Makeup

Najlepšie svadobné návrhy Asha Savla Mehndi - naše top 10

Najlepšie svadobné návrhy Asha Savla Mehndi - naše top 10

Meno Asha Savla je celkom populárny vo svete mehendi vzorov. Jej knihy inšpirovali rad umelcov mehendi a jej akadémie učí veľa perspektívnych mehendi umelcov. Jej návrhy sú zmesou tradičného mehendi umeleckého diela spolu s modernými prvkami.

Rozsah návrhov zahŕňa všetko od úplných návrhov ruku pre nevesty jednoduché vzory so stranami mehendi návrhy pre milovníkov mehendi. Tu vám predstavujeme naše top 10 Asha Savla vzory svadobné mehndi. Ešte vyskúšať si ich!

Pozrite sa na video z StylecrazeTV

Mimoriadny dizajn Svadobné Mehndi na svadbu

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

The Best Of Asha Savla Mehndi Designs

Design 1:

1. Ide o pol ručné dizajn a to sa tiahne od lakťa až do končekov prstov. Motívy tu ťahané sú tradičné. Avšak, toto je komplikovaný dizajn a jedinou oblasťou stále holé je malá časť na dlani. Bordó a kvetinové motívy sú hlavné črty tohto návrhu. Toto umelecké dielo je krásny hybrid starých a nových techník.

load...

Design 2:

2. Návrh, ktorý je zobrazený tu nie je zrkadlový alebo symetrické. Ako môžete vidieť, jedna ruka je úplne naplnená mehendi dizajnom a druhý je čiastočne pokrytá mehendi. Hlavným motívom zostáva Paisley a kvetinové vzory. Špičky prstov sú pokryté s kvetinovými a listovými vzormi.

Design 3:

3. Tento návrh vychádza zo zápästia a siaha až do končekov prstov. Dlaň je pokrytá mehendi ale malá časť zostala nedotknutá, aby to moderný vzhľad. Kvetinové paisley dizajn je spoločný motív aj tu. Podrobnosti sú vybavované s extrémnou presnosťou.

load...

Design 4:

4. Ten je pol ručné mehendi a bude dokonale vyhovovať nevesty ruku. Zložité detaily a motívy vyzerajú tradičné kým holé končekmi prstov mu dať moderný vzhľad. Tieto Paisley a kvetinové vzory sú prítomné spolu s mnohými malými geometrickými a tradičných motívov.

Design 5:

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

5. Tento dizajn je inšpirovaný páva a listovej vzory mehendi. Vzory páv a list vzor mehendi sú veľmi populárne medzi indiánmi. Prsty sú vyplnené geometrickými vzormi a kvetinové motívy. Špičky sú zariadené s listovým vzorom.

Design 6:

6. To je tiež asymetrický dizajn, čo znamená, že obe ruky nemajú rovnaký dizajn. Jedna ruka ukazuje paisley a kvetinovým vzorom, zatiaľ čo druhá má páv inšpiroval Paisley a kvetinovým vzorom. Špičky prstov sú plné jednoduchých i zložitých vzorov.

Design 7:

7. Tento dizajn dokonale vyhovuje ruky nevesty. Konštrukcia má dobré množstvo odstupom čo mu dáva moderné pocit. Kvetinové motívy používané v dlani a prsty vyzerať dobre a malé detaily v dlani, aby návrh krajšie.

Design 8:

8. Toto prevedenie používa tieniacu techniku ​​pre zvýraznenie list vzor na dlani. Peacock vzory a Paisley vzory sú vrcholom tohto mehendi. Použitie rôznych veľkostí a tvarov, aby tento moderný mehendi s možnosťou získania mehendi nevesty, rovnako.

Design 9:

9. Ten je dizajnový stôp mehendi. Vyzerá to elegantný a jednoduchý pri aplikácii na nohy. Konštrukcia vychádza z pávích pier a listovými vzormi. Tento dizajn je zábavný spôsob, ako vaše nohy vyzerajú krásne. Aj keď je to v poriadku pre bežné príležitosti, nemusí byť tou najlepšou voľbou pre nevestu.

Design 10:

10. Tieňovanie, tradičné motívy, aby tento návrh mehendi vyniknúť. Konštrukcia využíva malé a zložité pruhy a motívy na vyplnenie väčších motívy Paisley a ďalšími tradičnými motívmi. Prsty sú naplnené malými vzormi. Dlaň je ozdobený komplikovanými vzormi.

Takže to boli naše prvej desiatke výbery z najnovších mehendi návrhov Asha Savla.

Ešte s nami podelíte o svoje obľúbené alebo upozorniť tých, páčili. Ešte je vyskúšať tento Diwali!

load...