Makeup

Najlepšie laky na nechty Maybelline - naše top 10

Najlepšie laky na nechty Maybelline - naše top 10

Maybelline začala ako obchodné vlastnil malé rodinné a dnes sa stal jedným z najlepších kozmetickej firmy v Amerike. Maybelline vytvorí vedecky pokročilé vzorca, revolučný textúry a až do zapadajúceho odtiene námahy, dostupný a krásne minút trendu. Ich nechty ísť mokrý nastaviť v iba 50 sekúnd a majú anti čip zloženie s exkluzívnym toku riadenia kefou. Dávajú prsty módne fix a nechajte si môžete dopriať vo svojom nadšenie pre módu v najpestrejších spôsobmi. Tu je zoznam niektorých špičkových Maybelline lak na nechty odtieňov a textúr, ktoré by ste určite radi mať vo svojom márnosť.

Najlepšie Maybelline lak na nechty Shades

1. Maybelline Bamboo Yellow:

Nositeľné, nie príliš hlasné žlté sú tak vzácne nájsť a toto je presne to. Bamboo Yellow je subtílny a tlmené žltej v creme povrchovou úpravou. Žltá mi pripomína viac masla. Rád by som nosiť tento. Vyžaduje tri vrstvy.

2. Maybelline Pink Pohľad:

Tu je celkom nuda na nechty pre takmer každého a pre každú príležitosť. Pink letmý pohľad je broskyňový - ružový lesk v ľahko perleťovým povrchom. Dokonalý lesk nosiť do práce. Ten by tiež krásny základ pre francúzsku manikúru. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

3. Maybelline Boho Gold:

To je môj obľúbený lesk medzi šarže. Boho Zlato je zlato multichrome lesk, ktorá bliká, bronzovej a zelenej. Docela odvážne a lesklé farby. Čo nie je na ňom páči? Úzka napáliť do OPI je Len som si všimol jašterica. Vyžaduje tri vrstvy.

4. Maybelline tulipán Tango:

Pink- koralové leštidla vyzerajú tak dievčenské a ženský a táto nie je výnimkou. Tulip Tango je celkom ružová - koral na nechty, ktoré budú vyzerať skvele na všetkom. Jedná sa o svetlý odtieň, ale nie moc, že ​​budete musieť premýšľať, ako nosiť na určitých príležitostiach. Bol by som rád, že sa to byť môj go - na nechty. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

5. Maybelline Gold s príslušenstvom:

Zlato v celej svojej kráse! Gold príslušenstva je krásny zlatý lesk s pomerne málo zlaté blyští v ňom. Nie je zlatý lesk pre slabé srdce, to je jeden zlato, ktoré sa chystá chytiť veľkú pozornosť. Perfektný pre spárovanie s niektorými tradičnými oblečenia. Vyžaduje tri vrstvy.

6. Maybelline Blackened Teal:

Mám rád túto farbu! Zčernalá Teal je naozaj tmavá metalíza zelenomodrá farba šedozelená blyští v ňom. Poľský väčšinou vyzerá čierna v tieni, ale uvidíte zelenomodrá vyskočí na slnku. Zaujímavý nechty nosiť, ak ste unavení z pravidelných nudné čierne. Vyžaduje tri vrstvy.

7. Maybelline Super Couture:

Pohode Couture je modrasto sivá metalíza tónovaný lesk s pekne zelenej a modrej blyští v ňom. Tento odtieň bude vyzerať nádherné nosiť na večer, a to najmä s čiernom oblečení. Kombinácia farieb, v tomto jeden je naozaj jedinečný a tajomný. Vyžaduje dve vrstvy.

8. Maybelline Fun Is Fuchsia:

Urcite je! Svetlé ružové nie je nikdy dosť pre akúkoľvek poľského milenca a ten je musí mať. Zábava je Fuchsia je jasne ružovej s niektorými fialovej blyští v ňom. Farba je tak jasná a veselá, dokonalý lesk na nosenie v lete. Vyžaduje dve vrstvy.

9. Maybelline Berry Najlepší:

Berry Best je fialová tónovaný bobule lesk v creme povrchovou úpravou. Celkom sa mi páči fialové - ružové combo tento. Vyžaduje dve vrstvy.

10. Maybelline Matný Brownie:

Netušil som, že Maybelline mal kamienky, kým som videl krásu. Matte Brownie je nádherný starožitný hnedá farba v matnou povrchovou úpravou. Napriek bytia kamienka, existuje niekoľko strieborné sa blyští v ňom. To Maybelline matný lak na nechty vyzerá viac než bronz hnedý k nemu, ale stále je veľmi pekná. Vyžaduje tri vrstvy.

To sú niektoré z najlepších Maybelline lak na nechty odtiene India! Ktorý z nich si chcete vyskúšať?

Snímka poskytla: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

load...