Makeup

Najlepšie vodotesné základy - naša špička 10

Najlepšie vodotesné základy - naša špička 10

Základy sú naozaj ťažké si vybrať, pretože ak si vyberiete zlý tieň môžete vyzerať ako duch, a ak si vyberiete jeden odolný non-voda potom to nebude trvať dlho životnosť. To je dôvod, prečo sa rozhodli základ vodoodpudivou je skutočne nevyhnutné, najmä ak sa potíte veľa. Tiež monzúny prichádzajú skoro a nechcete, aby vaše nadácia slabnúť s malými striekajúcej vode, nie? Tu som diskutovať o 10 najlepších vodotesné základy; Dúfam, že sa teraz písať-up.

Najlepší Vodotesné Foundations

Nasledujúce 10 sú najlepšie vodotesné nadácie v Indii.

1. Lakmat deviatich do piatich Liquid Foundation:

Táto nadácia z Lakmat je k dispozícii v štyroch rôznych odtieňoch a dáva silné pokrytie. Skrýva škvrny, jazvy a iné nedokonalosti pleti po nanesení. Je vodotesný a dlhotrvajúci, takže nie je nutné ho znova a znova znova. To vyrovnáva tón pleti a môžete preskočiť korektor pri používaní to, ako to funguje skvele ako korektor príliš. Obal je hygienický a má čerpacie dávkovač, ktorý dávkuje správne množstvo produktu a vyhýba plytvanie.

load...

2. Street Wear Stay na minerálne Foundation:

Tento minerál nadácie zo street wear príde v peknom obale a tiež prichádza s peknou kabuki štetec, ktorý umožňuje aplikácia jednoduchšie. Pretože sa jedná o minerálne základ, funguje to ako ochranu proti slnečnému žiareniu a taky chráni pokožku pred škodlivými slnečnými lúčmi. Je vodotesný a potu odolné a zostáva po celý deň, kým odstránené s odstraňovač make-upu. Je vhodný pre ľudí s citlivou a mastnú pleť, pretože je nekomedogénny a obsahuje sterilizované minerály. Poskytuje silné pokrytie a je najvhodnejší pre leta.

3. Bourjois Minerálne Matte Foundation:

Táto nadácia dáva úplnú matný povrch na svojej koži po aplikácii a je vyrobená z jemných minerálnych látok, ktoré sú dobré na pleť. Dodáva sa v malom hrnci obalu a môžete použiť špachtľu pre jeho uplatnenie. Poskytuje stredné krytie, ktoré môžu byť zodpovedajúcim spôsobom buildable a je k dispozícii v štyroch odtieňoch z čoho vyberať. Je vodotesný a taky to je dôvod, prečo to trvá celý deň, bez toho aby dotyk upov. Neobsahuje žiadne konzervačné látky a je dermatologicky testovaný tiež.

load...

4. Matchmaster Foundation MAC:

 Kúpiť MAC Matchmaster Foundation SPF 15 Pre ₹ 9,045.00 @ www.amazon.in/mac-matchmaster-foundation-spf - 15

Táto nadácia MAC je k dispozícii v obrovské množstvo odtieňov a budete určite dostať svoje perfektný zápas. Poskytuje silné pokrytie, ktorý vyzerá prirodzene a základom adaptuje na koži okamžite. Zostane po celý deň, pretože je vodotesný a potu odolné taky, takže nevyžadujú znovu a znovu dotýka up. To bude vyhovovať všetkým tóny pleti, pretože je základom na báze vody a dáva matný, orosený povrch po aplikácii. To tiež má SPF 15, ktorý je ďalšia výhoda. Cena je vyššia, ale je to stojí za vyskúšanie.

5. L'Oreal Paris neomylným Lasting Perfecting Foundation:

Táto nadácia L'Oréal Paris je k dispozícii v ôsmich rôznych odtieňoch a môžete nájsť perfektný zápas. Táto nadácia je neomylný make-up, čo znamená, že bojuje s príznakmi základovej zrútenia a to je prvá dostupná nadácia v Indii poskytovaní týchto informácií. Poskytuje stredné až ťažké pokrytia a skryje všetky nedokonalosti vašej koži; môžete tiež preskočiť korektor a zároveň používať. Jedná sa o anti-shine nadácie, ktorá robí to vhodný pre mastnú typy pleti. Zostáva po 10 a viac hodín a je vodotesný príliš čo je ideálne pre každodenné použitie.

