenosti v poznámkach nižšie.

load...