Makeup

Najlepšie očné tiene Revlon - naše top 10

Najlepšie očné tiene Revlon - naše top 10

Revlon bol prvý medzinárodný kozmetická značka má začať v Indii. Dnes je meno počítať s sa v kozmetickom priemysle v Indii. Značka ponúka širokú škálu vysoko kvalitných farebných kozmetiky, výrobkov pre starostlivosť o pleť, výrobky pre starostlivosť o vlasy a farby na vlasy. Ale zo všetkého nich objaví, to je Revlon očné tiene rozsah, ktorý sa chystáme tu diskutovať.

Najlepšie Revlon Očné tiene

Pokračujte v čítaní pre naše vziať na top 10 Revlon očné tiene. By ste radi, aby jeden alebo niekoľko z nich pre istotu.

1. Revlon High Intensity očné tiene paleta Romantic Girl:

Kúpiť Revlon High Intensity Očné tiene @ www.amazon.in/revlon-high-intensity-eye-shadow

Vysoká intenzita očné tiene paleta je najlepší zo všetkých očné tiene Revlon. Tieň sa skladá z 8 očné tiene s prevažne lesk a perlové povrchových úprav. Odtiene tejto palety sú mäkké, hladké a super pigmentované. Odtiene nemajú křídovitost alebo vypadnúť a zmes veľmi dobre. Táto lišta má mäkké fialové, biele zvýrazňovač, strieborná šedá, broskyňa, fialová, svetlo zlaté a bronzové farebné očné tiene. Tieto odtiene sú ideálne pre daywear a majú veľkú výdrž rovnako.

load...

2. Revlon High Intensity Očné tiene Palette Glamour dievča:

Kúpiť Revlon Glamour dievča Očné tiene @ www.amazon.in/revlon-glamour-girl-eye-shadow

Krásavice paleta má jednoduchý, ale očarujúce odvolanie. Táto paleta sa skladá z krásnych metalických odtieňov, ktoré sú vhodnejšie pre večerné či párty opotrebovaniu. Táto lišta má khaki zelená, modrá, svetlo ružová, svetlo zlatá, olivovo zelená, sivá, bronz a hlboké gaštanové farebné očné tiene. Všetky farby tejto palety sú šialene pigmentovaná s minimálnym spadom. Tieň zostáva 8 hodín alebo viac, ak sa používa s primerom bez pokrčenia alebo vyblednutie. Musí kúpiť od radu Revlon.

3. Revlon ColorStay 12HR Eye Shadow Sandstorm:

Revlon ColorStay 16hr tieň sa skladá zo 4 očné tiene s doplnkovými farbami. Táto štvorkolka je neutrálny quad, ktorý by bol ideálny pre denné aj kancelárske oblečenie. Dokonca si môžete vytvoriť zmyselný dymový vzhľad, ak môžete hrať s farbami. Všetky odtiene sú veľmi pigmentované a buildable. Paleta má taupe odtieň, svetlo ružová, khaki a meď hnedý farebný očné tiene.

load...

4. Revlon ColorStay 12 HR očné tiene očervenela Víno:

Kúpiť Revlon začervenala Víno Očné tiene @ www.amazon.in/revlon-blushed-wines-eye-shadow

Revlon ColorStay 12 hodín očné tiene Quad začervenala Wines je vhodnejšie pre nosenie strany. Získate štyri odtiene, vrchný odtieň pre zvýraznenie obočia kosti, zatiaľ čo dve zostávajúce majú byť použité na očné viečka a posledný na bránkovisku. Víno odtieň je veľmi krásny odtieň, ktorý môžete použiť v celej veko, ak chcete. Je veľmi trblietavé, ale napriek tomu dokáže vyzerať jemnejšie. Má dobrú trvalú silu a jednoducho zostane po dobu 4 hodín bez pokrčenia.

