Makeup

Najlepšie odstraňovače nechtov - najvyššie 10

Najlepšie odstraňovače nechtov - najvyššie 10

Je potrebné, že by ste mali používať dobrý odlakovače, takže nemusíte znovu a znovu trieť nechty. Potom, čo všetky vaše klinec smalt možno spracovať iba toľko!

Tu je zoznam top 10 lak na nechty odstraňovače, ktoré sú k dispozícii ľahko v Indii.

1. Lakmat Nail Color Remover:

Tento odstraňovač odstráni vaše nechty lak bez námahy. Dodáva sa v malej fľaštičke, ktorá má plastovú zátku s otvorom, ktorý pomáha pri výdaji malé množstvo. To odlakovače je veľmi cenovo dostupné a ľahko dostupné. To je bezpochyby najlepší odlakovača v Indii.

load...

2. Colorbar Konečný nechty smalt:

To odlakovače prichádza v ružovej fľaše s hubou vnútri. Musíte len ponoriť prst a otočte ju. Je to veľmi užitočné, čo šetrí čas a bavlnu. Huba má kvapalinu vo fľaši, čo je cestovné priateľský. Je to stojí za to vyskúšať.

3. Revlon Nail Enamel Remover:

Revlon klinec smalt odstraňovač prichádza v malej sklenenej fľaše a obsahuje fialovú tekutinu. To odlakovače je acetón zadarmo, takže to nebude sušiť vaše nechty a pokožku. Odstraňuje nechty sklovinu veľmi ľahko a je to príliš mierne.

load...

4. Avon nechty smalt odstraňovač:

Tento odstraňovač nechtov lak je dodávaný v bielej priesvitnej fľašu s plastovým uzáverom hore, ktorá má dieru. Vôňa je veľmi mierne a pretrváva po dobu 5 - 10 minút. Je acetón zadarmo, takže to nie je vyschnúť necht a odstraňuje nechty sklovinu jemne. Fľaša je robustný a cestovanie priateľský. Je príliš veľmi cenovo dostupné.

5. Revlon Extra Fast Nail Enamel Remover:

Verní svojmu menu, tento odstraňovač odstraňuje lak na sklovinu extrémne rýchlo a ľahko, bezo zvyšku za sebou. Obsahuje acetón, ale nie suché nechty. To tiež nenecháva žiadny belavý veci za sebou. Potrebujete malé množstvo naraz, takže to bude trvať dlho. Dodáva sa v roztomilé malé fľaše, ktorá je za rozumnú cenu.

6. Colorbar odlakovače:

Tento odstraňovač odstráni vaše nechty lak bez trenia nechty ťažké. To tiež nemá osušte. Tvrdí, že je acetón zadarmo a tým aj jej veľmi jemné. Fľaša je cestovný priateľský a cena je primeraná.

7. Streetwear Nail Paint Remover:

Streetwear nechtov odstraňovač starých náterov je dodávaný v roztomilé ružovej fľašu, ktorá je cestovanie priateľský. Má príjemnú vôňu, ktorá nie je vôbec silná. To odstraňuje aj drobné stopy na nechty sklovinu bez väčšej námahy. To nie je krutý na nechty, takže to nebude poškodiť je v žiadnom prípade. Je to nákladovo efektívne a musia snažiť.

8. Faces Nail Enamel Remover:

To odlakovače je veľmi mierne a jemné, takže dievčatá, ktoré majú jemné nechty Zamilujete si jeho používanie. Odstraňuje lak na nechty ľahko a nemusíte ho znova a znova trieť. Nebude poškodiť vaše nechty, ako je acetón zadarmo. Fľaša je veľmi roztomilý a malé množstvo ide dlhú cestu.

9. Oživiť Posilnenie nechty Remover:

Obsahuje provitamín B5, ktorý posilní vaše nechty. Množstvo je obrovský a trvá po dobu 3 mesiacov ľahko. Odstraňuje vaše najtemnejšie lak na nechty ľahko, bez toho aby nechty krehké a suché. Nie je silná; preto, že nemá žiadne tvrdé dopady na jemné nechty. Ak sa vám páči meniace nechty laky často potom to skúsiť aspoň raz.

10. Lakmat Spa linka Polish off Nail Color Remover Oil:

Tento odstraňovač odstraňuje lak na nechty veľmi šetrne, bez toho, aby vaše kutikuly suché. Hydratuje a hydratuje nechty, ktoré pomáhajú udržať je silnejší. Obsahuje dobrotu mandľového oleja a má veľmi príjemnú vôňu. Je acetón zadarmo, takže to nie je krutý na nechty.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...