Makeup

Najlepšie prírodné make-up produkty - naša top 10

Najlepšie prírodné make-up produkty - naša top 10

Nosiť make-up je súčasťou každodenného života pre väčšinu dievčat a žien v týchto dňoch. Či už je to škola bude dievčatá, ženy chodiť do práce alebo sa zúčastňujú strany, make-up je neodvratný. Už od Kohla a lesk na pery na plnú make-up s bázou (nadácie, korektor) a rúž, rumenec, očné tiene a Kohl, dievčatá väčšinou nemajú vystúpiť z domova bez make-upu. Jedným z hlavných životný štýl trend, ktorý sa objavil v posledných niekoľkých rokoch je ísť organické, alebo prírodné, a make-up produkty nie sú výnimkou. Spoločnosti majú prísť s pomerne málo prírodných produktov, väčšinou minerálny mejkap produktových radov. Tieto výrobky sú lepšie pre pokožku v porovnaní s pravidelným produktov v dlhodobom horizonte. Pomáhajú ovládanie break-out príliš, a nemajú upchávajú póry. Niektoré z najlepších prirodzený make-up produkty ľahko dostupné na indickom trhu sú uvedené nižšie pre váš odkaz (s možnosťou vo väčšine kategórií make-up):

Prírodný make-up produkty

1. TBS Extra Virgin Minerals Loose Powder Foundation:

To je jeden z najobľúbenejších prírodných tváre produktov u žien v Indii. Prášok má jemné mikro-trblietanie častice, ktoré dávajú žiarivú povrchovú úpravu na pokožku a je dermatologicky testovaný. Pridaná SPF 25 je ideálny pre denné nosenie!

load...

2. MAC mineralizáciu kože Povrchová úprava:

Mäkká, luxusné prášok, ktorý ponúka kovovo lesklý povrch na koži, toto predáva ako horúce koláče z regálov. Použitie ako zvýrazňovač na lícach, alebo ako celkové prášku (s veľmi ľahkou rukou) pre extra žiara pre zvláštne príležitosti.

3. Sheercover Minerálne Make-up:

Make-up kit, ktorý je ideálny pre akné náchylné kožu, tohle príde ako súprava, ktorá obsahuje niekoľko make-up štetce. Tieto výrobky sú známe, že znižuje výskyt pórov, a môže byť použitý pre osoby so všetkými typmi pleti. Tieto produkty sú ľahké, a pridal SPF 15 z nich robí ideálne pre každodenné použitie.

load...

4. Lancome Ombre Absolue Minerály očné tiene Quad:

Quad so 4 odtiene, ktoré sa vzájomne dopĺňajú, faktor minerálnymi 'robí tento ideálny súprava pre cestovanie.

5. TBS Extra Virgin Minerals Compact Foundation:

Krémová produkt, ktorý sa usadzuje na múčnatke matným povrchom na koži, tento prirodzený vzhľad make-up produkty prichádza s voľným týranie štetčekom a je ideálny pre dotykové-up na cestách! Obsahuje SPF taky, takže je ideálny pre každodenné nosenie!

6. L'Oreal Paris Pravda Match Minerals Foundation:

Ľahká Škála výrobkov, ktoré tvrdia, že zníženie kožné rozčuľovanie za 4 týždne, tento je vhodný pre tých, ktorí s citlivou pokožkou. Olejové kože dievčatá ju použiť tiež, pretože je bez oleja. Ponúka tiež SPF - 15 ochranu proti slnku, a tvrdia, že nosiť až 16 hodín.

7. Lotus herbára Purestay Kompaktné:

Jeden domáca značka Lotus herbára neustále prichádza s dobrou kvalitou bylinných / prírodných produktov z času na čas. Najnovší rad Purestay sľubuje, že bude 100% prírodné, a má dobrú škálu prírodných tvoria výrobky, prášok kompaktný, že je obľúbený medzi mnohými dievčat. Mikro blyští dávajú ilúziu žiarivú pleť, a pritom je matný na dlhé hodiny.

8. L'Oreal Paris Minerálne Blush:

Jemné prírodné zloženie a hodvábne jemná textúra je to ideálny produkt pre každodenné nosenie. Je ideálny pre osoby s citlivou pokožkou a neupcháva póry na koži. Mierny trblietanie vám dáva žiarivý flush farby na lícach.

9. Revlon Colorstay Minerálne Blush:

Beztiaže rumenec, ktorý poskytuje ľahké flush farby na lícach, toto je ideálna pre pracujúce ženy pre každodenné nosenie, majú leštenou čeliť všetkým čas, bez toho aby sa príliš tvorené!

10. Lotus herbára Purestay očí Definovanie:

Ponúkaný ako jeden z najlepších drogérie očné linky ceruzky v Indii, s dlhodobým pobytom a vodotesných schopností, jedná sa určite nájde svoju cestu do vašej ješitnosti zo zrejmých dôvodov. Nadmiera farby sú k dispozícii, a jedným z nich je určite získa vaše srdce!

Nosiť make up už neznamená nosiť s chemikáliami! Minerálne robiť!

load...