Makeup

Najlepšie rozpočtové rúžky Pod Rs.300 - k dispozícii - naše top 10

Najlepšie rozpočtové rúžky Pod Rs.300 - k dispozícii - naše top 10

Rúže nemáte naozaj vedieť, čo funguje dobre pre prvý niekoľkokrát. Špeciálne pre koľaj deje dievčatá, sa stáva ťažké sa dostať ten správny odtieň v rámci stanoveného rozpočtu. Avšak indický trh ponúka mnoho rúže, ktoré sú dobré a ktoré sú vreckové priateľské.

Sme zostavili niektoré z týchto rozpočtových rúžu pre vás. Neočakávajte, že úžasné veci od nich, ale verte mi, že sú lepšie ako to, čo môže očakávať.

Najlepší rozpočet Rúže

1. Maybelline Color Sensational Rúž v Hooked na Pink:

Kúpiť Maybelline Color Senzačný rúž v Hooked na Pink Pre ₹ 362.00 @ www.amazon.in/maybelline-color-sensational-lipstick-in-hooked-on-pink

load...

To pochádza zo známej značky Maybelline. Zostať verný svojej značky, balenie a výdrž tohto rozsahu je úžasné. Rúž je sladkej ružovej farby s drobnými červenými tónmi. Môže byť použitý každý - dokonca aj tmavé farby pleti krásky môžete použiť tento nádherný odtieň.

Nepochybne najlepší rozpočet rúž pod Rs 300.

2. Colorbar Velvet Matte Lipstick Láska To Rust:

Kúpiť Colorbar Velvet Matte Lipstick lásky, ktorá Rust www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-lipstick-love-that-rust

load...

Tento reflektor červená rúž je ideálny pre partygoers. Jemný trblietanie v ňom dáva nový rozmer vašich pier. Farba je tmavo hrdzavo červená. Nie je to jasne červená, ale hlboká. Určite by ste mali vyskúšať tento.

3. Maybelline Color Sensational vlhkosti Extreme Lip farba Coral Pink:

Kúpiť Maybelline Color Sensational vlhkosti Extreme Lip farba Ružová @ www.amazon.in/maybelline-color-sensational-moisture-extreme

To nepotrebuje žiadne vysvetlenie. Krásna kombinácia koralov a ružovej farby, to nádherné farby je ideálne v lete. Dodáva jemnú sviežosť tváre a je úplne nositeľné.

4. Plochy Go Chic Lipstick Apricot Pink:

Buy Faces Go Chic Lipstick Apricot Pink www.amazon.in/faces-go-chic-lipstick-apricot-pink

Super krémový rúž, hydratuje pery naozaj dobre. Je v odtieňoch ružovej s hnedými tónmi. Táto rúž je ideálny pre svadby a tradičné podujatia, ako to ide dobre s indickými oblečenia.

5. Tváre Go Chic Lipstick Carnation Pink:

Buy Faces Go Chic Lipstick Karafiát ružový na ₹ 240.00 @ www.amazon.in/faces-go-chic-lipstick-carnation-pink

Tento je krémová a hydratačný rúž. To je ideálne pre výstavy a stredné tóny pleti a dáva veľmi prirodzený vzhľad. Farba je sýto ružová s lila tónmi. Je ideálny pre denné nosenie.

6. Plochy Go Chic Lipstick Port Víno:

Buy Faces Go Chic Lipstick Port Wine www.amazon.in/faces-go-chic-lipstick-port-wine

Pre tých, ktorí majú radi hlboké tóny, toto je pre teba. Jedná sa o tmavo červená s hnedým odtieňom a fialovými tónmi. Veľmi hlboké, veľmi vyspelý ale napriek tomu veľmi elegantný. Vyzerá to úžasné a najlepšie hodí pre večierky.

7. Attitude Lipstick Perleťová Pink:

Pre všetkých milovníkov lila, toto je od Amway. Super krémové a hydratačné, je to dieťa lila s modrými tónmi. Nebojte sa, nebude slabnúť. Je to oživí váš tvár bez námahy!

8. Lakmat obohatiť saténu Lipstick 422:

Kúpiť Lakmat obohatiť saténu Lipstick 422 Pre ₹ 494.00 @ www.amazon.in/lakme-enrich-satins-lipstick - 422

Opäť platí, že zrelý odtieň od Lakme; To má hnedé odtiene s gaštanové tónmi. Farba odmena je naozaj dobrá a kĺže ako maslo na perách.

9. Anna Andre - Podpis Seduction Lipstick # 6:

Buy Anna Andre - Podpis Seduction Lipstick # 6 Pre ₹ 340.00 @ www.amazon.in/anna-andre---signature-seduction-lipstick

Tento je pre milovníkov broskýň. Táto rúž poskytuje efekt MLBB. Je to super krémová a rýchlo topí. Jeden z musí mať z kolekcie Anna Andre.

10. Lotus herbára Čisté farby Lipstick Red Rose:

Predám Lotus herbára Čisté farby Lipstick Red Rose Pre ₹ 248.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-pure-colors-lipstick-red-rose

Táto krásna ruže farba rúžu nie je silný, ale to bude určite zvyšovať Oomph faktor! Textúry a farby sú obe úžasné. Musí mať!

Tak to sú top 10 musí mať rozpočet rúžu pre každého. Pokrývajú takmer všetky hlavné tóny potrebné. Oni sú ľahko dostupné v Indii a nemusíte míňať veľa, aby si ich. Aspoň vyskúšať jednu z nich a my sme si istá, že nebudete sklamaní.

Do tej doby, aby to štýlové!

load...