Makeup

Najlepšie zvlhčovače pre zimy: Vyskúšané a testované

Najlepšie zvlhčovače pre zimy: Vyskúšané a testované

Mám rád drakmi, ale je to lepšie, keď šupiny zostávajú na nich, alebo nie? Ak ste naozaj sa snaží vyzerať ako mýtické bytosti či plazov, by ste nechceli vidieť suché šupinaté škvrny na vlastnej koži. Ľudí, prosím, hydratujú. Pomáha vaša pleť vyzerať zdravšie a zabráni omrzliny v ústach. Zima je obdobie sa dokonca uvažovať o pleťové vody. Môžete sa z nej dostať v priebehu leta, ale počas zimy, nie je to tá najkrajšia pohľad na svedkov. Snažili sme sa a zostavil zoznam pleťových vôd, ktoré vás udržia hydratovaná celú zimu.

Najlepšie hydratačný krém pre Winters

Máme tu na StyleCraze, majú ľudia s rôznymi typmi pleti a preferencií, takže vás to bude pravdepodobne pomôže sa týkajú oveľa viac. To je to, čo musíme povedať o hydratačný na trhu k dispozícii.

, Jergens Upokojujúce Aloe Osviežujúci hydratačný 'A, Olay Ultra Vlhkosť sa Bambucké maslo hydratačné telové mlieko'

Používa sa By: Resh, šéfredaktor

load...

Môj typ pleti: Mám zmiešanú pleť. Aj keď môj tvár dostane olejovitá príliš skoro, moje ruky a telo zostane v suchu po väčšinu času. Desím zimy ako moja pleť dostane šupinatá a svrbiace.

Moje tipy Túto zimu:, Olay Ultra Moisture s Bambucké maslo hydratačné telové mlieko ', Jergens Upokojujúce Aloe Osviežujúci hydratačný' a

Kúpiť Jergens Upokojujúce Aloe Pre ₹ 317 @ www.amazon.in/jergens-soothing-aloe

Kúpiť Olay telo telové mlieko pre ₹ 1537 @ www.amazon.in/olay-body-body-lotion-

Olay alebo Jergens?

Potom, čo ju vo dne v noci, som zistil, že Jergens funguje len pre denný hydratačný. Aj keď sa mi páči textúru a jemnú vôňu, Jergens nie je dlhodobý. Olay, na druhú stranu, je vaša pleť jemnejšia a trvá viac ako osem hodín-dôvod, prečo som ju používať v noci. Bambucké maslo určite je vaša pleť hladko. Ak používate Jergens, potom to niesť fľašu, nech ste kdekoľvek, ako budete potrebovať znovu každé dve hodiny.

load...

Konečný verdikt: Olay je najlepšie pre zimné starostlivosť.

Himalaya kakaové maslo Intensive telové mlieko

Používa sa By: Shirin, Writer pre jogu

Môj typ pleti: Byť dievča z mora na strane, nikdy som nevedel, čo suchá pleť bol až som sa presťahoval na suchom mieste. Moja koža, ktorá sa zdala inak zdravé a hydratované stal suchá a šupinatá. Ja by som poškriabaniu mojej koži po celú dobu, a ešte viac s nástupom zimy.

Môj Pick tohtoročnej zimy: Himalaya je kakaové maslo Intensive telové mlieko

Buy Himalaya herbára kakaové maslo Intensive telové mlieko pre ₹ 249 @ www.amazon.in/himalaya-herbals-cocoa-butter-intensive-body-lotion

Prečo Himalaya?

Na začiatku, som úplne milujú jemnú vôňu, ktorá pretrváva po celý deň. Je toho názoru, svieže a omladzujúce. Samotný produkt je hustá a krémová; Preto to trvá celý deň. Jeho účinok nemá slabnúť v noci, ale ja to radšej to tak, aby moja pleť dostane nejaký čas na nadýchnutie. Lotion má kakaové maslo, ktorý je známy pre svoje hydratačné vlastnosti. Lieči kožu a zabraňuje jej praskaniu a vysychaniu. Kakaové maslo je tiež naloží s antioxidantmi. Tento krém obsahuje aj olej z pšeničných klíčkov, ktoré sú výborným zdrojom vitamínu E. To pomáha vyživovať pokožku zvnútra a zároveň zvýšiť jej pružnosť. Hoci sa jedná o ťažký krém, že necíti mastný. Pokožka absorbuje produkt vo veľmi krátkom čase. Je ideálne, keď je počasie chladné a suché.

Rýchly tip, aby bola zaistená maximálna retenciu-I vlhkosti aplikovať krém hneď po mojom kúpeli, keď moja pleť nie je úplne suchá. Koža je najviac vnímavá k vlhkosti v tejto dobe, a preto, že zaisťuje maximálnu absorpciu.

