Makeup

Naše top 10 MAC maskara výbery a ich jedinečné výhody

Naše top 10 MAC maskara výbery a ich jedinečné výhody

, Make-up je každé dievča je výsadou 'samozrejmé a celkom právom. Koniec koncov, kultové ženy ako Kleopatra prisahal pri tom! Kozmetika lákať dievčatá s magnetickým ťahom, ktorý je ťažké odolať. Príchod do make-up, značka každá dievčina by chcela nakupovať, je MAC. Všetko o MAC vyžaruje triedu. Či už je to elegantný obal alebo kvalita výrobkov, MAC je synonymom kvality špičkové. Špirály patrí medzi najvyhľadávanejšie tovaru podľa MAC. Sú to niečo, čo by ste mali určite vyskúšať, ak ste tak už neurobili. Tu sú naše top 10 výbery najlepších riasenky od tejto značky. Všetky tieto riasenky sú ľahko dostupné na všetkých MAC predajní. Môžete si tiež objednať je online z pohodlia svojho domova!

Najlepší MAC riasenky

1. Zväčšenie Lash zoom Black Mascara 2. Haute A Naughty Príliš Black Lash 3. Opulash Optimum Black Mascara 4. V 3D ďalší rozmer Black Lash 5. False Lash Extreme Black 6. Mineralizáciu Multi-Effect Lash 7. Extended Play Gigablack Lash 8. False Lashes Maximizer 9. Nahor Lash 10. Studio Sculpt Lash

1. Zväčšenie Lash zoom Black Mascara

Kúpiť zoom Lash Lupa čiernej maskary Pre ₹ 3,852.00 @ www.amazon.in/zoom-lash-zoom-black-mascara

MAC zoom Lash zoom Black Mascara tvrdia pridať objem a dĺžku rias. Vytvára veľký dráma a poskytuje okamžitý objem zatiaľ čo curling riasami. To tiež pridáva dĺžku k tomu. Ponecháva riasy podmienené, čo je cítiť ľahké a poddajné. Tri obojstranný vlákno ultra-tesali kefu drží a oddeľuje každý rias. Riasenka je vysoko pigmentovaná a zostane na celý deň - ktorý robí to viac báječný.

load...

Späť na obsah

2. Haute A Naughty Príliš Black Lash

Buy Haute A Naughty príliš Black Lash Pre ₹ 2,799.00 @ www.amazon.in/haute-and-naughty-too-black-lash

Toto dva-in-one / dual riasenky je mimoriadne bohatá na farby a veľmi ľahký. Systém s dvojitým stierač, je jednoducho úžasné. Vytiahnutie prútik prostredníctvom menšieho otvoru dodáva definíciu a dĺžku rias, zatiaľ čo veľký otvor dodáva okamžitý objem. Poskytuje intenzívnu dramatický vzhľad. Je to veľmi pohodlné a je vhodný pre všetky príležitosti.

load...

Späť na obsah

3. Opulash Optimum Black Mascara

Kúpiť Opulash Optimálna čiernej maskary Pre ₹ 2,850.00 @ www.amazon.in/opulash-optimum-black-mascara

Opulash Optimum Black Riasenka je úžasný produkt podľa MAC. Jej cieľom je poskytnúť hustotu a zvlnenie na riasy. Opulash Optimum Black Mascara má uhlíkové pigmenty v tom, že aby bolo veľmi tmavá a bohatá. Veľký, tučný kefa má veľký priemer na zadnej strane, ktorá poskytuje veľa objem a krásne oddeľuje riasy. Zužujúci sa špička kefy sa natiahne na dokonca aj najmenšie rias vo vnútorných rohoch. To trvá až 15 hodín.

Späť na obsah

4. V ďalší rozmer 3D Black Lash

Kúpiť V 3D ďalší rozmer Black Lash Pre ₹ 4,093.00 @ www.amazon.in/in-extra-dimension - 3d-čierna riasa

S plným, objemné riasy je každý dievčenské sen, a MAC sa snaží dodávať len to! To nedávno začala tento úžasný riasenku, ktorá sa skladá zo sadzí vzorec, ktorý dodáva objem rias a krútia je, zatiaľ čo rozšírenie ich dĺžku zároveň. Obrie tvarované kefa ukladá potrebné množstvo maskary v troch nádržiach, ktoré umožňuje optimálne množstvo maskary na riasy s každým zdvihom a zhlukujú voľný aplikáciu.

