Makeup

Najlepšie NYX rúžy - naše top 10

Najlepšie NYX rúžy - naše top 10

Milujem robiť zoznamy. Vždy mám zoznam úloh a časový plán beží ďalej v mojej mysli, každých niekoľko hodín. Volajte byť posadnutý, že spôsob, ale vytváranie zoznamov a prejazd z úloh na to mi dáva veľkú radosť! A nie je to proste len oveľa viac radosti na zoznam toho, čo sme sa všetci kolektívne milovať? Rúže!

Tu je moja kompilácia z top 10 Nyx rúžu.

1. Nyx Frappucino:

Kúpiť NYX Frappucino Pre ₹ 1,125.00 @ www.amazon.in / NYX-frappucino

Ako vždy, začnem mojej zoznamy sa základy, na nahé farby. Nyx Frappucino je veľmi nositeľné ružovo nude s teplými tónmi. Nude samozrejme znamená, že jeho kancelária priateľská a tvoji kolegovia a šéfovia nebudú vám vzhľad)

load...

2.Nyx Doll:

Kúpiť NYX bábiku ₹ 1,147.00 @ www.amazon.in / NYX-doll

Táto rúž NYX v pekne ružovou farbou, či je srdce zlodej. Je to hlboká koketná ružové a zostane na dobrý čas, pretože dáva matný povrch. Prejdením to na dobu dievčenské deň von a nákupné fantastická.

load...

3. Nyx Heredes:

Kúpiť NYX Heredes Pre ₹ 1,148.00 @ www.amazon.in / Nyx-heredes

Koraly a broskyne robí tú bavíme. Nyx Heredes je terakotová odtieň, ktorý vyhovuje indické tóny pleti veľmi dobre.

4. Nyx Tea Rose:

Kúpiť NYX čajovej ruže Pre ₹ 1,104.00 @ www.amazon.in / Nyx čaj ruže

Tea ruža je detská ružová farba, ale v teplých tónoch. A to je dôvod, prečo môj priateľ, to bude vyhovovať typické tóny pokožky a nebude prať vás. To dáva matný povrch a farba výplata je čertovsky úžasné.

5. Nyx Gardenia:

Kúpiť NYX Gardenia Pre ₹ 1,080.00 @ www.amazon.in / NYX-gardénie

Gardénie, ako pekne je názov! Znie to ako starožitné princezná mi ^ _ ^ Ha! No gardénie je jasná fuchsie s červenými tónmi. Je to divoká a odvážne farby a dáma, radšej oklepte ho a dostať sa všetky oči na vás. Je to intenzívne a pigmentované a dodáva lesklý povrch.

6. Nyx Thalia:

Kúpiť NYX Thálie za ₹ 990,00 @ www.amazon.in / NYX-tália

Thalia je opäť ružová detská; alebo skôr veľmi svetlo ružové tlmené s intenzívnou zafarbenie. Hodí sa nežnému pleti lepšie a mohol vyprať tie tmavšie. Ak hľadáte pre vzhľad Kim Kardashian, choď si svoju Thalia.

7. Nyx Soft Matte Lip Cream Sao Paulo:

To je Princesse líp produkt, skôr roztaví rúž a menej ako lesk;) Je to tu intenzívna pigmentácie a je nádherný, nádherný hlboký a jasne ružová. Tam je dôvod, prečo to dieťa je moja obľúbená.

Kúpiť Nyx Soft Matte Lip Cream Sao Paulo Pre ₹ 750,00 @ www.amazon.in / NYX-soft-matný-lip-cream-in-sao-paulo

8. Nyx Louisiana:

Kúpiť NYX Louisiana Pre ₹ 1,445.00 @ www.amazon.in / Nyx-Louisiana

Pozornosť azyl na celom svete zhromaždiť okolo! Obrázok je tu, aby vám všetku pozornosť a zíza chcete), že je to super jasne ružové a kričí baviť so mnou: D Je to silne pigmentovaná a pobyty na dobré tri hodiny.

9. Nyx hv večera:

Táto farba je rovnako zaujímavá ako názov vykonáva) Midnight Večera je dokonalým spojením na červenej, ružovej a lesklým povrchom. Je to ako rúžu vyrobené pre nevesty) Jeho mimoriadne vysoká pigmentácie je istý, že zostane na perách s malým nádychom up)

Buy Nyx Midnight Dinner @ www.amazon.in / NYX-midnight-večera

10. Nyx Femme:

Perfektné koralov je tu a ako na to! Nyx Femme je oranžový koral rúž, ktorá je obraz rúž ideálna na leto. S nádhernou výdrž a krásne farby pat off, jeho Femme tento rok v lete po celú cestu)

Kúpiť NYX Femme Pre ₹ 1,214.00 @ www.amazon.in / NYX-žena

Aké sú vaše obľúbené? Vy ste red hot tučné alebo mimoriadne elegantné ružovej a broskyňovej? Strieľať komentár)

load...