Konečný verdikt: Moje pleť zostáva jemná a vláčna po celý zimný deň s Himalaya je kakaové maslo Intensive telové mlieko.

Nivea telo Výživné mlieko

Používa sa By: Tanya, Writer pre Ingredients

My Skin Type: Som nešťastný majiteľ kože, ktorá pracuje v extrémoch. Je to super-mastný (s škaredým lesk, ktorý odráža svetlo) v lete, zostáva kombinácia na jar av monzúnu, a dostane ako suché a mŕtve ako počasie vonku počas zimy.

My Take This Winter: Nivea telové mlieko Vyživujúce

Kúpiť Nivea Vyživujúce mlieko pre ₹ 315 @ www.amazon.in/nivea-nourishing-lotion

Prečo Nivea?

Snažím sa hľadať hydratačný krém, ktorý môže vyhovovať svoju kožu po celý rok, ten, ktorý je veľmi šikovný a cenovo dostupné. Nivea bol môj dôveryhodný aliancie od prvého okamihu som bol predstavený na neho. Bol som 19, a trochu paranoidné o výbere jednej z rady značiek, navrhnutých ku mne. Tak som išiel za jedným z najlacnejších a ľutujem nič.

Hoci Nivea Telové mlieko Výživné je lacná (aspoň v porovnaní so svojimi konkurentmi) spadá nič menšie ako na efektivitu. Verte tomu alebo nie, funguje to pre všetky moje pleti avatary, od suchého až mastná, ma opustil s hladkú pokožku jemnú ako vandrák detskom bez ohromujúci vôní (presne tak, ako sa mi to páči).

Jediná nevýhoda tejto úžasnej mlieko je jeho trvanie, že nezostáva dlhšie ako 8 až 10 hodín, čo je v poriadku pre mňa, ale mohol byť problém pre ostatných. V opačnom prípade tento produkt nikdy ma nesklamal v posledných 4 rokoch, a dúfam, že naše združenie tak zostane navždy.

Konečný verdikt: Nivea telo Výživné mlieko je najlepšie pre tých, ktorí majú typ pleti ako ja, tak sa pozrite na to!

'Lesné Essentials' a 'The Body Shop'

Používa sa By: Kushneet, Writer pre domáce opravné prostriedky

Môj typ pleti: Od s normálnu až suchú pleť, moja koža je prechod na druhu kombinovanú. Môj T-zóna dostane olejovitá počas leta a v zime je pre suchú, šupinatá koža. Koža na mojom tele je normálne a suchú, s suchosť a svrbenie deje v zime.

Moje Picks Toto Zima: 'The Body Shop Honeymania Telové maslo' 'Forest Essential Light Day Lotion Madurai Jasmine & Mogro' a

Buy Lesné Essentials Light Day Pre ₹ 1750 @ www.amazon.in/forest-essentials-light-day

Kúpiť Body Shop Honeymania Telové maslo Pre ₹ 1319 @ www.amazon.in/body-shop-honeymania-body-butter

Forest Essentials alebo The Body Shop?

Vôňa telového Forest Essentials je proste božský, tak osviežujúci a upokojujúce. Keď som prvýkrát mal závan tento krém, bol som trochu zaskočený, ako sa pôvodne; to je veľmi silný. Raz som ju aplikuje po sprche, cítil som sa ako princezná, ktorá sa práve kúpala v jazmínovú vode. Aplikácie a absorpcie, pretože je bohatý krém a hydratácie pokožky trvá niekoľko hodín trvať.

Telo masla Body Shop sú známe pre svoje neuveriteľne výživné a hydratačné vlastnosti. To isté platí pre Honeymania telové maslo. Vôňa je jemná a upokojujúce. Chvíľu trvá, než aby sa vstrebáva do pokožky, hoci. V porovnaní s pleťovou Forest Essentials, to je viac výživný pre pokožku a hydratácie vydrží dlhšie rovnako.

Konečný verdikt: Aby som bol úprimný, mám rád obaja telové mlieka. Používam je alternatívne počas zimy, v závislosti na mojej nálade. Pre normálnu a suchú pleť, obe vodičky fungujú dobre. Avšak by som odporučil Body Shop telové maslo, ak máte veľmi suchú pokožku.

Vazelína intenzívnej starostlivosti Hlboké obnovenie

Používa sa By: Arshiya, spisovateľ pre účesy

Môj typ pleti: Normálny pre väčšinu roka. Ale príde zima, a celé moje telo začína rozširovať je ako had.

Môj Pick tohtoročnej zimy: vazelína intenzívnej starostlivosti Hlboké obnovenie

Buy vazelína intenzívnej starostlivosti Hlboké obnovenia telové mlieko pre ₹ 117 @ www.amazon.in/vaseline-intensive-care-deep-restore-body-lotion

Prečo vazelína?

