Makeup

Najlepšie matné ružičky k dispozícii - náš top 10

Najlepšie matné ružičky k dispozícii - náš top 10

Ten, kto povedal diamanty sú dievčenské najlepší priatelia, nevedel o rúžu) Kto nemá rád zvrásnenie s krásnymi farbami a chytiť očnej gule? Keď sme sa vstúpiť do sveta rúžov, existuje milión typy vonku - lesklé, dlhé oblečenie, matný a čo nie! Ale ja som vždy bol fanúšikom matné rúže. Myslím, že sú ideálne pre kancelárske a opotrebenie vysoké školy. Sú to jemné, ale napriek tomu účinné a nie sú v-vaše-tvár. Tiež matné rúže sú pomerne dlhé nosenie a to nerozmazáva rovnako ľahko ako tie lesklé robiť. Tiež, oni sú menej prenositeľné.

Najlepšie Matte Rúže v Indii

Tu som zoznam 10 najlepších matné rúže sú k dispozícii v Indii odtiene.

1. MAC vášnivý Rúž:

Kúpiť MAC vášnivý Pre ₹ 1,950.00 @ www.amazon.in/mac-impassioned

Táto MAC vášnivý je najlepším matný rúž na veky. Je to super nádherný odtieň ružovej a koralové tóny. Farba je veľmi buildable a môžete ovládať intenzitu. Ľahko dostupný vo všetkých predajniach MAC, to MAC matná rúž vrcholy môj zoznam prianí)

load...

2. Colorbar Velvet Matte Lipstick - Bare:

Kúpiť Colorbar Velvet Matte - Bare Pre ₹ 325.00 @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-bare

Colorbar Velvet Matte rúž dostane všetky kredity prostých matné rúže v Indii. Myslím, matný, myslím Colorbar. Bare je denná nude hnedej a moje pery, ale lepšie farbu. To objíme vaše pery ako roztomilý malý vankúš a má dobrú výdrž.

3. Inglot Lipstick 106:

To je ďalší úžasná značka, ktorá robí dobré matné rúže. 106 je broskyňový, koralov odtieň a môže byť ľahko odvádza.

load...

4. Lakmat Absolute Matte Lipcolor - Peach Carnation:

Kúpiť Lakmat Absolute Matte Lipcolor - Peach Karafiát @ www.amazon.in/lakme-absolute-matte-lipcolorpeach-carnation

Ďalšie pekný výrobok z Lakmat, to Lipcolor je víťaz. Táto farba sa dá nosiť na vysokú školu a kanceláriu bez obáv z neprimeranosti) Peach Carnation je nesprávne pomenovanie, hoci. Lakmat matná rúž farba je skôr ružovo hnedej a prikláňa skôr k nahá.

5. Chambor Powder Matný Rose Fresque:

To Lippia je krásny odtieň ružovej s teplými tónmi. Vytrvalosť je slušná a je non sušenie.

6. Deborah Milano Red Shade č.9:

Kúpiť Deborah Milano červený odtieň č.9 Pre ₹ @ www.amazon.in/deborah-milano-red-shade - 9

To zďaleka, je najlepšie ružovo-červená rúž kedy v kamienka. To dáva nádherný, nádherný povrch a zostáva ako večnosť. Je silne pigmentovaná a prípad je šialená rozkošný taky!

7. Plochy saténové Jazzberry Jam:

Milujem meno rúž je? Alebo milujem meno rúž je? Taký roztomilý titul pre Lippia, že jo? Farba je tiež výborný dosť. Je to úžasná každodenné My Lips ale lepšie aka Nude odtieň a je jedným z mojich obľúbených na vysokej škole)

8. Nyx Soft Matte Lip Cream v Addis Abebe:

Kúpiť Nyx Soft Matte Lip Cream v Addis Abebe Pre ₹ 1,092.00 @ www.amazon.in/nyx-soft-matte-lip-cream-in-addis-ababa

To, môj priateľovi, je svätý zväzok rúžu a smotany a matnou povrchovou úpravou. Nádherný fuchsie Ružový v mokrej fáze sa premení na matnou povrchovou úpravou na pery a dáva neuveriteľnú výdrž. Jediná výčitka je, že sa usadí do jemných liniek po 3 hodinách, ale je to tak v poriadku s peknou farebnou vpravo? ;)

9. Make Up For Ever Rouge Interpret intenzívny rúž v Matte Flesh:

To je akt, hnedá rúž, ktorá je super matný a trochu sušenie. Použiť nejaký balzam na pery pod, aby sa zabránilo vysušeniu, pretože táto rúž je úplne úžasné s jeho výdrž a farby oplatí.

10. Bourjois So Jemný Lip cream Rose velouté:

To je opäť podobný NYX pier krémy a ponúka širokú škálu farieb. Ešte skontrolujte ju ako jeho výborný pigmentované, ponúka krásne výdrž a je za rozumnú ceny.

Tak dievčatá, dajte mi vedieť vaše obľúbené matný rúžov ​​odtiene, strieľať v komentári!

Zostaňte nádherný!

load...