Makeup

Najlepšie očné tiene Maybelline sú k dispozícii - naše top 10

Najlepšie očné tiene Maybelline sú k dispozícii - naše top 10

Maybelline New York je populárna drogérie značka, ktorá je vyrobená presne tak, aby vyhovovali potrebám módnych a elegantné ženy dnes. Maybelline New York sa vyvinul z malého rodinného podniku so sídlom v roku 1915 na kozmetickou značkou číslo jedna na svete. Vždy prichádza s cenovo dostupné a kvalitné produkty, ktoré pridať elán do personality.The rovnakých stánkov nositeľa pre rozsah Maybelline očné tiene!

Tu sa bavíme top 10 Maybelline očné tiene.

1. Maybelline Očné Studio Color tetovanie 24HR Očné tiene Audacious Asphalt:

Štúdio Maybelline Eye je tetovanie na báze gélu, ktorá trvá aj po dobu 24 hodín bez pokrčenia alebo vyblednutie. Audacious asfalt je sivasto čierny odtieň s množstvom lesk. Tento odtieň je ideálny pre nočnú dobu a opotrebenie strany. Môžete ho spárovať s čiernou očné tiene, aby dramatické dymové očný make-up vzhľad. Pigmentácia tohoto je tiež úžasné; budete potrebovať len jeden výpad na to dokončiť vzhľad.

load...

2. Maybelline Očné Studio Color tetovanie 24HR Očné tiene Pomegranate Punk:

Granátové jablko punková je krásny vínna vínovej farebné očné tiene s jemnými ružovými a zelenými blyští v ňom. Javí sa ako gaštanovo hnedý odtieň v hrnci, ale transformuje do ružovo hnedú farbu po aplikácii. Farba odmena je celkom dobrý a má krémovú povrch. Tieň ľahko zostáva po dobu 6 hodín a na viečka a ak sa použije s primerom.

3. Maybelline Očné Studio Color tetovanie 24HR očné tiene Bad ku Bronz:

Bad bronzu je bronzový tmavošedý odtieň, ktorý možno použiť aj počas dňa čas. Tieň je do značnej miery neutrálnej s kovovým povrchom. Tento odtieň je všeobecne lichotivé farby, ktoré by sa hodili do rôznych odtieňov pleti. Textúra je veľmi krémový s veľkou pigmentáciou, ktorý môže byť postavený až získať viac intenzity. Tieň neustúpi alebo prevod a zostane aj po dobu 8 hodín bez vyblednutiu.

load...

4. Maybelline Očné Studio Color tetovanie Fierce 24HR očí a trpký:

Divoký a pikantné je svetlý odtieň mandarínka so zamatovou povrchovou úpravou. Je to jeden z najlepších v celej farebnej škále tetovanie, pokiaľ ide o štruktúru a farbu oplatí. Odtieň je jemne mletý zlaté blyští, ktoré nie sú moc nápadný. Jedná sa o zábavné a živé farby, ktoré by vyzerajú úžasne vo večerných či plážovej párty.

5. Maybelline Expert Wear na očné tiene Quad Chai Latte:

To je jeden z najviac cenovo dostupné a najlepšie zo všetkých očné tiene paliet Maybelline. Chai latte Quad je neutrálny quad obsahujúca prevažne hnedej a taupe. Quad funguje najlepšie vytvoriť dymovú očný make-up vzhľad. Quad má svetlohnedé matný pre očných viečok, matným tmavo hnedé na vonkajšej V, béžovej zvýrazňovač trblietal medi pre záhybu.

6. Maybelline Diamond žiariť očné tiene Copper Brown:

Maybelline Diamond žiara očné tiene Quad je cenovo dostupný očné tiene Quad, ktorá obsahuje 4 očné tiene s trblietavých úpravou. Meď Brown je neutrálna paleta tohto rozsahu. To sa skladajú z svetle zlatej, ktorý môže byť použitý ako zvýrazňovač, teplé zlata, bronzovú zlatý odtieň a tmavo hnedé so zlatým leskom, ktorý môže byť použitý v celej veko. Tieň je úplne hladká textúra, ale má nízky obsah pigmentu. To zostáva po dobu približne 4 hodín bez náteru.

7. Maybelline Diamond žiariť očné tiene Víno Pink:

Ide o ďalší najpredávanejší odtieň z rady Diamond Glow. Tri zo štyroch odtieňov v tejto štvorici majú bielu odtieňa so strieborným leskom, ktorá necíti odvážny vôbec. Quad má bielu zvýrazňovač, kovová ružová, jasný ružový magenta a hlboká slivková. Tento quad by vyhovovalo každý. Odtiene nie sú príliš pigmentovaná, ale môže byť vybudovaná.

8. Maybelline Expert Wear jednotného očné tiene:

Ide o mimoriadne cenovo Jednofarebné očné tiene, ktoré sú k dispozícii v neuveriteľných 50 odtieňov. Nájdete odtieň pre každú príležitosť. Tieto tiene sú mierne pigmentovaná s nízkou výdrž a. Dodáva sa v rôznych prevedeniach, ako je matný, perly a kovové. Chytiť jeden dnes.

9. Maybelline Expert Wear očné tiene dua:

Maybelline Expert Wear očné tiene dua prichádzajú v dvoch vzájomne sa doplňujúcich odtieňoch s veľmi nízku cenu. Vytrvalosť tohto tieňa je veľmi dobrá; zostanú po celý deň bez pokrčenia alebo blednutiu. Tieň je dokonca oftalmológ testovaný, takže kontaktné šošovky nositelia a ľudia s citlivé oči môžu nosiť bez obáv.

10. Maybelline očné štúdio farebné explózie:

To trblietavé očné tiene je zabalené s 5 rôznymi farebnými očné tiene, ktoré môžete použiť na vytvorenie pulzujúca vzhľad. Táto štvorica sa najlepšie hodí pre nočné nosenie.

Tak ktorý Maybelline očné tiene získal svoju lásku? Ešte povedzte nám! Prosím, zanechajte nám komentár.

load...