Makeup

Najlepšie matné laky na nechty - naša špička 10

Najlepšie matné laky na nechty - naša špička 10

Máme všetky vekové kategórie strávené zatúžil po lesklých lakov na nechty a trávia bláznivo sa snaží nájsť perfektné vrchný lak, ako udržať svoje pazúry hľadá lesklé deň čo deň. Dávno preč je, že čas. Toto je éra kamienkov. Tam je niečo tak elegantný a podráždený o matný povrch leští. Je to jeden z najjednoduchších spôsobov, ako dostať svoje nechty vyniknúť v dave. Mattes bola vždy moja obľúbená odroda. Samozrejme, že môžete konať rozumne a investovať do matného zvrchníku a otočiť svet matný. Ale pre nás ostatných, tu sú niektoré slintať hodní kamienky, ktoré ste vlastniť.

Najlepší poľský Shades Matte nechty

1. MAC Wham, Bam, Glam:

Wham, Bam, Glam je temná tmavošedý matný lak na nechty z MAC. Farba mi tak nejako pripomína mliečnej čokolády. To je celkom odtieň, ktorý môžete nosiť do práce ako zmena od bežných broskyne a krémy. Vyžaduje tri vrstvy.

2. Zoya Lolly:

Môj obľúbený pozemku. Samozrejme viete prečo. Lolly je jasne ružové matný. Odtieň by poteší každého ružové zamilovaných poľský. Mattes dokončí zvyčajne končí matný. Ale toto je Blinder. Vyžaduje tri vrstvy.

load...

3. Orly Modrá Suede:

Modrý Suede pochádza zo zbierky Orly Matte Couture. Je to celkom denim modrá matná. Povrchová úprava je matný, ale stále má trochu lesku na to, ktoré mám rád. Vyzerá to, že semiš pre istotu. Vyžaduje dve vrstvy.

4. OPI Honey Ryder:

Kúpiť OPI Honey Ryder Pre ₹ 1,410.58 @ www.amazon.in/opi-honey-ryder

Honey Ryder je krásna zlatá matná zlatom blyští v ňom. Vyrobené v preslávenej OPI je tekutý piesok povrch, poľský vyzerá zlatej fólie na nechty. Ak chcete, tlmené zlato, bez toho aby sa cez vrchol, toto je pre teba. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

5. Avon Matný Violetta:

Violetta je tmavá kráľovská fialová matná. Milujem, ako odtieň zostáva jasný, hoci s matnou povrchovou úpravou. Tmavé matné odtiene sú zriedkavé, takže je dobré mať na sklade až na tento jeden. Vyžaduje dve vrstvy.

6. Orly Viridian Vinyl:

Viridian Vinyl patrí do zbierky Orly Plastix. Je to krásne modrozelené zelenomodrá matný. Čo mám rád o tomto nechty je to, že budete mať matný povrch s dostatočnou lesku. Je to skoro ako s vrstvou plastu na nechty. Vyžaduje dve vrstvy.

7. Zoya Posh:

Kúpiť Zoya Posh Pre ₹ 1,588.00 @ www.amazon.in/zoya-posh

Posh pochádza z limitovanej edície Matte zbierke zamatovej Zoya má. Je matný zamat červená s niektorými leskom v ňom. Odtieň je tmavší ako bežné červené a bude vyzerať skvele na večer von. Naozaj sa podobá luxusné zamatovou tkaninu. Vyžaduje tri vrstvy.

8. MAC hroty:

Keď si myslíte, strieborných kamienkov, všetko, čo príde na myseľ, sú sivé. Ale nie toto. Studded je pravda, modrá matná strieborná s leskom v ňom. Áno, trblietanie v matnej !! Veľmi jedinečný a musí mať. Vyžaduje tri vrstvy.

9. Zoya Veruschka:

Kúpiť Zoya Veruschka Pre ₹ 1,859.00 @ www.amazon.in/zoya-veruschka

Veruschka je tmavo zelený les matný s množstvom zelene lesk na to. Ak máte radi zeleň, toto je musí mať. Trblietanie je celkom prominentnej aj na matný pozadí. A ak ste v pneumatike matný vzhľad, stačí pridať vrstvu vrchného náteru a vy skončíte skončiť s niečím ešte krajšie. Vyžaduje dve vrstvy.

10. OPI Vesper:

Kúpiť OPI Vesper Pre ₹ 1,102.20 @ www.amazon.in/opi-vesper

Ďalšie tekutý piesok krása. Vesper je hlboká purpurovo-čierna s množstvom čiernych trblietania v ňom. Krásny čierny matný lak na nechty nahradiť svoje pravidelné čierne nechty s. Vyžaduje tri vrstvy.

load...