Makeup

Najlepšie Revlon tvárové prášky - kompakty - náš top 10

Najlepšie Revlon tvárové prášky - kompakty - náš top 10

Revlon bola založená v roku 1932 dvaja bratia a od tej doby slúži ľuďom s úžasnými kvalitnej kozmetiky. Robia skvelé starostlivosti o vlasy, make-up a starostlivosť o pleť.

Kompaktný prášky dať vynikajúcu povrchovú úpravu na koži spolu s pokrytím, bez tvár cake alebo prehnaná. Či už je to voľný alebo púder, sú najlepší spôsob, ako pleti hladký a rovný. Kompaktných práškov nie len aby pleť vyzerať žiariace, ale aj zastaviť kožné póry od uvoľnenia potu, ktorý pomáha udržať make-up neporušený dlho. Stručne povedané sú nevyhnutné dievčenské ješitnosť kompaktné prášky. A Revlon kompakty sú niečo, čo je potrebné skontrolovať, pre istotu. Tu je zoznam, môžete začať.

Najlepší Revlon púder / kompakty

Nižšie sú uvedené niektoré z najžiadanejších Revlon kompaktných práškov na tvár.

1. Revlon Touch and Glow Hydratačný Prášok:

Kúpiť Revlon Touch and Glow hydratačný prášok na prípravu ₹ 455.00 @ www.amazon.in/revlon-touch-and-glow-moisturizing-powder

Tento púder na tvár udržuje váš tvár hydratovaná a dáva hladký a dokonca aj tón pleti. To je najlepšie pre každodenné použitie, pretože vám dáva vzhľad bez make-up. Je to rozjasní vašu tvár okamžite a dáva krásny lesk. Zostáva po dobu 5-6 hodín, takže nie je nutné opraviť. Dodáva sa v malom, robustnom kompaktnom púzdre, ktoré možno ľahko prenášať na cestách.

load...

2. Revlon PhotoReady Compact Powder:

Kúpiť Revlon PhotoReady kompaktný púder pre ₹ 1,044.00 @ www.amazon.in/revlon-photoready-compact-powder

Tento púder na tvár odstraňuje lesk z tváre a vyrovnáva tón pleti. Je to bez oleja a vône-free. Z tohto dôvodu by vyhovoval všetky typy pleti. Je k dispozícii v 3 rôznych odtieňoch. To dáva jemný, žiarivý povrch na tvári a tiež vyjde dobre na fotografiách. Vzorec je ľahký a tak to nevyzerá cake. To má SPF 14, ktorý je ďalšiu výhodu.

load...

3. Revlon ColorStay púder:

Kúpiť Revlon ColorStay Kompaktný púder pre ₹ 1,239.00 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-pressed-powder

Tento kompaktný púder prichádza v malom čiernom kufríku s zrkadlom v ňom ktorý robí to vhodný pre cestovanie. Je k dispozícii v siedmich odtieňoch, takže môžete ľahko dostať ten správny odtieň podľa vašej pleti. Má tiež huba aplikátor, ktorý umožňuje použitie jednoduchšie. To dáva matný povrch na tvár a reguluje sekréciu oleja po dobu asi 5 hodín. Dáva naprostý na pokrytie strednej, takže môžete skryť niektoré nedostatky s ním.

4. Revlon Kožné Lights Face Illuminator Loose Powder:

Kúpiť Revlon Skin Lights Face reflektor Pre ₹ 19,687.95 @ www.amazon.in/revlon-skin-lights-face-illuminator

Tento sypký prášok je priesvitný a bez oleja. Zdôrazňuje a rozjasní váš tvár okamžite a dáva hodvábny lesk, ktorý zostane po celý deň. Prášok je v poriadku a hodvábne hladká; sa ľahko šíri, bez opustil tvrdej línie. Tento sypký prášok je dodávaný v malej okrúhle plastovej nádobe s nominálnou kefkou, vďaka ktorému je cestovať prívetivé a ľahko použiteľné. To sa najlepšie hodí pre mastnú pleť, pretože je bez oleja.

