Makeup

Najlepšie Maybelline Compact Powders - naša top 10

Najlepšie Maybelline Compact Powders - naša top 10

Každá holka chce vyzerať prirodzený úkryt von jej nedostatky. A to preto, že používajú kompaktné! Vyrovnať svojej pleti sú naozaj univerzálny, pretože vyvolávajú No-make-up vzhľad a zároveň pridať šmrnc k celému vzhľadu. Kompaktný prášky tiež pomôcť pri udržaní make-up po celý deň. Maybelline je jedna taká značka, ktorá slúži svojim zákazníkom rôzne typy kompaktných práškov, ako sú lisované alebo sypký prášok a najlepšie na tom je, že sú k dispozícii v mnohých odtieňoch.

Tu vám predstavujeme Top 10 Maybelline kompaktných práškov.

1. Maybelline Clear Glow All in One fairness kompaktný púder:

Kúpiť Maybelline Clear Glow All in One fairness kompaktný prášok na prípravu ₹ 3,578.00 @ www.amazon.in/maybelline-clear-glow-all-in-one-fairness-compact-powder

load...

Tento roztomilý Maybelline kompaktný prichádza v ružovej roztomilé prípade s vstavanou zrkadlo, kompaktný a hubovité aplikátora. Prášok je v poriadku, a preto sa ľahko mieša bez nepriaznivých účinkov na tvári. To dáva ľahké pokrytie a vyrovnáva tón pleti. To dáva matný efekt, a preto je ideálny pre mastnú pleť. To tiež má SPF 26, ktorý je ako čerešnička na torte. Má jemnú vôňu, ktorá nie je príliš výrazná a je k dispozícii v piatich rôznych odtieňoch.

2. Maybelline Whitestay UV Compact:

Kúpiť Maybelline Whitestay UV Compact Pre ₹ 128,00 @ www.amazon.in/maybelline-whitestay-uv-compact

Tento kompaktný od Maybelline je zabalený v bielej kruhovej balenia a je k dispozícii v piatich rôznych odtieňoch. Je veľmi ľahký a nevyzerá cake. Je rozjasní tvár okamžite a skrýva škvrny a tmavé kruhy pod očami taky. Udržuje pleť bez oleja na celý deň, bez toho by to vyvolalo nejaké suché miesta, takže je vhodný pre všetky typy pleti. Je dermatologicky, alergie testované a neupcháva póry v skutočnosti to dáva pokrytie pórov menej. To tiež má SPF 18, ktorá je ďalšia výhoda.

load...

3. Maybelline Clear Hladký BB Silk Cake Powder:

Tento kompaktný vám dáva hladšie a póry menej vyzerajúcu pleť. Prášok je veľmi jemná a ľahko kĺže na koži a nebude usadzovať v jemných liniek a pórov. Poskytuje stredné krytie a môžete podľa toho postaviť. Tento kompaktný obsahuje zložky olej absorbujúce ktoré riadia olej po dobu 5 hodín. To má SPF 21, ktorý vás chráni pred stmavnutie kože.

4. Maybelline Dream Matný Prášok:

Kúpiť Maybelline Dream Matte Prášok na ₹ 1,265.81 @ www.amazon.in/maybelline-dream-matte-powder

Tento kompaktný prášok jemne rozdrvený a potláčané k sebe. Textúra je mäkká a hladká, ktorý ľahko kĺže na koži, bez toho aby sa over-the-top. To poskytuje strednej krytie a bude skrývať svetelné škvrny a znamienka. To dáva matný vzhľad a udržuje ju bez oleja počas 3 hodín. To okamžite rozjasní tvár a nevyzerá cake. Je dermatologicky testovaný, takže aj citlivú pokožku sa to páči.