6. L'Oreal Matte MorphOS Foundation:

Kúpiť L'Oreal Matte MorphOS Foundation for ₹ 3,076.00 @ www.amazon.in/l'oreal-matte-morphose-foundation

Táto nadácia od L'Oreal je ľahký a dáva veľmi prirodzený žiariaci povrch po zmiešaní. Poskytuje stredné až ťažké pokrytia a základom zostáva po dobu 6 hodín, čo je veľmi dobré. Je vodotesný, a preto ho tiež nosiť počas monzúnov bez obáv čokoľvek. To tiež znižuje veľkosť pórov do značnej miery a vaša pleť vyzerá veľmi krásne a orosený. Je k dispozícii v obrovské množstvo odtieňov, takže môžete ľahko nájsť perfektný zápas.

7. Revlon PhotoReady Makeup SPF 20 Foundation:

Kúpiť Revlon PhotoReady Makeup SPF 20 Foundation for ₹ 1,050.00 @ www.amazon.in/revlon-photoready-compact-makeup-spf - 20

Tento vodeodolný základ z rady Revlon Photo Ready je hladká textúra, ktorá umožňuje miešanie jednoduchá a vyrovnáva tón pleti naozaj dobre. Je ľahký a tiež obsahuje SPF 20, ktorý znamená, že nie je nutné použiť opaľovací krém. Skrýva škvrny, jazvy z tváre a vám prirodzene žiariace tvár okamžite. Trvať po dobu 6 hodín a nerobí vaša tvár mastná ktorý robí to vhodný pre mastnú pleť príliš. Obal je pevný, cestovné príjemný a atraktívne taky.

8. Revlon Colorstay Liquid Foundation:

 Kúpiť Revlon Colorstay Liquid Foundation 240 Pre ₹ 2,771.00 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-liquid-foundation - 240

Táto nadácia je k dispozícii v obrovské množstvo odtieňov a má dve varianty, tj jeden pre mastnú až zmiešanú pleť a druhá pre normálnu až suchú pleť. Poskytuje stredné krytie a skryje drobné vady, vďaka ktorým je vhodný pre každodenné použitie, pretože je veľmi ľahký. Je pot dôkaz a vodotesný obaja a zostane dobrých 7 hodín. Konzistencia je dobrá a vďaka zmiešaní super ľahké a dáva prirodzený vzhľad, kedy mieša vo správnou cestou.

9. MAC na tvár a telo Foundation:

 Kúpiť MAC na tvár a telo Foundation N3 Pre ₹ 5,426.00 @ www.amazon.in/mac-face-and-body-foundation-n3

Tento základ je na tvár a telo, a je odolný voči vode, čo znamená, že dáva dlhotrvajúci pokrytie a pobyty na 10 a viac hodín bez vyblednutiu. Je k dispozícii v obrovské množstvo odtieňov a obsahuje niekoľko zmäkčovadiel, ktoré sú dobré na pleť. To dáva orosený povrch na tvári a neprevádza vôbec. To dáva prirodzený povrch na tvári a hydroizolácie nadácie adaptuje do pokožky dokonale. Cena je vysoká, ale trochu ide dlhú cestu, čo znamená, že vám vydrží na veky, aj keď používajú denne.

10. Pena Foundation Colorbar:

Tento vodeodolný nadácia poskytuje matný povrch a štruktúra je veľmi hladký čo miešanie super ľahké. Je to bez oleja a parfumácie, ktorý robí to vhodný pre ľudí s mastnú pleť a citlivé nosy. Obal je pevný, cestovné príjemný a hygienický. Je obohatený o vitamín A, čo je dobré pre pleť. Textúra je ľahká a vyzerá prirodzene po aplikácii. Ak máte citlivú pleť potom taky môžete ho použiť ako je dermatologicky testovaný.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto vodotesné nadácie make-up produktov? Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...