5. Revlon Intenzita osvetlenia krém Očné tiene:

Kúpiť Revlon osvetlenosti Creme Očné tiene Pre ₹ 964,05 @ www.amazon.in/revlon-illuminance-creme-eye-shadow

Revlon osvetlenie krém očné tiene je nekrčil odolný krém tieň, ktorý je dodávaný s 4 farbách osvetliť oči. Táto paleta obsahuje jeden zvýraznenie farieb, ktoré môžete použiť aj ako základnú farbu, 1 v tieni, aby vytvarovanie, 2 ďalšie odtiene, ktoré majú byť použité na viečka a pokrčenia. Tie sú k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach, aby vytvoriť rôzne pohľady. Táto očné tiene mieša krásne bez väčších ťažkostí a zostane po dobu 4 hodín s minimálnou pokrčenie alebo vyblednutie.

6. Revlon osvetlenosti Creme Eye Shadow Electric Pop:

Kúpiť Revlon Electric Pop očné tiene Pre ₹ 904,00 @ www.amazon.in/revlon-electric-pop-eye-shadow

Elektrický pop paleta je dodávaný v štyroch farbách: námornícka modrá, žltozelená, mrazivý biele so zlatým leskom a kovovým kráľovskej modrej. Jedná sa o zábavné a nepredvídateľný paleta, ktorá je vhodnejšia na vytvorenie živej a neón vzhľad. Pigmentácia je úžasné, s decentné farby oplatí.

7. Revlon ColorStay 16hr Očné tiene Dobrodruh:

Kúpiť Revlon 16hr ColorStay očné tiene Pre ₹ 1,110.03 @ www.amazon.in/revlon - 16hr-colorstay-očný tieň

Revlon ColorStay 16hr očné tiene je nedávny štart Revlon. Je to malá paleta so štyrmi farbami, kombinácia matných a perly. Odtiene tejto palety sú úplne úžasné, skladajúci sa z olivovo zelenej, khaki zelená, hnedá a bronz. Štruktúra tohto tieňa je mäkké, hladké a ľahko sa aplikuje. Hoci je vysoko pigmentovaná, že nemá vypadnúť. Vytrvalosť je tiež slušná.

8. Revlon ColorStay 16hr Eye Shadow Addictive:

Kúpiť Revlon návykové očné tiene Pre ₹ 951,12 @ www.amazon.in/revlon-addictive-eye-shadow

Návyková je neutrálna paleta Revlon rozsahu matný očné tiene, ktorú tvoria prevažne taupes a hnedej. Môžete použiť matné odtiene pre denné vzhľad, alebo môžete oživiť vzhľad s trblietavé odtiene z tejto palety pre nočnú dobu.

9. Revlon Vlastné očné tiene a očné linky:

Kúpiť Revlon vlastné očné tiene a očné linky pre ₹ 885.00 @ www.amazon.in/revlon-custom-eyes-shadow-liner

Jedná sa o kompaktný paleta, ktorý môžete použiť aj ako tieň a ako vložka. Skladá sa z oboch svetlými a tmavými farbami, môžete použiť tmavšie odtiene pre slávnostné príležitosti alebo stranami a svetlejších odtieňov pre neformálne príležitosti. Čierny sa používa najmä ako vložka. Obsahuje veľmi jemný ligot, ktorý nevyzerá cez vrchol.

10. Revlon Luxusné Diamond Lust Očné tiene:

Kúpiť Revlon Luxusné Diamond Lust Očné tiene @ www.amazon.in/revlon-luxurious-diamond-lust-eye-shadow

Jedná sa o extrémne trblietavých single očné tiene s šumivým úpravou. Tento rozprávkový tieň má zamatovo hladkú štruktúru, ktorá kĺže na dokonale a spája bez námahy. Prichádzajú vo viac ako 20 odtieňoch a sú za cenu Rs. 500 v Indii.

Tak ktorý je váš obľúbený očné tiene Revlon? Prosím ťa, zanechajte nám komentár.

load...