5. Maybelline Fit Me Kompaktný púder:

Kúpiť Maybelline Fit Me Kompaktný púder pre ₹ 380.00 @ www.amazon.in/-maybelline-fit-me-pressed-powder

Tento kompaktný dodávaný v elegantnom čiernom plastovom puzdre, ktoré je cestovná priateľský. Je ľahký a nevyzerá to cake vôbec. Textúra je jemná a hladká a tak sa ľahko mieša. Je k dispozícii v mnohých rôznych odtieňoch, takže si môžete vybrať podľa toho odtieň. Poskytuje žiarivý vzhľad vašej tváre a riadi olej pre 2 - 3 hodiny.

6. Maybelline Instant Age Rewind Perfect Finish Face Powder:

Tento kompaktný púder od Maybelline obsahuje SPF 25 a antioxidačné kustovnice bobule, ktorá bojuje s príznakmi starnutia a dá bezchybný vzhľad vašej tváre. Keď už hovoríme o kompaktných odtieňov Maybelline, je k dispozícii v 6 rôznych odtieňov a textúr je hodvábne hladká, ktorý ľahko mieša. Je to bez oleja a kontroluje olej počas 3 hodín. Riadi sekréciu olej bez sušenia kože. Poskytuje stredné krytie, ktoré zakrýva nedostatky a dáva vám žiadnu-make-up vzhľad.

7. Maybelline Mineral Power v Translucent:

Kúpiť Maybelline Mineral Power v Translucent Pre ₹ 2,817.00 @ www.amazon.in/maybelline-mineral-power-in-translucent

Tento kompaktný prášok je voľná, ktorá prichádza v malom vane balení s kefou pre aplikáciu. Je vyrobená zo 100% stopových minerálov, ktoré dodávajú bezchybný vzhľad čeliť a pomáhať pri udržiavaní make-up niekoľko hodín. To vám dáva zdravý, prirodzený a žiarivý vzhľad pokožky. To nebude upchávajú póry a dať pórov menšie vzhľad. Ak chcete, aby váš make-up pobytu na dlho potom tento sypký prášok je musí mať.

8. Shine Free Oil Control Priesvitný púder:

Kúpiť Shine voľného oleja Ovládacie Translucent Kompaktný púder pre ₹ 1,208.00 @ www.amazon.in/shine-free-oil-control-translucent-pressed-powder

Tento púder obsahuje zložky olejovej savý, že sa vaša pleť olej zadarmo po celé hodiny, ktoré vás udržia svieži po celý deň. Je bez oleja, ktorý poskytuje matný povrch pokožky. Je k dispozícii v štyroch rôznych odtieňoch a akné náchylnú typ pleti možno tiež použiť, pretože nespôsobuje žiadnu útek.

9. Shine Free Oil Control Loose Powder:

Kúpiť Shine Free Control Oil sypký prášok Pre ₹ 968,95 @ www.amazon.in/shine-free-oil-control-loose-powder

Tento kompaktný je vo forme sypkého prášku, ktoré regulujú olej po celý deň a dať žiadnu lesku vzhľad vašej tváre. To neupcháva póry a je najvhodnejší pre akné náchylná kože. Je k dispozícii v dvoch rôznych odtieňoch, a to je 100% bez oleja. Je to skvelé pre dosiahnutie prirodzeného a subtílne vzhľad.

10. Maybelline Instant Age Rewind Perfecting Powder s Primer:

Kúpiť Maybelline Instant Age Rewind Obojstranný prášok s primer pre ₹ 1,191.00 @ www.amazon.in/maybelline-instant-age-rewind-perfecting-powder-with-primer

Tento kompaktný púder je dodávaný so zariadením pre zavodnenie vnútri nej, čo zvyšuje výdrž vášho make-up. To dodáva nádych žiara, váš vzhľad pre mladší vzhľad. Je ľahký a tak to nevyzerá cake. Rovnako neusadzuje v jemných liniek, vrások alebo pórov. Je k dispozícii v šiestich rôznych odtieňoch a teda každý môže získať ich odtieň ľahko.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...