Makeup

Najlepšie neónové laky na nechty - naša špička 10

Najlepšie neónové laky na nechty - naša špička 10

Neon. Nie je to slovo samo o sebe šokujúce? Myslíte si, že o tom a všetko, čo príde na myseľ, je jasné, jasné oslepujúci farebné odtiene. Nosiť doplnky a oblečenie do neónu vyžaduje odvahu, ale skôr preto, pokiaľ ide o leští.

Vrstva neónový odtieň s praskanie laku na nechty. Ale ak ste odvážne dosť, môžete úplne rock tento lete od vyťahovať tučné neónových nechty. Ak je príliš veľa pre vás, môžete ho začleniť v malých cestách vo svojom nail art.

  • Striedavo, rezané prúžky pravidelne páskou a usporiadať ich do vzoru na svojich lakovaných nechtov. Teraz pokrývajú to s inou pravidelnou nechtami, najlepšie čierne. Okamžite odlepenie pásky. Voila, máte neón pruhy!
  • Skúste ich ako francúzsky tip alebo polmesiaca, možnosti sú nekonečné.

Malá rada: neóny sú väčšinou číre, takže nosiť kabát pravidelného biely lesk pod nimi, aby sa farba naozaj POP. Teraz, keď som posilnil dôveru vyskúšať neón lak na nechty, rozhodnúť, ktorá z týchto farieb sa chystáte na vyzdvihnutie:

load...

1. Colorbar Pina Colada:

Kúpiť Colorbar Pina Colada lak na nechty Pre ₹ 164,00 @ www.amazon.in/colorbar-pina-colada-nail-polish

Leto je tu a samozrejme najvhodnejšie farba oblečenia je žltá. Pina Colada je tučne neón žltý v creme povrchovou úpravou. Konzistencia je naozaj úplná, takže sa pripravte na vrstvu ju. Farba je dostatočne jasný konkurovať na slnku vonku !!

2. China Glaze Shocking Pink:

Pokiaľ máte radi všetko ružové, jednoducho nezaobíde bez tejto neón ružový lak na nechty. Šokujúce Pink je jasne ružové v creme povrchovou úpravou. Farba schne do semi matným povrchom, takže môže byť potrebné aplikovať vrstvu vrchného náteru. Vyžaduje tri vrstvy.

load...

3. China Glaze uterák Boy Toy:

Ak plánujete stráviť väčšinu leta na pláži, tu je farebný, aby zodpovedali na modrej vody. Uterák Boy Toy (nie je názov zaujímavé?) Je nebo modré neón, ktorý zasychá takmer matný, ale má jemný trblietanie v ňom. Tento je celkom nositeľné aj cez to, že neón. Vyžaduje tri vrstvy.

4. Essie Funky Svetlá rámp:

Som si istý, že niektorí z vás sú výlovu slnečné okuliare, ako si vyskúšať, aby zamerať sa na tomto odtieni. Ver mi, milujem ju na kúsky a zlomí moju banku za to. Funky Limelight je jasná elektrický žltozelená v creme povrchovou úpravou. Si môžete vyskúšať na sebe ako akcent s iným nechtami. Konzistencia je veľmi rýdze, takže je potrebné mať na vrstvenie.

5. China Glaze Flying Dragon:

Ďalšie nositeľné neón, že niekto môže niesť. Lietajúci drak je tmavo fialová s niektorými blyští v ňom. Predstava, že sa blyští s neónov je celkom pekné. Vyžaduje tri vrstvy.

6. OPI La Paz-itively Hot:

Kúpiť OPI La Paz-itively lak na nechty Pre ₹ 1,346.00 @ www.amazon.in/opi-la-paz-itively-nail-polish

Neóny sú dosť náročné na seba, a teraz ste ich v matným povrchom. Vidíte, ako sa s matnou povrchovou úpravou ďalej zosilňuje farbu? La Paz-itively Hot je tučný ružový ktorý zasychá matný. Ten bude vyzerať hot pod čiernym praskanie. Vyžaduje dve vrstvy.

7. China Glaze Orange Knockout:

Kúpiť China Glaze Orange knokaut Pre ₹ 1,709.00 @ www.amazon.in/china-glaze-orange-knockout

Tento môj obľúbený pozemku. Orange Knockout je tučné oranžovú v creme povrchovou úpravou. To je jeden z mála odtieňoch, ktoré suchá, aby sa pekne lesklou povrchovou úpravou. Je to nádherný odtieň nosiť na jeho vlastné, alebo by ste mohli vrstva bielej praskanie cez to, aby tón dole. Vyžaduje tri vrstvy.

8. Hriešni Farby Neon melón:

Spomenúť na oslepujúci fluorescenčné značky používané pre zvýraznenie dôležitých bodov v učebniciach? Tento odtieň je úplne rovnaká. Neon Melón je jasná neónové zelená so žltými tónmi. Farba je celkom číra, takže budete musieť nosiť na bielom lesku, aby sa na jas. Vyžaduje dve vrstvy.

9. Essie Aruba Modrá:

Tu je odtieň vhodné pre kráľa. Aruba Blue je tučný kráľovská modrá v kovovým povrchom. Odtieň je naozaj nádherný a ja by som rád, aby si svoje ruky na tento jeden. Pridaním niektorých kamienky by trvalo to cez vrchol. Vyžaduje tri vrstvy.

10. China Glaze flip flop Fantasy:

Kúpiť China Glaze flip flop Fantázia pre ₹ 818,78 @ www.amazon.in/china-glaze-flip-flop-fantasy

Koraly dobre fungovať na takmer všetky odtiene pleti a tu je jeden z neónu. Flip Flop Fantasy je ružovo-oranžový neon v creme povrchovou úpravou. Tieň vyschnutí matný povrch a je celkom nositeľné na jeho vlastné. Vyžaduje tri vrstvy.

Môžete si vybrať tieto neónové farby pre odvážne a krásne manikúru a pedikúru. Náš bezplatný Nail Art aplikáciu si môžete stiahnuť na manikúru myšlienky.

load...