Makeup

Najlepšie produkty značky Maybelline - naše 10 najlepších ponúk

Najlepšie produkty značky Maybelline - naše 10 najlepších ponúk

Každý z nás dievčat majú mäkké kútik pre Maybelline, pretože sa jednalo o spoločnosť, ktorá priniesla riasenku ku komerčnému priemyslu. Navyše, to je tiež jeden z najviac cenovo dostupných značiek. Bol som veľký fanúšik Maybelline, pretože som začal používať make-up. Boli zavedením novšie a lepšie produkty každú sezónu - a všetky sú úžasné! Ale tu je to run-dole z 10 produktov Best Maybelline, ktoré úplne ukradnúť show.

Top 10 Maybelline Products

  1. Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eyeliner
  2. Maybelline kolosálny Kajal
  3. Maybelline kolosálny Eyeliner
  4. Maybelline Color Sensational Rúž
  5. Maybelline New York Nudes Palette
  6. Maybelline New York Fit Me Matte + Poreless Foundation
  7. Maybelline Color Show Glitter Mania Nail
  8. Maybelline Volum Express Hyper Curl Mascara
  9. Maybelline Clean Express Total Clean odlíčenie
  10. Maybelline Clear Glow Bright Benefit Cream

1. Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel Eyeliner

Kúpiť Maybelline kolosálny Kajal Pre ₹ 379,00 @ www.amazon.in/maybelline-colossal-kajal

Maybelline Očné Studio Trvalý Dramatické gél očné linky má založený vzorec gél, ktorý poskytuje presnosť vložky a je veľmi ľahko použiteľné. To kĺže hladko a bez námahy, a vydrží po celý deň. Lemujú oči, nakresliť krídla, alebo robiť rýchle Smokey oko s touto očné linky - všetky tieto pohľady sú len mŕtvice preč! To robí vaše oči vyzerať veľkolepé.

load...

Späť na obsah

2. Maybelline kolosálny Kajal

Kúpiť Maybelline kolosálny Kajal Pre ₹ 138.00 @ www.amazon.in/maybelline-colossal-kajal

Musíme priznať, že Maybelline kolosálny Kajal nás zobral všetky búrky, kedy vstúpila na trh! Poskytuje dokonalé nezmazateľnú vzhľad. Je tiež obohatený vitamínom E pre výživu očí. Jeden zdvih ňom okamžite zvyšuje krásu vašich očí. Je to zaťahovacia self-ostrenie ceruzku. Ide o dlhodobý Kajal, ktorý zostane na dobu až 12 hodín. Pre viac informácií, prečítajte si Maybelline kolosálny Kajal Review.

load...

Späť na obsah

3. Maybelline kolosálny Liner

Kúpiť Maybelline kolosálny Liner Pre ₹ 332,00 @ www.amazon.in/maybelline-the-colossal-liner

Nová kvapalina vložka musíte mať vo svojom make-up kit je tento formát pero ceruzka na oči. Je to rozmazanie zadarmo a je dodávaný s rýchloschnúci vzorca. To trvá až 12 hodín. Plsti tip aplikátor kĺže hladko na očné viečka, takže aplikácie super ľahké! To má vstavaný atramentovej technológie pigmentu, ktorý poskytuje vynikajúcu intenzitou a definuje línie dobre. Výrobok stojí zamilovala. Je to jeden z najlepších očný make-up produktov od Maybelline.

Späť na obsah

4. Maybelline Color Sensational Rúž

Kúpiť Maybelline Color Senzačný rúž Pre ₹ 375.00 @ www.amazon.in/maybelline-color-sensational-lipstick

Jedná sa o nový pocit v meste !! Získať podporu farby s výberom Rebel Kytica od Maybelline. Super pigmentované Rúž dáva pop farby na pery. Je naplnený medu nektár, ktorý dáva na bohaté vzhľad vašich pier. Chváliť týmto jasné a odvážne odtiene tejto sezóne.

