Makeup

Najlepšie rúže Chambor - naša top 10

Najlepšie rúže Chambor - naša top 10

Pery sú najatraktívnejšie častí ženy. Chambor chápe, čo každá žena potrebuje pre zdôraznenie svoje najlepšie vlastnosti a starostlivo navrhuje tieto malé kúzelné palice.

Tu sú 10 najlepších Chambor Rúže Shades

1. Prášok Matte Lipstick - Orange flambovanie:

Oranžová je najmódnejšie farbe tohto obdobia. Je to jeden z najlepších chambor rúžov, pretože matný efekt je vynikajúci a je obohatený o hydratačné vlastnosti, tak to neznamená, že pery suché. To poskytuje vynikajúcu nepriehľadný povrch 2 oháňa a je odolný voči vode i.

2. Skutočne Trvalá Lipstick - Truly Blush:

Tento slivka-posilnil chambor rúž je skvelý pre bežné nosenie. Bez ohľadu na to vek ste, budete nájsť perfektné odtieň rúžu podľa svojho výberu. To kĺže dobre na perách kvôli jeho krémovou textúrou.

load...

3. Tečúca Lipstick - Innocent Rose:

To inteligentne navrhnutý tak, rúž je ako pero s plsteným hrotom na vrchole. Tieň je ružová, ktorá krásne dopĺňa širokú škálu odtieňov pleti. Zostane po dlhú dobu a má kontrolný aplikácií. Je bohato pigmentovaná, ktorý dáva pery rovnomerný odtieň.

4. Silk Dotykový Lipstick - Silk Woods:

Buy Chambor Silk touch Lipstick @ www.amazon.in/chambor-silk-touch-lipstick

load...

Tento akt odtieň s nádychom zemité ružová je vhodná pre všetky indické pleti. Má veľmi jemnú textúru, kĺzať na pery a farbu je jedným ťahom.

5. Trvalá Skutočne rúž - Skutočne Coral:

Táto rúž je potrebné mať pre tie s suché pery. Je rozjasní pery, bez toho aby vám dramatizovaniu vzhľad. Tento odtieň je veľmi upokojujúce a dobre sa nosí počas prázdnin a leta.

6. Rouge kyprý + rúž - 741:

Toto ružové a hnedé zmiešaný odtieň je veľmi dobré pre indickú tón pleti, keď nevyhnutne dopĺňajú tvár a zvýšiť krásu nositeľa. Rúž, na rozdiel od mať bohatú krémovú textúru a pigmentáciu, je veľmi hydratačný a dlhotrvajúci rovnako.

7. Prášok Matte rúž - Desert Rose:

Kúpiť Prášok matná rúž Pre ₹ 645.00 @ www.amazon.in/powder-matte-lipstick

Tento broskyňový hnedá rúž je tou najlepšou voľbou pre všetky vaše svetlo opotrebenie make-up štýle. Matný efekt nerobí vaše pery veľmi lesklý a je to dobré pre letné vzhľad. Zostáva po dobu 3 - 4 hodiny, ale nie je pre ľudí, ktorí majú silne popraskané pery.

8. Rouge Plump + - 748:

Pokiaľ máte radi ružové pery, potom by ste mali určite vyskúšať tento produkt. Táto rúž bude vaše pery vyzerajú kyprý, o 25% viac, než aké v skutočnosti sú. Tento odtieň sa hodí pre každú pleť a je ideálny pre večerné nosenie alebo svadby.

9. Plynulý rúž - Nebeský Rose

Kúpiť Tečúca Heavenly Rose rúž @ www.amazon.in/flowing-heavenly-rose-lipstick

Ak sa vám páči vaše pery s matným efektom a chcete chváliť elegantný vzhľad, potom je rúž je perfektný zbraň výberu. Má silu, aby zostali po dobu najmenej 7 - 8 hodín a má veľmi nízku hmotnosť a neprenosné textúru.

10. Prášok matný rúž -Rubis Rouge:

Kúpiť Powder Matný rúž Pre ₹ 645.00 @ www.amazon.in/powder-matte-lipstick

Je to rubínovo červená odtieň, ktorý má silu, aby sa pozriete nie menej ako celebritou v určitom červenom koberci akcie. Vzhľadom k svojej matným efektom, nie je cítiť ťažký na pery a je neprenosné.

Dúfam, že sa vám to páčilo článok. Máte vlastné, alebo v pláne vyzdvihnúť niektorý z nich?

load...