Doprdele, to hydratačné zaškrtnúť všetky moje boxy pre dokonalé mlieko. Som typ človeka, ktorý necháva svoje suchej váhy kože a vločky, pretože neznášam mastný pocit zanechal mliek. Takže som bol príjemne prekvapený, keď som použil vazelína hydratačný. Prvý na rade, je to úplne nemastný, ako to sľubuje, že bude. Je tiež veľmi ľahký a je absorbované vašu pokožku počas niekoľkých minút. A pretože obsahuje mikroskopické kvapôčky vazelíny želé, to poskytuje rýchlejší hydratáciu. Moja koža cítila zdravá, jemná a vláčna po jedinom použití a vydržal tú cestu pre ďalšie dva dni bez podania novej žiadosti (mám lenivý: P). Takže by som odporučil používať každý deň, aby dosiahli čo najlepšie výsledky.

Konečný verdikt: Choď do toho. A poďakoval mi neskôr.

Patanjali telové mlieko

Používa sa By: Sandhya, textár

My Skin Type: mám suchú kožu, ktorá dostane dehydratácii a šupinatej počas zimy. I obyčajne do môjho hydratáciu hru počas tejto doby. Aj skončiť použitie krém pred spaním a tiež, na rozdiel od obvyklých po sprche rituálu v dopoludňajších hodinách.

Môj Pick tohtoročnej zimy: Pataňdžalim telové mlieko

Buy Pantanjali telové mlieko @ www.amazon.in/pantanjali-body-lotion

Prečo Patanjali?

Absorbuje do kože veľmi dobre a zámky v vlhkosti po dlhú dobu. Domnievam sa, že funguje dobre pre hydratačný pása dole, a to najmä počas zimy pod prísnou džínsy. To udržuje pokožku hydratovanú a jemnú.

Konečný verdikt: Je to ľahké vzorec, ktorý robí dobrú prácu pri hydratácii koži. Zanecháva pleť vláčnu, keď odišiel v celú noc. Páči sa mi, že veľkosť 100 ml fľašu, umožňuje pohodlne nosiť do práce alebo nechaj byť na stole.

'Aveeno Daily Moisturizing Lotion' A 'Bath and Body Works Ultra Shea'

Používa sa By: Komal, spisovateľ pre make-up

My Skin Typ: môj tvár je mastná, ale nemôžem povedať to isté o mojom tele. To si vyžaduje určité mlieko, a to najmä v zime, keď nemôžem ísť ďalej, bez dobrý hydratačný.

Môj Pick tohtoročnú zimu: 'Aveeno Daily Moisturizing Lotion' a 'Bath and Body Works Ultra Shea' (Každá vôňa z nich je fantastické)

Kúpiť Aveeno Daily Moisturizing Lotion Pre ₹ 3373 @ www.amazon.in/aveeno-daily-moisturizing-lotion

Bath and Body Works alebo Aveeno?

Ak ste si neuvedomil už nič by kúpeľa a telo pracuje sa chystá, aby sa vám radi, ak ste appreciator pachov. Áno, práve som povedal, že aj keď ste nechodili do kúpeľa a telo funguje obchod, dovoľte mi, aby som vám namaľovať obraz. Predstavte si, že otvorenie dverí a explózii nebeských vôňou zahaľovať svoje telo. Majú prísť s takými skvelými produkty; budete určite musieť vyskúšať! Ultra Séria Shea funguje najlepšie v zime, pretože sú hydratačné.

Aveeno sa najlepšie hodí pre tých, ktorí chcú, aby svoju prácu, bez čokoľvek navyše. Tento krém je bez vône a je vynikajúcou voľbou, ak máte extrémne suchú a citlivú pokožku. Pomáha zmierniť akýkoľvek svrbenie, ktorý je dodávaný s sucha. Zistil som, že pomocou tohto nohám mojim vyrobená moja pleť v tých oblastiach, vyzerajú tak oveľa zdravšie a jasnejšie.

Konečný verdikt: Ak sa vám páči efektné luxious páchnuce veci, než čokoľvek od kúpeľa a telo funguje, je pravdepodobne vaša vec. Aveeno je jednoduchý výrobok a dostane úlohu efektívne a nemusíte sa starať o jeho vôňu.

No vidíš, zoznam najlepších pleťových vôd pre winter- vyskúšali, testované a schválené! Ako už bolo spomenuté predtým StyleCraze zahŕňa širokú škálu typov pleti a individuálnych záujmov. Každý z nás má poukázať na naše obľúbené, takže môžete zistiť, kde váš záujem lži a vybrať ten jeden! Tie by sa dostať taký podrobný run-dole kdekoľvek inde. Počuli ste prvýkrát tu ľudí!

load...