Makeup

Najlepšie Profesionálne make-up kefy - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie Profesionálne make-up kefy - naše 10 najlepších výberov

Hovorí sa, že je potrebné vždy zvoliť zbraň dobre.

Pre vaše zbrane v tomto prípade, make-up kefa, môže byť váš najlepší priateľ alebo ho možno úplne bodnúť vás vzadu. To môže byť buď vaša pleť vyzerať úplne bezchybné, alebo ho nechať hľadá veľmi kusé. Som si istý, že by ste nechceli byť chodiace katastrofa, takže uistite sa, že viete, cestu okolo kefy pre bezchybný povrch.

Najlepší profesionálny make-up štetce

Nasledujúce 10 sú najobľúbenejšie profesionálny make-up štetce, ktoré majú veľa dopytu v indickej celebrity, odborníkov a odborníkov.

load...

1. ELF make-up štetce

Kúpiť ELF Makeup kefy pre ₹ 1,644.00 @ www.amazon.in / -elf-make-up kefky

Tento vysoko kvalitné profesionálne make-up štetec set. Ak ste typ človeka, ktorý každý deň platí make-up, tento set je tá správna investícia. Tento kefa sada je svetlo na vrecku, a predsa tak jednoduché. S niekoľkými úderov, budete čoskoro môcť ovládať umenie make-up s týmto všestranným sada kief. Teraz môžete vyzerať ako glam bábiku taky!

load...

2. Bundle monštier Makeup Set

Buy Bundle monštier makeup set @ www.amazon.in / -bundle-monster make-set

Ak ste začiatočník s make-up, potom dobrý spúšťače kit mohol robiť prácu za vás. Bundle monštier je dodávaný s 15 kefami, ktoré sú veľmi jednoduché na používanie. Sú veľmi cenovo dostupné napriek tomu trvanlivý a bude slúžiť vám za niekoľko rokov. Majte na pamäti, že tieto kefy sú dobré pre príležitostné make-up a nie každodenné použitie.

3. Sigma

Kúpiť Sigma Pre ₹ 20,928.00 @ www.amazon.in / -sigma

Sigma makeup kefové súpravy majú dobrú rad kief. Spĺňajú vaše začiatku do konca potreby make-up. Je to cenovo dostupné a tiež pokuta alternatíva k MAC kefy. Existuje niekoľko high-end značiek, ktoré sú používané profesionálmi. Sigma nie je high-end, ale robí rovnakú dobrú prácu ako ostatní. Ponúka, že lesklý make-up dokončovacie práce.

4. Shany NY Collection

Buy Shany NY Collection Pre ₹ 3789,46 @ www.amazon.in / -shany-ny-kolekcia

Jedná sa o nový účastník na trhu, ale je jedným z najrýchlejšie predávaných výrobkov. Shany je dodávaný s 22 kefami v jeho súprave. Kefy sú vyrobené z prírodných a syntetických vlákien a sú ideálne pre mäkké make-up vzhľad. Tieto kefy môže byť použitý začiatočníkov aj profesionálov rovnako.

5. Sigma kolo Kabuki štetec

Kúpiť Sigma Round Kabuki Pre ₹ 3025,59 @ www.amazon.in / -sigma-kolo-kabuki

Ak ste už na profesionálny make-up a hľadáte základovej kefa je Kabuki štetec od Sigma je vynesie jeden z najlepšie, čo môžete nájsť! Tento zázrak kefa zvládne všetky typy pleti. Je ľahké na koži a rozšíri základ rovnomerne. Takže, ak máte citlivú pokožku, ste našiel sám seba ten správny kefka, ktorý je určite hýčkať vašu pokožku, zatiaľ čo vy jemne DAB na make-up.

6. Bobbi Brown Základné Collection

Ak hľadáte pre základné kefové sady, ktoré pokryjú všetky vaše potreby vám, potom nehľadajte nič iné, pretože ste ju našli. To je skvelé pre niekoho, kto je ochotný investovať do štetca sady, pretože toto je tak trochu drahý. Obsahujúce šesť kefy, ktoré budú ideálne, ak ste práve začínate s make-up, alebo ak hľadáte pre dobrú kief vám. Základné potreby pre make-up. Ak nosíte make-up do svojej kancelárie každý deň, môže to brush set vám ten jemný a hladký povrch, ktorý nie je ani príliš výrečný ani príliš fádne. To je najlepšie každodenné použitie výrobku.

7. Pobrežné Voňavka Brush Set

Kúpiť Pobrežné Voňavka set kefa na ₹ 3,999.00 @ www.amazon.in / -coastal-vôňa-kefa-set

Jedná sa o 22 ks kefka set. To má mnoho kefy ako - práškové vyrovnávacej pamäte, tieňový mixéra a korektor. Ak pravidelne používate vzácne kefy, táto sada je ideálna pre vás. Zvlášť kefy sú tiež súčasťou balíčka pre tých, ktorí používajú dvojaký farby pre svoje očný make-up!

8. Sephora Brand Deluxe

Kúpiť Sephora Značka Deluxe for ₹ 12,699.00 @ www.amazon.in / -sephora-Brand-deluxe

Sephora má vyjsť s prijateľnou súprava sa štetkou tohtoročné Vianoce, ktorá je určite vás oslnia ako princezná. Má 7 kefy a značka tvrdí, že všetci sú antibakteriálne. Tento kefa sada sa stala jednou z najrýchlejšie predávaných výrobkov a veľa humbuk je čo do činenia s názvom sám. Tento viacúčelový set môže byť použitý pre viac aplikácií. Budete sa diviť, ako mäkký tieto kefy sú na svojej koži, a napriek tomu robia svoju prácu s dokonalosťou.

9. Bdelium Nástroje odbornej

Kúpiť bdelium Nástroje odbornej Pre ₹ 13,599.00 @ www.amazon.in / -bdellium-tools-profesionálne

12 kefy v atraktívnej vačku, ktorý môže niesť okolo vašej márnosť prípad, ako úžasné je, že? Nie je to každý dievčenské sen! Budete prekvapení, ako diskrétne sáčok sa zmestí do malej kabelky, bez toho aby odhalil žiadne hrče. Každá z kefy je vyrobená z ekologicky šetrných materiálov a je antibakteriálny rovnako.

10. MAC Professional

Posledný, ale rozhodne v neposlednom rade je cenovo dostupný 12 dielna sada na Mac. Môžete tiež získať nejaké zadarmo dodatky ako červenať a kompaktný, zadarmo so sadou kief. Tieto kefy sú veľmi trvanlivé a sú obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi vizážistu. Čerešnička na čerešnička je príručka kniha MAC profesionálov, ktoré vám dáva veľa make-up tipy.

Vyzbrojení týmito make up štetce môžete vytvoriť kúzlo. Tak na čo ešte čakáte? Chytiť a zvládnuť tie ťahy, budete čoskoro otáčanie hlavy v každej miestnosti budete chodiť do!

load...