Makeup

Najlepšie svadobné makeup Umelci v Bombaji - náš top 10

Najlepšie svadobné makeup Umelci v Bombaji - náš top 10

Mumbai je považovaný za jeden z najmodernejších a deje miest v Indii. Existujúce obchodné filmovej a televíznej priemysel je zodpovedný za to, že ešte viac elegantné. Mumbai tiež zaisťuje skvelé príležitosti pre začínajúcich umelcov svadobné rovnako. Docela často, alebo v skutočnosti príliš často, Bollywood filmy majú grand a opulentné svadby, takže je len prirodzené Mumbaikers sledovať trendy filmové a oženiť s veľkou okázalosťou a show.

Rovnako ako filmy, Mumbai svadby sú štýlové a očarujúce veci, ktoré pridávajú dostatočné množstvo tlaku na nevestu, aby vyzerala čo najlepšie na veľký deň. Takže akonáhle má všetky logistické vyšlo aj jej svadobný trousseau je na svojom mieste, je to zrejmá iba pre ňu našli najlepšie svadobné maskérka v Bombaji. Takže tu je zoznam desiatich najväčších najlepších svadobných vizážistov pre všetkých, ktorí sa chystajú vstúpiť do zväzku manželského v Bombaji v tejto sezóne.

Top Ten Svadobné maskérka v Bombaji

1. Zubair Shaikh:

Renomovaný maskérka vo všetkých svadby vysokým profilom, Zubair ponúka bezplatnú konzultáciu pred svadbou, aby zodpovedali svadobné výbavu na vzhľad, aký chcete, a náhly nápad, čo by bolo pre vás najlepšie. Zubair Shaikh tiež poskytuje skúšobné make-up zasadnutí, ktoré vám pomôžu zhodnotiť svoje finálny vzhľad pre svoj veľký deň.

load...

2. Nisha Desai:

Nisha Desai pracoval na rôznych módnych akcií, ako MISS Mumbai a je známy medzinárodne pre jej make-up a účes. S jej bezchybné profesionálny make-up, ona má upravovaná rôzne modely Bollywood a Tellywood iba pomocou špecializovaných kozmetických značiek. Viac ako 5000 nevesty dostali jedinečnú príležitosť dostali urobil svoje prerobiť podľa Nisha Desai, a to nielen v Indii, ale po celom svete. V súčasnej dobe pôsobí mimo Andheri a Juhu.

3. Meghna butánom:

Meghna je jedným z mála umelcov, ktorí robia aj svadobný make-up a vlasový styling prácu. Ona je tiež jedným z najslávnejších mien v tomto zozname. Meghna spolupracoval s prestížnymi časopismi, ako je Elle, Femina, Filmfare a ďalšie. Takže ak hľadáte skúseného a mnohoročné svadobné odbornosti make-up vám, Meghna stojí za každý cent.

4. Namrata Soni:

Namrata Soni je celebrity maskérka a pracoval s Bollywood je horná zárez celebritami, ako je Deepika Padukone, Sonakshi Sinha, asin a iní, a dokonca má cenu Filmfare na svojom konte, ktorý je dosť dobrý dôvod pre to, aby bola high-end a drahé svadobné maskérka v tomto zozname. Namrata využíva správnych výrobkov v tých správnych miestach a že ide dlhú cestu v prinášaní si svoje prírodné krásy.

load...

5. Nisha Soni:

Nesúvisí s Namrata Soni, Nishi Soni je dobre známy svadobný maskérka v Bombaji na základe samotnej zásluh. Špecializujúca sa na tradičné i medzinárodnej svadobné trendy make-up, Nisha si zaslúži byť v tomto zozname.

6. Dimple Bathija:

Jamku Bathija je nezávislý profesionálny svadobné maskérka s viac ako 10 rokov skúseností. Ona robila jej tréning v Londýne. Ona dokonca pracoval s esom maskérka, Cory Walia. Ona tiež pracovala s radom vysoko postavených osobností a modelov. Ona tiež urobila make-up pre Femina slečny India 2017 Navneet Kaur Dhillon. Dáva prednosť použitie iba kozmetické prípravky MAC pre jej make-up úlohy. Ona veľa cestoval robiť niekoľko vysokých profilových svadobný úlohy make-up. Jamku ponúka svadobné make-up pre všetky obrady z mehndi ku konečnému prijatiu a tiež vykonáva vopred svadobné konzultácie sedenie s nevestou.

 7. Mahesh a prítmie:

Vzhľadom k tomu, Mehndi je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej indickej svadby, krstné meno príde do nášho myslenia je Mahesh a prítmie, tradičné svadobné mehndi umelec duo, populárny po celom Bombaji. Oni sú tiež nemenej známy pre svadobný make-up.

8. Kalpesh Joshi:

Kalpesh Joshi je preslávený nezávislý svadobné maskérka od Mumbai, s medzinárodnou expozíciou v krajinách, ako vo Veľkej Británii, Číne, Dubaji, Maurícius a Thajska. Kalpesh tiež má rozsiahle vedomosti o medzinárodné trendy svadobný make-up, ktoré vám pomôžu vyzerať čo najlepšie na svoj deň.

9. Bharat a Dorris Godambe:

S 25 rokov skúseností v make-up priemysel Bharat a Dorris sú oddaní stúpenci v tomto zozname. Počnúc filmy, reklamy, súťaže krásy a početné svadby vysokým profilom, Bharat a Dorris boli tam a urobiť čo najlepšie. Nutne musí byť šialene drahé, pretože ich osobnosť postavy, Bharat a Dorris sú určite stojí za každý rupia miniete.

10. Sheetal Chandan:

S dlhoročnými skúsenosťami v svadobný make-up priemysel, Sheetal pracoval s mnohými neviest, vrátane bengálsky, pandžábský, Kresťan, Sindh a Gujarati nevesty. Takže ak hľadáte niekoho, kto má skúsenosti a všestrannosť, Sheetal nebude vás sklamať.

Takže všetci ľudia, tam vonku, ktorí chcú využiť služby niektorej z týchto umelcov, prosím zatiaľ márnotratnosť. Áno, sú veľmi drahé dovoliť, ale určite nebude chcieť nechať ujsť šancu hľadá najlepšiu na vaše špeciálne deň. Dajte nám vedieť, ktorú z týchto drahých maskérka v Bombaji hodláte používať!

load...