Makeup

Najlepšie odtieňové škvrny MAC Matte - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie odtieňové škvrny MAC Matte - naše 10 najlepších výberov

MAC, prvotriedne značka kvalitných kozmetických prípravkov, je symbolom luxusu. Ak ste vášnivý o make-up, budete určite poznať závislosť produktov MAC. S viac než stovky odtieňov v každom make-up produkt, MAC je jedným z popredných kozmetických značiek na svete.

Matné rúže od domu MAC sú naozaj rozkošný, združujúca textúry a kvality stojí obdivoval. Vždy som radšej používať s matnou povrchovou úpravou rúže, ako oni robia moje pery vyzerať príťažlivejšie. V tomto článku sa budem zdieľať prvej desiatke musí mať-MAC matný rúž odtieňov je nutné mať vo svojom make-up kit.

Náš Top 10 MAC Rúže V matnou povrchovou úpravou

  1. Ruby Woo
  2. Candy Yum Yum
  3. Kinda Sexy
  4. Údené Purple
  5. Ruský Červený
  6. Diva
  7. Lady Danger
  8. Hrdinka
  9. Prosím, ja
  10. All Fired Up

1. Ruby Woo MAC Retro matný rúž

Kúpiť MAC Retro Matte Lipstick - Ruby Woo Pre ₹ 2250 @ www.amazon.in/mac-retro-matte-lipstick-ruby-woo

load...

, Ruby Woo 'je krásny a elegantný retro matný rúž. Jeden švihnúť tohto žiarivo červené odtieňa ide dlhú cestu! Má modro-červený nádych k nemu. Je to jeden z musíte mať odtiene pre všetkých milovníkov matné rúže. To trvá až šesť až sedem hodín. Môžete nosiť do práce alebo na noc von s priateľmi.

Späť na obsah

2. Cukríky yum yum MAC matný rúž

Kúpiť MAC Mac Matte Lipstick, Candy Yum-Yum Pre ₹ 2182,84 @ www.amazon.in/mac-mac-matte-lipstick-candy-yum-yum

load...

Bublinové a lákavá cukrovinky-ako matná rúž, Candy Yum Yum poskytuje neón ružovú farbu, rozjasní svoju tvár a zvýrazňuje vaše pery krásne. Dokonalý odtieň pre večery a výlety s priateľmi.

Šport Tento odtieň ako odtieň počas dňa poklepávaním trochu ju na pery a miešanie s prstami. Choď tučné a krásne s týmto jasným tieň na noc prejdením dve až tri vrstvy nej.

Späť na obsah

3. Kinda Sexy MAC Matte Lipstick

Kúpiť MAC matná rúž, Kinda Sexy Pre ₹ 2550 @ www.amazon.in/mac-matte-lipstick-kinda-sexy

Farebný tak jemné, ale sexi zároveň, rúž je možné nosiť kdekoľvek a kedykoľvek. Kinda Sexy je hladký matný rúž v nahé ružovom odtieni. Je vysoko pigmentovaná a výborne hodia dymové očný make-up.

Späť na obsah

4. Údené Fialová MAC matný rúž

Kúpiť MAC Matte Lipstick ÚDENÝ fialovo ₹ 3659 @ ​​www.amazon.in/mac-matte-lipstick-smoked-purple

Tento zmyselný údené fialová matný odtieň je jednoducho ideálny pre jesennú sezónu. Farebný tak hlboká a temná, to je určite, aby sa hlavy otočiť. To kĺže na pery hladko, vštepovať bohatú, nepriehľadné farby. Dopĺňať túto farbu udržať pokožku čistú a sviežu a na sebe tony maskary na očiach.

Späť na obsah

5. Ruský Red MAC Matte Lipstick

Kúpiť MAC Matte - Lipstick Russian Red Pre ₹ 2550 @ www.amazon.in/mac-matte-lipstick-russian-red

, Red 'nikdy nevyjde z trendu. Ruský Červený matný rúž poskytuje intenzívnu, temne červenú farbu a je štandardná retro odtieň. Je tiež veľmi dlhou životnosťou a zostane svietiť až štyri až päť hodín. Pre hladší vzhľad, spárovať s pery kondicionér alebo balzam na pery.

Späť na obsah

6. Diva MAC Matte Lipstick

Kúpiť MAC DIVA Matte Lipstick Pre ₹ 2681 @ www.amazon.in/mac-diva-matte-lipstick

Tento krásny sýty odtieň vínovej je ideálny pre večierky, najmä pre nevesty-k-byť. Jeho hlboká farba a textúra aby mohla hladko kĺzať na perách. Zostáva na dobu takmer štyri až päť hodín.

Späť na obsah

7. Lady Nebezpečenstvo MAC matný rúž

Kúpiť MAC Matte Lipstick - Lady Danger Pre ₹ 2367 @ www.amazon.in/mac-matte-lipstick-lady-danger

Ak hovoríme o najlepší rozsahu matné rúže Mac, ďalej len, Lady Danger 'nie je jeden nechať ujsť. Jedná sa o veľmi elegantný, živé a elegantné koralové oranžový odtieň. Nebudete vedieť, tupé deň s týmto odtieňom v make-up kit, pretože to je iste bude vás vyzerať nádherné a temperamentný.

Späť na obsah

8. Hrdinka MAC matný rúž

Kúpiť MAC Matte Lipstick hrdinka Pre ₹ 2640,37 @ www.amazon.in/mac-matte-lipstick-heroine

Ešte ďalší krásny magenta-fialový odtieň v rozmedzí matným povrchom,, heroín 'je Posledným prírastkom do rodiny fialovej Mac. Jeho non-sušenie vzorec poskytuje smotanový povrchovú úpravu, takže sa pery mäkké a poddajné. Poskytuje stredné až plné krytie a trvá až päť hodín.

Späť na obsah

9. Prosím Me MAC Matte Lipstick

Kúpte mi prosím MAC Matte Lipstick Pre ₹ 2500 @ www.amazon.in/mac-matte-lipstick-please-me

Toto je v pohode tónovaný ružová rúž, ktorá poskytuje nádherný hladký ružovú farbu vašich pier. To trvá až štyri až päť hodín a poskytuje svieži a koketná vzhľad. Ľudia so stredne až tmavo tóny pleti to môže spárovať s tmavo ružové pery ceruzkou, aby sa zabránilo vytváraniu pery vyzerať bledo.

Späť na obsah

10. All Fired Up Retro Matte Lipstick

Kúpiť MAC Retro matný Liptick All Fired Up For ₹ 2066 @ www.amazon.in/mac-retro-matte-liptick-all-fired-up

Tmavo to bolo v móde, pretože narazila na trhy. Táto vibrujúca ružový odtieň nedávno dostal pridané do rodiny matné rúže Mac. Je to odtieň, ktorý sa hodí každý tón pleti a je vhodný pre akýkoľvek výlet alebo príležitostiach. Vzhľadom k tomu, že má matný textúru, je vhodné nosiť balzam na pery / pery kondicionéru pred nanesením rúžu. Rovnako ako ostatné rúžu z MAC, aj táto trvá až šesť až sedem hodín.

Späť na obsah

Dúfam, že ste milovala náš zoznam desiatich najväčších MAC matné rúže. Dajte nám vedieť, aké odtiene milujete najviac a chcú zahrnúť do svojej zbierky rúžu. V sekcii Komentáre nižšie je všetko tvoja!

load...