Makeup

Najlepšie Peacock Mehndi návrhy - náš top 10

Najlepšie Peacock Mehndi návrhy - náš top 10

Pávy boli súčasťou indickej kultúry od nepamäti a ich prítomnosť je jasne vidieť v mnohých indických umeleckých foriem. Mehndi tiež bol neoddeliteľnou súčasťou našej kultúry a vytvoril veľa v priebehu rokov. A keď sme sa miešať oba tieto symboly dohromady, že porodí niektoré z najviac nádherné vzory Mehandi, Peacock Mehndi vzory.

Popular Peacock Štýlu Mehndi design Výučba

Peacock Mehndi vzory pre ruky:

Tu sú top 10 páv Mehndi vzory budete radi, aby si je navrhnutý cez ruky.

1. Táto jedna z najkrajších stredných vzory páv Mehndi vyzerá krásne a je vhodný pre každú príležitosť. Táto konštrukcia nebude vyzerať preplnená a robí vaše ruky vyzerajú veľmi krásne. Milujeme špirálu a abstraktných vzorov na prstoch a malá bodka vzory na otvorenom priestore dlane.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Tento elegantný páv inšpiroval Mehndi design bude vyzerať skvele na rukách nevesty. Tento Mehndi dizajn má znaky oboch arabčine, rovnako ako indické mehndi. Použitie čiernej mehndi rovnako ako tieňovanie robí to vyzerať ešte krajšie.

load...

3. Tento krásny dizajn sa vyznačuje červenou mehndi. Konštrukcia je vybavený páv motív v stredu dlane. Milujeme malé detaily na dlani a prstoch. Zápästie je stále otvorený a bolo vykonané v náramok, ako je dizajn.

4. Tento krásny Mehndi je väčší ako ten predchádzajúci. Urobil s čiernou Mehndi, návrhy majú vyjsť krásne a dizajn páv vyniká od ostatných vzory a motívy. Dizajn je jednoducho ideálny pre nevesty.

5. Pár pávy zdobia ruky nevesty v tejto rozprávkovej dizajne. Vidíme použitie čierneho mehndi v tomto návrhu a náramok dizajnoch na zápästia a ruky tiež robí to celkom unikátny.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Páv inšpiroval tetovanie dizajn pre všetkých tých, ktorí majú radi tetovanie mehndis. Tetovanie Mehndi je skvelý spôsob, ako pridať nejaké farby bez bolesti a pretože nie sú trvalé, môžete ich odstrániť, akonáhle sa nudiť z nich. Táto Mehndi tetovanie sa vykonáva s čiernym mehndi a má dizajn páv na ruky.

7. Tu je krásny páv Mehndi dizajn pre nevesty. Konštrukcia vyzerá krásne s mnohými detailmi a jedinečné vzory na prstoch. Špičky sú udržiavané otvorené a dizajn je vykonané s čiernym Mehndi, aby podrobnosti vyniknúť.

8. Tento krásny Mehndi je skvelý spôsob, ako urobiť pávie mehndi bez veľkých a zložitých vzorov. Zápästie zdobia náramok, ako je dizajn.

9. Môžeme vidieť pár pávov v tomto návrhu. Konštrukcia je malý a prítomný iba na dlani. Vďaka tomu je veľmi ľahké pre šport a ideálny pre tých, ktorí nenávidia veľké a komplikované designy. Čierny Mehndi je ešte výraznejšia a krásne.

10. Táto jedinečná konštrukcia je určené pre nové vekové nevestu, ktorá chce športu dokonalé spojenie tradície a moderný dizajn. Milujeme jedinečnú šikmé vzhľad mehndi na ruky. Konštrukcia páv prepožičiava trochu jedinečnosti a prsty sú rovnako poskytnuté iným spôsobom, než to, čo zvyčajne vidieť. Po všetkých stránkach perfektnou voľbou pre moderné indické nevesty.

load...