5. Revlon Colorstay Aqua Minerálne Dokončovacie Prášok:

Kúpiť Revlon Colorstay Aqua Minerálne Dokončovacie Prášok pre ₹ 2,410.00 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-aqua-mineral-finishing-powder

Táto minerálna prášok je k dispozícii v ôsmich rôznych odtieňov a poskytuje SPF 13 ochranu. Obsahuje kokosová voda, ktorá poskytuje okamžitý chladivý účinok na váš tvár. Je to lesk bez čo ho predurčuje pre každodenné použitie, pretože poskytuje prirodzený a jemný vzhľad. Dodáva sa s tváre kefa, ktorý pomáha v aplikácii. Vzorec je hladký, a preto sa ľahko kĺže. Okrem toho udržuje váš tvár bez oleja po dobu 5 hodín.

6. Revlon takmer nahý púder:

Kúpiť Revlon takmer nahý Kompaktný púder pre ₹ 559,00 @ www.amazon.in/revlon-nearly-naked-pressed-powder

Tento prášok je dodávaný v bielom puzdre so zrkadlom a hubou aplikátorom, vďaka ktorému je vhodný pre cestovanie. Dáva číra až svetlo pokrytie, a preto môže byť použitý pre každodenné použitie. To poskytuje prirodzený a čerstvý povrch, ktorý nie je cez-top (OTT) alebo cake. Vzorec je ľahký a nevyzerá to ťažké vôbec. To riadi olej pre 5 - 6 hodín, po ktorej je potrebné opraviť. Je to dobrý púder na tvár, ak chcete pozrieť bez make-up.

7. Revlon Age Defying Prášok:

Kúpiť Revlon Vek Defying prášok na prípravu ₹ 1,625.72 @ www.amazon.in/revlon-age-defying-powder

Tento púder na tvár prichádza v klasickom červenom prípadu a je k dispozícii v štyroch rôznych odtieňoch. Prášok je v poriadku, čo uľahčuje aplikovať. Poskytuje žiarivý povrch a podmienky tváre. Tento prášok tiež znižuje výskyt odfarbenie v dôsledku starnutia. Je ľahký a vyzerá prirodzene na tvári. Je zmesou hladko a neusadzuje do jemných liniek, vrások a pórov.

8. Revlon Photoready Translucent finišer:

Kúpiť Revlon Photoready Translucent finišera ₹ 1,342.00 @ www.amazon.in/revlon-photoready-translucent-finisher

Tento finišer poskytuje lesk a nastaví základ ľahko, bez toho aby to vyzeralo, over-the-top. To dáva úplnú krytie a kontroluje olej po dobu 5 hodín. Je to vôňa-free, takže to nebude rušiť váš nos. Textúra je ľahká, ktorý dáva svetelný povrch na tvári. Je zmesou ako sen a dodáva lesk na tvár.

9. Revlon New prášok na:

Kúpiť Revlon New pleť prášok na prípravu ₹ 10,039.95 @ www.amazon.in/revlon-new-complexion-powder

Jedná sa o kompaktný púder, ktorý pomáha pri dosahovaní prirodzený a jemný vzhľad. Štruktúra prášku je ľahký a nevyzerá to cez palubu. Preto je vhodný pre každodenné použitie. To dáva lesk na tvár a tiež riadi olej pre 5 - 6 hodín. Prášok je dodávaný v cestovnom príjemné veci, a môžete ľahko nosiť so sebou.

10. Revlon Age Defying vyhladenie pokožky prášok:

Kúpiť Revlon Age Defying vyhladenie pokožky prášok na prípravu ₹ 2,948.00 @ www.amazon.in/revlon-age-defying-skin-smoothing-powder

Tento púder na tvár je hodvábnej textúry, ako už názov napovedá, a tak to kĺže ako maslo na tvári. Zanecháva tvár jemnú a hebkú a poskytuje prirodzený vzhľad. Vypĺňa jemné linky alebo vrásky a robí im zmizne. To je cestovná-priateľské a ľahko k dispozícii tiež.

Ste použili niektorý z týchto púder z Revlon? Podeľte sa s nami.

load...