Makeup

Najlepšie produkty značky Chambor - naše najvyššie 10

Najlepšie produkty značky Chambor - naše najvyššie 10

Chambor je kozmetická značka zo Švajčiarska, ktorá spustila svoj prvý produkt na indický trh v roku 1993. Verí, že "Každá žena je prirodzene krásna a doplní sa len zvýšiť ich prirodzenú krásu."

Nižšie sú uvedené prednosti Chambor kozmetické výrobky sú:

  • "Žiadne zviera zložky"
  • Všetky odtiene sú vhodné pre indické pleť
  • Premium, exkluzívny tvorí rad.
  • Ústretovejšie kozmetické asistenti

Tu sú top 10 produktov Chambor India:

load...

1. Chambor Dazzle očné linky Ceruzka:

Kúpiť Chambor Dazzle Eye Liner ceruzka na ₹ 645.00 @ www.amazon.in/chambor-dazzle-eye-liner-pencil

Táto očné ceruzku má inovatívny vzorec, ktorý umožňuje ľahko použiteľné a poskytuje dokonalé farby s jediným ťahom. To je hladké a krémové, výsledky jednoduchú aplikáciu. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky a je nekomedogénny, dermatológ a očné testované. Tie sú k dispozícii v 6 odtieňoch:

  • Dazzle Black,
  • Dazzle Silver,
  • Dazzle Gold,
  • Dazzle Gray,
  • Dazzle Teal,
  • Dazzle Purple

To má pekný kvetinový obal a ceruzka je veľmi elegantný. Má dobrú pigmentáciu a nerobí šmuhy po dobu 8 - 10 hodín.

load...

2. Chambor 'Silk Dotykový Lipstick':

Buy Chambor Silk dotykový Rúž @ www.amazon.in/chambor-silk-touch-lipstick

To Chambor rúž poskytuje úplné svietivosť a je veľmi ľahký na pery. Je k dispozícii v 18 klasických odtieňov, ktoré prichádzajú v temnom, námorníckej modrej elegantnom balení. Textúra je veľmi mäkký a kĺže aj na pery, takže je ľahko použiteľná. Sú oveľa pigmentované a dať matný, ale krémovú povrch a zanechala za sebou hydratovaná pery. Na základe žiadosti, že neopustí tvoje pery cítia ťažké. Má výdrž 4 hodiny bez krvácania a zabezpečuje plynulý, zdravý, lesklý vzhľad pier.

3. Chambor Eye Tetovanie Liner:

Buy Chambor Eye Tetovanie Liner @ www.amazon.in/chambor-eye-tattoo-liner

Ide o dlhodobý, vodotesný a nie pre prenos očné ceruzku. To podčiarkuje a formuje vaše oči, aby vám požadovaného vzhľadu a dramatické vlajúce oči. Môže byť použitý ako ako očné linky a očné tiene s matnou povrchovou úpravou. To je vodotesný, rozmazaniu dôkaz, non comedogenic, ako dermatológ a očného lekára testovaný. To je vitamín obohatený. Obsahuje vitamíny - E & A, prichádza s dobrou pigmentáciou a vytrvalosť. Môžete ju použiť na čiare ponoru a horné viečka pre 5 - 6 hodín s aplikáciou sú rýchle. Tie sú k dispozícii v piatich rôznych farbách.

4. Chambor Tečúca Rúž:

Buy Chambor Tečúca Lipstick @ www.amazon.in/chambor-flowing-lipstick

Táto rúž obsahuje jojobový olej, bambucké maslo, vitamín A a vitamín E, vzorec, ktorý vyživuje podmienky a hydratuje pery. To kĺže naozaj dobre pre jednoduché a pohodlné použitie. Dodáva sa v klasickom atraktívnej kovové obaly s krémovou, kompaktný strela. Má dobrú stay-on vzorca a cíti perie svetlo na perách. To tiež dáva veľmi dobré pokrytie a vyzerá matný, pokrývajúci pigmentáciu pyskov.

5. Chambor Loose Kohl Prášok:

Buy Chambor Loose Powder Kohl @ www.amazon.in/chambor-loose-kohl-powder

Je to voľná, jemný prášok, ktorý vám pomôže vytvoriť dramatický vzhľad pre vaše oči. Jedná sa o intenzívny čierne uhlie farba, ktorá prichádza vo veľmi malom kontajneri a má huba špičky aplikátora. Možno ho použiť ako očné linky a očné tiene, je odolný proti vode a obsahuje vitamíny - E & A. Je k dispozícii v 2 odtieňoch - čierna a modrá.

6. Chambor Vlhkosť Plus Rúž:

Kúpiť Chambor Moisture Plus Lipstick Pre ₹ 745.00 @ www.amazon.in/chambor-moisture-plus-lipstick

To je formulovaný s "dvojitej akcie" sa vyživujú, hydrát pery a zabrániť vysušovaniu. To je vaše pery mäkké, hladké a dodáva žiarivý povrch. Má lesklý textúra s dlhotrvajúcou výdrž. Dodáva sa v striebornej plastovej trubičky s krémovou, hladkým povrchom, ktoré umožňuje ľahko aplikovať. Trvalá sila je 4 - 5 hodín s dobrým pokrytím, bez škvŕn alebo krvácanie.

7. Chambor Lip tetovanie Liner:

To pomáha dáva vašim perám dokonalý definovaný tvar bez rozmazania. To má dvojaký využitie - možné aplikovať ako na pery a oči. Obsahuje vitamíny - E & A a je k dispozícii v 10 rôznych odtieňov, ktoré ľahko kĺžu s vynikajúcou pigmentácie a sú super matný. Chambor Lip Liner Tattoo má tiež veľmi dlhú výdrž 9 až 9,5 hodiny.

8. Chambor Nail Paint po žiara:

Ponúkajú 25 vzrušujúce odtiene sa maľovať svoje pocity a urobiť dojem. Obsahuje nechty tužidlá, ktorý zabraňuje nechty z ľahko lámanie az žltnúť. Ide o rýchloschnúci vzorec, čip odolné, s dlhou životnosťou a klinicky testované. Títo prídu v elegantnej a atraktívny obal a s veľmi dobrým štetcom. Konzistencia je dokonca s dobrú výdrž.

9. Chambor Svetelný Kompaktné Prášok:

Buy Chambor Luminous Compact Powder @ www.amazon.in/chambor-luminous-compact-powder

Luminous Compact Powder obsahuje výťažok z morskej riasy Brown pre jemnú a vláčnu pokožku s basic SPF 15 a ochranou proti UV žiareniu, ktorý dáva krémovú a zamatový nádych pre prirodzený vzhľad. Prášok je hladká a dáva mierne pokrytie. Je k dispozícii v 3 odtieňoch: 01 (light), 02 (medium), 03 (tmavé)

10. Foundation Chambor Sheer Delight Ultra Matte Oil zadarmo:

Kúpiť Chambor Oil Foundation zadarmo pre ₹ 855.00 @ www.amazon.in/chambor-oil-free-foundation

To je ideálne každodenné nosenie nadácie, ktorá poskytuje stredné až plné krytie s ultra matný a bez oleja úpravou. Má hustú krémovú, klzké textúru, ktorá ľahko šíri na koži s čírou až stredné krytie zakryť tmavé škvrny, škvrny a pod očné pigmentácie. To zostane dlhú dobu takmer 12 hodín bez tavenie na koži.

Sú to podľa nás najlepším chambor produktov v Indii. Máte vlastné niektorý z týchto výrobkov z Chambor? Strieľať nám komentár. Zostaňte nádherný!

load...