Makeup

Najlepšie návrhy značky Black Mehndi - naše top 10

Najlepšie návrhy značky Black Mehndi - naše top 10

Čierna Mehndi, tiež známy ako Chemical Mehndi, je výslednica miešania chemikálií a farbivo henou.

Black Mehndi vzory vykonáva pomocou čierneho chemického kužeľ, vytvára hranice a naplnená do henou / Mehndi dať úžasný duálny farebný efekt a vyzerajú naozaj krásne pri aplikácii na rukách alebo nohách. Mnoho arabských Mehndi vzory majú čiernu mehndi rovnako.

Black mehendi je preferovanou voľbou mnohých festivaly, príležitosti a svadby alebo aj pre bežné nosenie, pretože prepožičiava vzhľad odlišný od obvyklého Mehndi, čo robíme a zaisťuje ostrejšie a výraznejšie farby a výraznejšie vzory, ktoré prepožičiavajú veľký atraktívne efekt.

load...

Či už sú používané pre načrtnutie alebo samo o sebe čierne mehendi vzory krásne popíjať tradičné s moderným, čo je moderný a elegantný všetci v rovnakom čase.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Tu sú niektoré úžasné Black Mehandi navrhuje práve pre vás:

1. Vynikajúci Black Mehndi dizajn, to vyplní celú ruku a dokonca aj špičky prstov sú vyplnené, čo pre skvelou voľbou pre nevesty na ich špeciálne deň. Zmes zložito urobili nádherné vzory, použitie čierneho Mehandi pomáha pri vytváraní krásne výrazné vzory, požičiavanie jedinečný vzhľad.

load...

2. Tento arabský Mehndi dizajn robí prevažujúci využitie Black mehendi vytvoriť atraktívne a tradičné, ale moderný dizajn. Pomocou hrubé čiary, prominentnú ohraničenie a tieňovanie sú kvetinové motívy ožívajú. Táto čierna Mehndi dizajn bude glam a doplní váš sviatočné oblečenie cez jej krásou.

3. Perfektné tip pre každú čiernu Mehandi milenca Tento dizajnový pokrýva asi tri štvrtiny svojich rúk, takže končeky prstov nedotknutej pre tento vyvážený ešte úžasný vzhľad. Dizajn je obohatený pomocou červených korálok a prevažne kvetinové väzby a tradičné motívy priniesť svoju skutočnú krásu.

4. Chcete jednoduchý mehendi dizajn s absolútnou bez starostí? Ten je krásny dizajn, ktorý bude ideálny pre bežné nosenie aj pre tých, ktorí nemôžu nosiť ťažšie návrhy k práci / kancelária.

5. Neporiadok bez krásny čierny Mehndi dizajn pre nohy, to vyzerá naozaj šik a trendy. Táto zjednodušujúce dizajn s kvetinovými vzormi možno nosiť pri akejkoľvek príležitosti, a dokonca aj do práce, ak chcete nosiť mehndi na nohy a ešte nie sa rozhodnúť pre robustnejšie konštrukcie.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Ak ste nevestu-k-byť a hľadajú vynikajúci čiernej Mehndi konštrukcia, ako sa o tomto vzore, ktorý máme radi? Vzory nie sú špinavá, ale veľmi elegantne urobil a špičky prstov boli ponechané otvorené v tomto jedinečnom štýle, ktorý si požičiava ťažko od arabských Mehndi vzory. Myslíme si, že tento Mehandi dizajn je proste úžasné!

7. Tento nádherný čierne indickej Mehandi návrhy kombinujúci kvetinové motívy a jemné vzory pliesť možno zaplniť na zadnej strane dlane. Nóbl a elegantný napriek tomu tak atraktívne, tento jedinečný dizajn bude určite upozorniť!

8. Tu je ďalší očarujúce čierne Mehndi dizajn, ktorý sa bude ľahko pridať na kráse rukách nevesty na jej špeciálne deň. Striedavé plnené a prázdne Rhombus modely s dômyselne uskutočnenej minútu a najrôznejších vzorov vyzerá veľmi lákavá a atraktívne.

9. Celkom čierny obrys Mehndi design sa vyznačuje dvojaký farebného efektu pomocou červenej a čiernej mehndi pre obrysy, účinok je stále jednoduchý, ale vyzerá nádherne. Tento štýl bude vyzerať skvele pri slávnostných príležitostiach, svadobné pozvánky alebo Eid.

10. Tento extravagantný Mehandi dizajn je ideálny pre nosenie na festivaly a veľké príležitosti. Celý štýl je vybavený modernými prvkami a použitie čierneho mehndi robí kvetinové vzory vyniknúť prominentnú, a tak hľadá nádherná na ruky každého, kto nosí to.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - Arabian Mehndi design Tutorial

Amazing Arabian Style Mehndi design Výučba

Dúfam, že ste našli tento príspevok na čiernom hraničných Mehndi vzory rúk príjemné. Plánujete vyskúšať Black mehndi taky?

load...