Späť na obsah

5. False Lash Extreme Black

Kúpiť False Lash Extreme čierna pre ₹ 4,168.75 @ www.amazon.in/false-lash-extreme-black

Jedným z najobľúbenejších riasenky Mac! Dodáva dĺžku a objem rias a je super pigmentované. Ignorovať Falsies a ustúpiť na tejto riasenky, ako je to určite vám účinok na sebe falošné riasy. Je to obľúbené medzi vizážisti! Teraz môžete predstierať falsie look - woohoo !!

Späť na obsah

6. Mineralizáciu Multi-Effect Lash

Buy mineralizáciu Multi-Effect Lash Pre ₹ 4,402.00 @ www.amazon.in/mineralize-multi-effect-lash

MAC vám prináša bohato pigmentované maskaru, ktorá si kladie za cieľ poskytnúť okamžitú dráma do očí. S týmto produktom môžete obliecť vaše riasy v čistej, bohaté farby. Pumpuje hlasitosť a dĺžku jednotlivých rias pre odvážnejšie, plusher vzhľad! To je to, čo MAC má čo povedať o mineralizácii Multi-Effect Lash Mascara, "Noste ju raz a budete sa cítiť nahý bez neho."

Táto vločka odolné a odolné proti rozmazaniu riasenky je očný lekár testované a tiež bezpečné pre nositelia kontaktných šošoviek a tí s citlivými očami.

Späť na obsah

7. Extended Play Gigablack Lash

Kúpiť Extended Play Gigablack Lash Pre ₹ 3,271.00 @ www.amazon.in/extended-play-gigablack-lash

Extended Play Gigablack Lash riasenka prichádza s prelomovou ľahkého nepremokavého vzorec, ktorý vytvára krásne definované riasy s drobnou kefou. To trvá až 16 hodín a je vločiek a rozmazaniu dôkaz. Táto riasenka je dodávaný s inovatívnym citlivou technológiu, ktorá umožňuje tepelné riasenka zmyť teplou vodou.

Je pot a vlhkosť odolný a bol vyhlásený za bezpečný pre nositeľky kontaktných šošoviek a pre tých, ktorí sa citlivé oči.

Späť na obsah

8. False Lashes Maximizer

Kúpiť falošné riasy Maximizer Pre ₹ 3,882.00 @ www.amazon.in/false-lashes-maximizer

Prostriedok maskary primer, ktorý zosilňuje účinok akékoľvek iné MAC maskary na vašich rias. Takisto podmienky a posilňuje riasy. Nie je to jednoducho perfektný? Falošný Lashes Maximizer robí presne to. Pumpuje vaše riasy vytvoriť perfektný základ pre riasenku. To predlžuje, kadere, a volumizes riasy pred aplikáciou maskary tak, že dostanete to najlepšie z akéhokoľvek riasenky žiadate! Teraz to je to, čo by som nazval skvelý make-up zásadný.

Falošný Lashes Maximizer bol testovaný za bezpečné pre nositeľky kontaktných šošoviek.

Späť na obsah

9. Nahor Lash

Kúpiť Vzostupný Lash Pre ₹ 3,051.00 @ www.amazon.in/upward-lash

Dostal surrealistickej riasy na mysli? Dostať ich v reálnom s Mac Upward Lash. Tento produkt bude dávať vaše riasy intenzívny objem, dĺžku a zvlnenie priebehu niekoľkých sekúnd. Dodáva sa zaliatu kefou, ktorá si zachováva rezervoár riasenky pre aplikáciu na okraji rias. To tiež dosiahne základňu aj tie najmenšie riasy v jednom ťahu. Táto vločka dôkaz a rozmazaniu dôkaz riasenka je bezpečný pre nositeľky kontaktných šošoviek.

Späť na obsah

10. Studio Sculpt Lash

Kúpiť Studio Sculpt Lash Pre ₹ 2,375.00 @ www.amazon.in/studio-sculpt-lash

MAC Studio Sculpt Lash prichádza s dvoma konkrétnymi radmi štetín. Každý štetín má hrot oddeliť riasy a sa krútiť a predĺžilo je lepšie. Malý kefa je vhodný pre dosiahnutie každú rias. Krémová a zamatová riasenky nevážia riasy nadol. Studio Sculpt Lash Mascara je tiež vločka dôkaz a nerobí šmuhy. To bol vyhlásený za bezpečný pre nositeľky kontaktných šošoviek.

Späť na obsah

Ponáhľať do najbližšieho obchodu MAC teraz a dať týmto maskary skúsiť. Dajte nám vedieť, ktorý z týchto víťazstvo svojho srdca. Zostaňte nádherný!

load...