Makeup

Najlepšie produkty Lakme absolútne - naše top 10

Najlepšie produkty Lakme absolútne - naše top 10

Značka indickej kozmetika,, Lakmat 'priebežne aktualizuje a udržuje inovuje svoj sortiment. Lakmat nedávno začala svoju, absolútna 'rozsah s ich značka veľvyslanec byť nikto iný ako nádherné herečke - Kareena Kapoor.

Tieto produkty v Lakmat absolútnej kolekcii sú k dispozícii pre suché, mastnú a normálny typ pleti. Dokážu udržať kože žiara, lesk a vlhkosť. Existujú rôzne produkty, aby vyhovoval každodenné použitie pre krásne make-up.

Top 10 Lakmat Absolútny produkty:

1. Lakmat Absolútne Pečené Blush:

Lakmat Absolute Pečený Blush má 4 úžasné trblietavé odtiene. Jedná sa o ľahké, pigmentovaná a ideálne pre nosenie strany. Textúra červenať je mäkké a hladké, ktorý pomáha ľahko miešať. To nedáva kriedový alebo práškový účinok. Možno ho použiť ako v suchej a vlhkej forme. To má priemernú výdrž cca 4-5 hodín.

load...

Doporučené pre: Všetky typy pleti

2. Lakmat Absolute Mascara:

Kúpiť Lakmat Absolútna Mascara Pre ₹ 540.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-mascara

Má pekný obal a krútil kefa pre jednoduché použitie a najlepší efekt. Je vodotesný a dáva hustý čierny povrch. To je tiež ľahko odstrániť s akoukoľvek odličovač a bez rozmazávania. To má priemernú výdrž 5 - 6 hodín.

load...

Doporučené pre: Všetky typy pleti

3. Lakmat Absolute Moonlit zvýrazňovač:

Kúpiť Lakmat Absolútna mesačné zvýrazňovačmi ₹ 2,715.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-moonlit-highlighter

Tento zvýrazňovač môže byť použitá na osvetlenie tváre a kontúry tváre. Obsahuje trblietky dať dokonalý vzhľad strany. Osvetlenie efekt dáva ponúka krásny priesvitný lesk a zdravý lesk na tvári. Tieto odtiene sú pekné a môžu byť použité na vytvarovanie nosa, krku a lícnej kosti. To má priemernú trvalý výkon 3 hodiny.

Odporúča sa pre: Party make-up

4. Lakmat Absolútna Pečené Očné tiene:

Lakmat Absolute Pečený očné tiene má pekný klasický obal a dobrú huba aplikátor. Obsahuje trblietanie a je dodávaný v nádhernej, kovových odtieňov. Môže byť použitá sucha alebo za mokra. Je pigmentovaná, nemá záhyby a ľahko šíri. Je to tiež trochu smotanovej textúry.

Odporúča sa pre: normálnu až suchú pleť

5. Lakmat Absolute Wet and Dry Compact:

Kúpiť Lakmat Absolute mokrej i suchej kompaktný pre ₹ 585.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-wet-and-dry-compact

Lakmat Absolute Wet and Dry Compact má klasický čierny obal a miernu vôňu. Lakmat Absolute White Intense Wet and Dry Compact môže trvať až do 16-tich hodín. Možno ho použiť aj ako kompaktný a nadácií. To môže dať vaša pokožka bezchybný, satén matný a hladký vzhľad. Obsahuje SPF - 17, vitamín B3 a kyselina hyaluronová, a hydratáciu. Kompaktný ľahko miešať do kože. To má výdrž na 3 - 4 hodiny a možno skryť akné škvrny a jazvy ako korektor.

Odporúča sa pre: suchú a normálnu pleť.

6. Lakmat Absolute Matte Lipstick: 

Kúpiť Lakmat Absolute Matte Lipstick Pre ₹ 630.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-matte-lipstick

Lakmat Absolute Matte Lipstick má peknú kovovo šedá klasické balenie. Má výdrž 5 - 6 hodín bez vyblednutiu. Má jemnú matnú textúru a cíti sa veľmi ľahký na pery. Táto rada má mnoho atraktívnych farbách. Ale to sú striktné ne-ne pre popraskané pery.

Odporúča sa pre: hydratovaných pier

7. Lakmat Absolute Plump and Shine lesk na pery:

Kúpiť Lakmat Absolútna bucľaté a Shine lesk na pery Pre ₹ 405.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-plump-and-shine-lip-gloss

Lakmat Absolute Plump and Shine lesky na pery majú klasický a elegantný priehľadný obal. Textúra je hustá a mierne lepkavý. Je to hydratačné a má slušnú výdrž 6 hodín.

Doporučené pre: Všetky milovníkov lesku

Nadácia 8. Lakmat Absolute Skin Cover:

Kúpiť Lakmat Absolute Skin Foundation kryt pre ₹ 630.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-skin-cover-foundation

Lakmat Absolute White Intense Skin Foundation Cover má ľahkú textúru a citrusy vôňu. Šíri sa ľahko a zmesi pre hladký povrch. Nezanecháva na škvrnité alebo belavý nádych. Pokrytie je dobrý a zahŕňa škvrny, póry a očné pigmentácie. Je to aj zostane dobrý v horúcom a vlhkom podnebí a iných indických poveternostných podmienkach. To dáva matný, jemný a prirodzený lesk na koži. To nevyzerá cake alebo spôsobovať prerušenia outs. Má tiež veľmi dobrú výdrž 10 hodín a obsahuje SPF 25.

Odporúča sa pre: Normal až mastnú pleť

9. Lakmat Absolute Kohl Konečný:

Kúpiť Lakmat Absolútna Kohl Ultimate Pre ₹ 543.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-kohl-ultimate

To je rozmazanie dôkaz a poskytuje intenzívnu čierny vzhľad pre dokonalé definovaných očami. Je to mäkký a krémovej a tak kĺže hladko na ponoru. Nezáleží štiepať či šmuhy. Zostať moc je to naozaj dobrý, je asi 6-7 hodín.

Doporučené pre: Všetky typy pleti

10. Lakmat Absolútna nechty Sfarbenie:

Lakmat Absolute Nail Tint má rozprávkové svetlé odtiene, aby vás vždy vyzerajú šťastne. Má dobrú konzistenciu a je krémová a hustá. Taktiež poskytuje dobré pokrytie a rýchlo schne pre dáva pekný lesklý povrch. Tie môžu ľahko zostať na svoje nechty po dobu 4 - 5 dní bez sekania. Majú úžasné odtiene, ako je: Purple Rain, Red šifón, Orange squash, Fuchsia sorbet, kivi Martini, Coral Romance a Aqua Marine.

Odporúča sa pre: All

Milujete rozsah Absolute Lakmat? Dajte nám vedieť, ktorý z týchto výrobkov, ktoré sú v pláne vyskúšať ďalšie.

load...