Späť na obsah

5. Maybelline New York Nudes Palette

Kúpiť Maybelline New York Akty Paleta Pre ₹ 783,00 @ www.amazon.in/maybelline-new-york-the-nudes-palette

Maybelline zavádza akty paleta - zbierka 12 očné tiene v jednej palete. Je navrhnutý tak, aby vytvoriť rôzne pohľady tým, že zlepší svoje funkcie s béžových a hnedých tónoch. Môžete vytvoriť ľubovoľný vzhľad, od mačacích očí do vášnivých dymové oči v intenzívnej čiernej a šedej odtiene. Vytvoriť nový vzhľad každý deň! Tento kompletný paleta pre každú príležitosť prichádza spolu s obojstranným aplikátorom štetcom.

Späť na obsah

6. Maybelline New York Fit Me Matte + Poreless Foundation

Kúpiť Maybelline Matte Poreless Foundation for ₹ 1,166.86 @ www.amazon.in/maybelline-matte-poreless-foundation

Nová Fit Me Matte + Poreless Foundation od Maybelline pracuje viac než len zodpovedajúce tón pleti. To rieši rôzne problémy, textúra normálnu a mastnú pleť. Je to konečný prírodnej kože fit základ. Tento základ pórov minimalizáciu obsahuje génia rozmazaniu Micro Powders, ktoré skrývajú póry a absorbujú olej, čím sa získa prírodný matný povrch.

Späť na obsah

7. Maybelline Colorshow Glitter Mania Nail Color

Kúpiť Maybelline Colorshow Glitter Pre ₹ 145,00 @ www.amazon.in/maybelline-colorshow-glitter

Colorshow Glitter Mania je celý rad trblietky na nechty náterových hmôt od Maybelline. Vyzerajú ako drahokamy na svoje nechty. Inšpirovaný ranveja, tento rozsah farieb, aby odvážne tvrdenie štýlu. Textúra je nepriehľadný na jedno zotretie. Je tiež odolný čip.

Späť na obsah

8. Maybelline Volum Express Hyper Curl Mascara

Kúpiť Maybelline Hyper Curl Mascara Pre ₹ 2,560.00 @ www.amazon.in/maybelline-hyper-curl-mascara

Volum Express Hyper Curl Mascara od Maybelline dodáva okamžité dráma do očí s bohatou a hlboké farby. Úžasné lokne zámok formula predlžuje riasy, zatiaľ čo pridávanie obrovský objem. Kefa je unikátne navrhnutý tak, aby dodať najvhodnejší zdvih, zakaždým bez zrážanie alebo zhlukovaniu. Je vodotesný a v ideálnom prípade trvá dlhú dobu až do 18 hodín.

Späť na obsah

9. Maybelline Clean Express Total Clean odlíčenie

Kúpiť Maybelline Total Clean odlíčenie Pre ₹ 240.00 @ www.amazon.in/maybelline-total-clean-makeup-remover

Clean Express Total Clean odlíčenie je olej a na vodnej báze odstraňovač make-up. Skladá sa zo silného Bi-fázové vzorec, ktorý odstraňuje vodotesné a dlhotrvajúci make-up okamžite bezo zvyšku. Rýchlo pôsobiaci rozpúšťanie činidlá rozobrať toaletný pigmenty pri odchode z oblasti okolo očí hydratovaná. Jeden z mojich najobľúbenejších make-up odstraňovače.

Späť na obsah

10. Maybelline Clear Glow Bright Benefit Cream

Kúpiť Maybelline Clear Glow krém pre ₹ 200.00 @ www.amazon.in/maybelline-clear-glow-cream

Clear Glow Bright Benefit Cream je BB krém, ktorý hydratuje a vyrovnáva tón pleti a zároveň poskytuje žiarivý matný povrch kože. Je pot a maz odolný a má SPF 21 chráni pleť pred slnkom. Krém je dodávaný s vzorec minerálnej hliny, ktorý riadi lesk a vyživuje pokožku rovnako.

Späť na obsah

Dúfam, že všetci tento post tešil na top 10 výbery produktov Maybelline. Aké sú niektoré z vašich obľúbených produktov od značky? Ešte majú v komentároch nižšie.

load...