Makeup

Najlepšie top Coats k dispozícii - náš top 10

Najlepšie top Coats k dispozícii - náš top 10

Dobrý vrchný náter chráni nielen vašu manikúru, ale tiež poskytuje svoje nechty s ochranným krytom spolu s leskom a odolnosťou triesky. V týchto dňoch niektoré vrchnej vrstvy farby tiež prísť s UVA a UVB ochrany. Pomáha vaše nechty, aby zostali chránené proti poškodeniu slnkom.

Tu je náš zoznam Top 10 Top Coat lak na nechty značky:

1. Sally Hansen Diamond Flash Fast Dry Top Coat 13,3 ml:

Sally Hansen je známy kozmetickú značku. Sally Hansen Diamond Flash Dry Top Coat je jedným z najdrahšou vrchných náterov na trhu k dispozícii. Avšak, to je rýchloschnúci a dáva vám brilantný lesk a silu. Váš manikúra vydrží dlhšie a vaše nechty budú chránené proti rozbitiu. Môžete určite dať to vyskúšať, ak ste pripravení stráviť ďalšie dolár.

load...

13,3 ml náklady 695 INR cca.

2. Maybelline Express Plocha Základňa BRILLIAN transparentný lak na nechty:

Maybelline je veľké meno, pokiaľ ide o kozmetiku. Ponúkajú úžasné farby na nechty emaily. Ich Express úprava rozsah je celkom populárny. Môžete vyskúšať Express Finish BRILLIAN transparentný lak na nechty, ktorý je dobrý a rýchloschnúci vrchný náter. Schne asi 40 sekúnd a je dodávaný s plochým štetcom pre jednoduché a rýchle použitie.

load...

10 ml náklady 210 INR cca.

3. Sally Hansen Double Duty Základňa a Top Coat:

Sally Hansen je dobre známa kozmetická značka, ktorá ponúka širokú škálu produktov na nechty. Sally Hansen Double Duty Základňa a Top Coat môže byť povedal, aby bol produkt dva-in-one. Môže slúžiť na obe základné a krycí lak. Je to trochu nákladné na vrecku. Avšak, je to dobrý prostriedok, ktorý posilňuje nechty a dáva mu dobrú lesk.

13,3 ml stojí 446 INR cca.

4. Lotus herbára Transparent nechty smalt 901:

Lotus herbára je veľa známa značka a celkom obľúbený dievčatá v Indii. Rad Lotus herbára nechtové smaltov je celkom vreckový priateľská. Si môžete vyskúšať ich transparentného top coat Colour Dew laku na nechty - 901. To dáva hladký a krásny povrch a chráni vašu manikúru po dlhšiu dobu.

8ml náklady 190 INR cca.

5. Lakmat Pravda Wear - 012:

Lakmat je kozmetická značka, ktorá získala srdcia miliónov ľudí po desaťročia. To nepotrebuje žiadne zvláštne zmienku o jeho kvalite. Jej produkty sú veľmi pocket-priateľský. Lakmat Pravda Wear 012 top coat je ľahko dostupné v drogériách alebo on-line. Poskytuje ochranu odolnú čip a lak-ako lesk na nechty. To tiež posilňuje nechty a zabraňuje vyblednutiu manikúru.

9 ml za 95 INR cca.

6. Rimmel London Pre Super oblečenie Ultra Shine Top Coat 8ml:

Rimmel London je dobre známou značkou, pokiaľ ide o kozmetiku. Ich Pre Super oblečenie Ultra Shine Top Coat dáva veľký lesk a povrchovú úpravu. Je to skoro dáva 3D efekt pre vaše nechty. Je to cenovo dostupné a vreckové príjemný. Má UV štít, ktorý chráni vaše nechty pred škodlivými UV lúčmi slnka. To dáva ultra lesk a zvyšuje výdrž vášho manikúru, bez toho aby sa rýchlo slabnúť.

8 ml stojí 265 INR cca.

7. Rimmel London 5 v 1 nechtov Treat báza & Top Coat 8ml:

Ak chcete, lak na nechty, ktorý môže pracovať aj ako vrchný a základného náteru potom je to vaša one stop voľba. Pre ľudí, ktorí chcú, aby to jednoduché, Rimmel London 5 v 1 Nail Treat je určite pre nich. To dáva silu a lesk. Takže môžete nosiť ako základný náter aj potom, čo robia vaši manikúru ako vrchný náter.

8 ml náklady 265 INR cca.

8. Sally Hansen Super Shine Lesklý vrchný náter:

Sally Hansen je dobre známou značkou. Má dobrú radu nechtových produktov. Tento transparentný vrchný náter dáva osobitný lesk a silu pre vaše nechty. Váš manikúra vydrží dlhšie bez vyblednutia, alebo sekanie.

Náklady 320 INR Cca

9. Revlon Color Stay Top Coat:

Revlon je Color Stay Top Coat prichádza s Polymer Complex, ktorý sa účinne v kombinácii s ochrannými lesk-lock silikónov. Pomáha vyhladiť von akejkoľvek povrchovej nedokonalosti nechtov. To tiež dáva veľký lesk. To rýchlo schne a zabraňuje odlupovanie.

8 ml stojí 230 INR Cca

10. Konad Pravidelné Polish - R62 Top Coat 10 ml:

Konad Pravidelné poľština je rýchloschnúci vrchný náter. To dáva lepší lakovaný. Už ste vyskúšali použitie tejto krycí lak ešte?

10 ml stojí 219 INR cca.

Dúfam, že sa vám páčil tento príspevok. Aký je váš obľúbený top coat?

load...