Makeup

Najlepšie makeupové produkty značky Forever - naše top 10 tipov

Najlepšie makeupové produkty značky Forever - naše top 10 tipov

Módy na svete, oslavuje! , MAKE UP FOREVER 'je prvý make up spoločnosti ponúkajú produkty od starostlivosť o nechty na opotrebenie pery, lektvary na krémy a gély v matnej a lesklej povrchovou úpravou. MAKE UP FOREVER má všetko, čo dievča potrebuje ku kvetu do belle! A teraz sú k dispozícii v Indii!

MAKE UP FOREVER bol nápadom Dany Sanz, parížskej génia. Spoločnosť otvorila prvý vo Francúzsku a neskôr sa k širšiemu publiku v roku 1984. Je vytvorený produkty starostlivosti o krásu v farieb a textúr, ktoré boli kedysi sen.

Od svojho poňatie, spoločnosť bola lídrom na trhu už viac ako 25 rokov. Tu sú najnovšie produkty z dohnať všetkých čias!

1. MAKE UP na veky HD Invisible Foundation Cover 118 Flesh:

118 Telo je bez oleja nadácie mäkkým zamatovým dotykom, ktorý dáva svoju tvár, že nový vzhľad! Poskytujúce médium pre bezproblémové pokrytie, tento produkt je zlosť pre jemné žiare to prepožičiava nositeľovi. Nedokonalosti, škvrny a škvrny sú skryté, zatiaľ čo tón pleti sa vyrovnať odhaliť krásnu pleť. Čerstvé 118 je obohatená o hydratačné látky, ktoré udržujú pokožku pružný, mäkký a svetelný. Tento produkt je vhodný pre všetky typy pleti.

load...

2. MAKE UP na veky HD MicroFinish Prášok:

Ak je vaša pokožka je nerovnomerný s nerovným tónom, MicroFinish prášok je to, čo budete potrebovať. MicroFinish prášok vyrovnáva pleť, stará o tmavých škvŕn, vrások a jemných liniek - konečný výsledok? Sálavé a žiariace vzhľad! Prášok je vytvorený s talk voľného vzorca aby sa zabránilo vysychaniu pokožky a bol testovaný, aby zabezpečili, že neexistujú žiadne nepriaznivé účinky pri pravidelnom používaní. MicroFinish prášok ponúka spotrebiteľom univerzálny odtieň pre všetky tóny pleti.

3. MAKE UP na veky 5 Camouflage Cream Palette č.1:

Modely a herci oblečení profesionálov dostane výhody vyplývajúce z tohto divu produktu z dohnať všetkých čias! Konečným make-up nástroje, paleta smotana, ponúka rad odtieňov pre pokrytie tmavé kruhy pod očami, záplaty a škvrny. Textúra je ľahká, ľahko zmiešaní s niečím prirodzeným tónom pleti a je mäkký a jemný aj na najcitlivejšiu pokožku. Paleta zabezpečuje úplné pokrytie na koži po krásnej pleti. Tie fungujú najlepšie, keď sa aplikuje priamo na kožu pred založením sa otrela o.

load...

4. Dobehnúť EVER Smoky Lash: 

Smoky Lash je, že wow riasenky, ktorý dáva svoj objem riasy, dĺžku a lokne. Je to veľmi pigmentované a kefa preniká korene bičom, aby sa zabezpečilo úplné a homogénny povlak.

5. MAKE UP na veky Aqua Liner 13 Mat Čierny:

Vylepšite svoje oči a dostať, že dymový vzhľad Aqua Liner Mat Black, vodovzdorné, vysokou presnosťou, tekuté očné linky. Je obohatený o polyméry a pigmenty, ktoré z vás urobí hviezdu seriálu. Ísť na diamantových úprav a matný irizujúce s ergonomickou aplikátorom pre hladké a presné aplikácie. Očné linky možno ľahko čistiť vodotesnou odstraňovač make-upu.

6. MAKE UP na veky HD Kabuki Štetec 1:

Viacúčelový produkt, okrúhly, mäkký a pružný Kabuki kefu môžu byť použité pre celý rad aplikácií make-up. Nylon-kefou je možné použiť pre aplikáciu sypkých práškov, opraviť alebo odstrániť prebytočný prášok. Ergonomicky navrhnutý s polkuželovou hlavou, je ideálny pre použitie vzniká jemný prach, pretože uľahčuje kruhové pohyby štetca. Čierne štetiny zhromaždiť perfektný štipku prášku do pravého ohmatávať. Kabuki štetec je malé, krátke a ľahko nosiť vo vrecku alebo sáčku.

7. MAKE UP na veky Hviezda Powder Pink Gold:

Získajte ultra žiarivý vzhľad s hodvábne hladký prášku, ktorý zachytáva svetlo zo všetkých strán! Tento produkt poskytuje nositeľovi intenzívny lesk a trblietanie pre zvýraznenie kontúr tváre. Hviezda Prášok kĺže ticho a ľahko na tvár lipnúť na požadovaných oblastí prskající vzhľad! Prášok môže byť použitý samostatne alebo v zmesi so základom a inom zložení.

8. MAKE UP na veky 12 Flash Color puzdro (16 Value):

Ísť na zabitie s 12 Flash Color Case predstavovať oslňujúci farby v jednej palete. Obľúbený s profesionálnymi vizážistu, Color Case vytvára rad pohľadov z chic do funky, elegantné až sofistikované. Farba Case možno použiť na pery, líca a oči predstavovať žiarivé odtiene zvýrazniť svoj majetok. Z mäkké koraly na trblietavé zlato, tekuté tyrkysové až elegantný fuchsie, živé žlté až hnedé triezvy, paleta má všetko, čo vás premeniť diva!

9. MAKE UP na veky Aqua Black Nepremokavé Cream Eye Shadow Aqua Black Nepremokavé Očné tiene:

Získať hypnotické oči sa super pigmentované a nepremokavé farby očí. Bohatá, krémová aplikácie, produkt kĺže na očných viečkach k výrazným efektom. Umelci a používatelia môžu zamestnať nylonovým štetcom alebo špongiou aplikátorom jemne aplikovať produkt na veku!

10. Make Up For Ever Aqua obočie - vodotesné obočie korektor:

Obočie korektor dodáva konečný dotyk na váš make-up! Rozmazaniu dôkaz obočie korektor zaisťuje, že vaše obočie oblúk dokonale dlhotrvajúcu farbu, ktorá definuje, vyplní a predlžuje obočie. Bohatá, hustá textúra a Ultra Deep Color krycie riedke oblasti na čelo.

Výrobky z Doplní FOREVER sú ideálne pre vytvorenie pohľadov, ktoré si prajete. Bez ohľadu na to príležitosť, s make up FOREVER, budete vždy vyzerať čo najlepšie!

load...