Makeup

Najlepšie MAC červené rúžky - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie MAC červené rúžky - naše 10 najlepších výberov

Najlepšia vec, o party sezóny je, že dostanete len tie najlepšie odtiene červenej rúžu. Čo je na červené rúže, že im taký zlosť robiť? Tmavo červené rúže môže žena vyzerať sexy a drzá. Krásne červené pery ukázať silu charakteru a vyzerajú proste úžasné! Ale nie všetky červené rúže poskytujú požadovaný vzhľad. Niektoré môžu spadnúť byte alebo vlastne robiť nositeľ vyzerať gýčovitý. Tak ako sa vám vybrať ten správny odtieň červenej? Nižšie je uvedený zoznam najlepších MAC červené rúže, ktoré je potrebné sa snažiť získať zvodné červené pery!

Top 10 najlepších Mac červené rúže

  1. MAC ruská Red
  2. MAC Viva Glam I
  3. MAC Dubbonet
  4. MAC Brave Red
  5. MAC Ruby Woo
  6. MAC Lady Bug
  7. MAC Lady Danger
  8. MAC Red
  9. MAC Chilli
  10. MAC Diva

1. MAC ruská Red

Kúpiť MAC ruská Red Pre ₹ 2,550.00 @ www.amazon.in/mac-russian-red

Táto ruská Red Lipstick podľa MAC prichádza v matnou povrchovou úpravou a je vysoko pigmentovaná. Jedná sa o štandardný retro červená farba na pery, ktorý vyhovuje väčšine žien, tam vonku. Je to krémová, mäkký, a kĺže bez námahy na pery.

load...

Späť na obsah

2. MAC Viva Glam I

Kúpiť MAC Viva Glam I Na ₹ 3,461.38 @ www.amazon.in/mac-viva-glam-i

Viva Glam 1 rúž poskytuje polo-matný povrch. Farebný tak hlboké a bohaté, to hodí takmer všetky odtiene pleti. Je súčasťou špeciálneho Viva Glam Collection Mac. Kedykoľvek si kúpite Viva Glam Lipcolor, 100% jej výnosov sú darované ľudí postihnutých HIV / AIDS. Tak choď a dopriať si v niektorých viny bez nakupovania.

load...

Späť na obsah

3. MAC Dubonnet

Dubonnet podľa MAC je dodávaný v tmavo červené odtieni s vínovej tónmi. Má krémovú textúru a lesklý povrch. Tento odtieň je možné nosiť aj ako škvrnu v priebehu dňa. To trvá až tri až štyri hodiny.

Späť na obsah

4. MAC Brave Red

Kúpiť MAC Brave Red @ www.amazon.in/mac-brave-red

Táto rúž z MAC prichádza v cremesheen textúru. Ponecháva vaše pery mäkké a poddajné po každom použití. Je to trochu naprostá v cieli, a tak sa dostať intenzívnu farbu, prejdite dve až tri vrstvy rúžu.

Späť na obsah

5. MAC Ruby Woo

Kúpiť MAC Ruby Woo Pre ₹ 3,538.00 @ www.amazon.in/mac-ruby-woo

Tento klasický Super jasne červený je jeden z najhorúcejších predajných odtiene Mac. Je to retro-matný textúru a raz švihnúť to ide dlhá cesta. Vzhľadom k svojej ultra matný textúru, vaše pery môže dostať trochu vyschnúť po chvíli, takže uistite sa, že vám prípravka pery s nejakým Balzam / kondicionéru pred nanesením rúžu. To bude určite usilovať o vás v jedinej aplikácii.

Späť na obsah

6. MAC Lady Bug

Lady Bug od MAC je trblietavý povrch paradajka červená rúž. To hydratuje vaše pery a pritom im javí lesklý. Ak nie ste do červených, alebo nie fanúšik svetlých odtieňov, potom toto je pre vás. Je celkom úplná na pery a zanecháva príjemnú červenú škvrnu. To trvá až tri až štyri hodiny.

Späť na obsah

7. MAC Lady Nebezpečenstvo

Kúpiť MAC Lady Danger Pre ₹ 2,915.67 @ www.amazon.in/mac-lady-danger Lady Nebezpečenstvo podľa MAC je klasický oranžovo-červený odtieň, ktorý je milovaný všetkými. Poskytuje matný povrch. Rúž zostane na dobu približne päť až šesť hodín a je ideálna voľba v každom ročnom období!

Späť na obsah

8. MAC Red

Kúpiť MAC Red Pre ₹ 2,701.00 @ www.amazon.in/mac-red

Táto MAC Red rúž poskytuje polo-matný povrch. Jeho celkom červená farba je ideálna pre každú príležitosť. Má saténovú textúru a nepriehľadný povrch. Nosiť samostatne alebo spárovať s červenou ceruzkou na pery pre odvážnych vzhľad.

Späť na obsah

9. MAC chilli

Kúpiť MAC Chilli Pre ₹ 2,350.00 @ www.amazon.in/mac-chilli

MAC Chilli je zápalná oranžovo-červený odtieň v matnou povrchovou úpravou. Je bez tiaže a kĺže hladko na pery. To trvá až päť až šesť hodín. Jedná sa o farbu, ktorú môžete nosiť kdekoľvek a kedykoľvek.

Späť na obsah

10. MAC Diva

Kúpiť MAC Diva Pre ₹ 2,681.00 @ www.amazon.in/mac-diva

Ret odtieň MAC Diva je krásny tmavovínovej červené odtieň. To má matný povrch a je vysoko pigmentovaná. Odtieň, že budete vyzerať o nič menej ako diva!

Červené pery zdobil glamour priemyslu na dlhú dobu a nikdy nevyjde z trendu. Takže ísť von a maľovať mesto červenú s týmito úžasnými odtieňmi Mac!

Späť na obsah

load...