Makeup

Najlepšie Mousse nadácie - naše top 10 tipov

Najlepšie Mousse nadácie - naše top 10 tipov

Nie je žiadnym tajomstvom, že nadácia zohráva kľúčovú úlohu v našej každodennej make-up. Ešte a hladkej pleti zvyšuje make-up nesmierne. Ale nájsť ten správny základ môže byť jedným skľučujúca úlohu. Väčšina z nás si ani neuvedomujú, aké dôležité je nájsť ten správny základ, ktorý zodpovedá najbližšie k našej pleti. Ďalšou úlohou je nájsť nadáciu, ktorá zostáva na dlhé hodiny a nie je fušeřina up make-up.

Mousse základ, známa ako šľahanú nadácie, je obľúbený veľa, pretože je extrémne ľahký a hladký v aplikácii. Sa mieša ľahko.

Tak tu sú top 10 pena na trhu k dispozícii pre vás vybrať z nadácie:

1. Maybelline Dream Liquid pena Foundation:

Kúpiť Maybelline Dream Mousse Liquid Foundation for ₹ 400.00 @ www.amazon.in/maybelline-dream-liquid-mousse-foundation

Maybelline, krásu obrie, prináša tento mousse základ, ktorý je špeciálne rád pre svoju ľahkú textúru. To dáva veľkú pokrytie a je vhodný pre normálnu pleť. Pre ľudí s citlivou pokožkou a problémy alergie, bolo špeciálne testovaný a overený dermatológmi. Fľaša čerpadlo umožňuje jednoduché použitie. To je milovaný pre hladký povrch a nie vonné funkciu. Je k dispozícii v 12 rôznych odtieňoch.

load...

2. Avon Ideal Flawless Matte Mousse Foundation:

Avon prináša tento hodvábne hladký a matným mousse základ, ideálny pre ľudí s kombináciou až mastnú pleť. To dáva zamatový nádych vašej pleti. Je ľahká na nosenie a dokonale textúry obleky na akékoľvek kože. Tam sú takmer na výber tucet odtiene. To nedáva spečené-up vzhľad a môžu byť ľahko mieša pomocou končekmi prstov.

3. Revlon Photoready Airbrush Mousse make-up:

Kúpiť Revlon Photoready Airbrush Mousse make-up pre ₹ 1,331.00 @ www.amazon.in/revlon-photoready-airbrush-mousse-makeup

Táto pena nadácia hladko zapadne do vašej pokožky. Budete ani neuvedomujú, že ste na sebe žiadny make-up. Je to bez oleja a parfumácie taky. Je vhodný pre vnútorné priestory, vonku a pre ľudí, ktorí majú fotoaparáty. Môžete tiež použiť samostatne alebo s náterom. Tryska vo fľaši uľahčuje použitie a zostane na takmer 5 až 6 hodín.

load...

4. No7 krásne matný pena nadácie:

Tento produkt z domu topánkach, No7 vám práškový-light povrch. Potom, čo ju používať, mali by ste sotva pocit, že ste na sebe akýkoľvek make-up. Poskytuje žiarivý vzhľad, či ho použiť pre vnútorné alebo vonkajšie. Je známy pre veľké pokrytie to dáva. Môžete ju nosiť ľahko po dobu 6 - 7 hodín, bez toho aby sa museli starať o to vyprcháva.

5. Elizabeth Arden bezchybný povrch pena make-up:

Kúpiť Elizabeth Arden Flawless Finish Mousse make-up pre ₹ 2,125.00 @ www.amazon.in/elizabeth-arden-flawless-finish-mousse-makeup

Tento produkt poskytuje dobré pokrytie s priesvitným povrchom. Pokrýva nedokonalosti a súčasne umožňuje pokožke dýchať. To sa najlepšie hodí pre ľudí, ktorí hľadajú prírodný vzhľad. To minimalizuje veľkosť pórov a dáva bezchybne hladkú základňu. Výrobok je vhodný pre všetky typy pleti.

6. Clarins Instant Smooth Mousse Foundation:

Táto pena nadácia kĺže cez svoju tvár hladko. Je to super ľahké splynúť. To dáva prirodzený vzhľad bez mazania tvár moc. Ak máte radi, že lesk na tvári, pokračovať a investovať do tejto jednej. To dáva semi-matný povrch a zostáva dlho taky. Je vhodný pre takmer všetky typy pleti a je dodávaný v robustnom pohára.

7. Bourjois minerálne matný pena Foundation:

Táto pena nadácia poskytuje veľmi hubovitý pocit a je extrémne ľahký na nosenie. To dáva matný práškový povrch a zahŕňa začervenanie veľmi dobre. Mohlo by to vyzerať trochu tma, keď vidíte to, ale akonáhle je aplikovaný; to zodpovedá vašej pleti dokonale. Trvá nádherne dlhé a kĺže cez námahy. Malý obal umožňuje jednoduché prenášanie kamkoľvek.

8. NYC Smooth Skin Mousse Foundation:

Ten tvrdí, že uspokojí všetky vaše chute kože. To dáva úžasné pokrytie, trvá dlho, spája dobre, je ľahký na nosenie a pobyty dal veľmi dobre. Provitamín B5 je dobré pre vlhkosť. Vlastnosti olej pohlcujúce pomôcť dať matný vzhľad. Že zostane na tak dlho, ako je 9 hodín.

9. Lakmat Absolute Mattreal Skin Natural Mousse:

Kúpiť Lakmat Absolute Mattreal Skin Natural Peny pre ₹ 544,00 @ www.amazon.in/Lakme-absolute-mattreal-skin-natural-mousse

Základom Lakmat pena poskytuje vynikajúce pokrytie, vyrovnáva tón skrýva začervenanie a je bezpečný na koži príliš. Dodáva sa s SPF 8 vzorec, ktorý chráni pred slnkom a dáva aspoň 10 - 11 hodín bezchybné vyzerajúci, broskyňový-mäkké a prirodzené pleti. Je k dispozícii v troch rôznych odtieňoch.

10. Sea Mousse Foundation Edward Bess Black:

Táto pena nadácia bola známa ako prelomový produkt medzi mousse základoch. Má ingrediencie proti starnutiu, ktoré poskytujú fantastické pokrytie a zároveň pomáha redukovať viditeľné známky starnutia. Je dokonca revitalizuje pleť zvnútra. To dáva zamatovo matný povrch a môže sa dať prášku chýbať po sebe to. Je ľahký a dáva prirodzený vzhľad.

Dúfam, že tento článok vám pomôže uspokojiť vaše dokonalé pátranie po tom dokonalý penou nadácie. Prosím, podeľte sa o svoje skúsenosti o nižšie týchto produktov.

load...