Makeup

Najlepšie Glitter nechty lesklá a vzorky - naša top 10

Najlepšie Glitter nechty lesklá a vzorky - naša top 10

Podľa mňa je to najlepšie, čo sa stane na nechty je pridanie trblietky. Od tej doby, trblietky zabalený leštidla vyšiel, laky na nechty prešli svet zmien. Neexistuje žiadny limit na to, čo odtiene alebo aká kombinácia farieb a tvarov, ktoré môžu prísť s. Nosenie blyští na nechty je istý oheň spôsob, ako upozorniť na vaše číslic. Pozrite sa na oslnivú zoznam trblietky lak na nechty odtiene nižšie a začať pripravovať ktorých zoznam tých, ktoré potrebujú naliehavo mať :)

The Best Glitter lak na nechty Farby

1. NYX viac Glitter:

Trblietky leštidla sú moje obľúbené, ale keď sa dostanete všetky druhy farieb, tvarov a veľkostí v jednej fľaši, musí to byť najlepší poľský vôbec. Multi Glitter je jasný lak na nechty s rôznymi farebnými šesťuholníka blyští v rôznych veľkostiach. Tento lesk funguje najlepšie cez pastelových odtieňov, ale tiež môžete nosiť na jeho vlastné. Pri párovaní s iným odtieňom, výhodne držať iba na jednej vrstve, aby ukázať ho dokonale.

2. Jordana Glitters: Cosmic

Aj za normálnych okolností vyhýbať modrých leští, ale ja jednoducho nemôže odolať trblietavé krásy. Cosmic je mierne modré tónované číra lesk s jemným modrým leskom, zaťaženie robustnými modrej a zelenej šesťhranné blyští a kropenie striebra šesťuholník blyští. Tento lesk mi pripomína hlboké modré more. Nosiť cez svetla alebo tmavý odtieň modrej.

load...

3. China Glaze Slnečné erupcie:

Slnečné erupcie je krásny jasný lesk nabitý robustnými zlatými trblietkami. Takýto univerzálny lesk táto je. Stačí pridať kabát akékoľvek nudné nechty a sledovať ho transformovať magicky. Alebo ak ste odvážne dosť, nosiť na jeho vlastné, ako je znázornené na obrázku nižšie. Možno sa vám nebude potrebovať všetko osvetlenie v miestnosti!

4. Sally Hansen bleskové svetlo:

Vždy som si myslel, pastelové odtiene boli nudné, až som narazil na tento krásy. Strobe Light je úplne jasné, poľský plnené svetle ružovým jemným leskom a jemné a stredné holografické strieborné trblietkami. Žiadny obraz nemôže nikdy urobiť zadosť tomuto poľským vzhľad je úžasné osobne. Nosiť niekoľko vrstiev z nej sama o sebe alebo prekryť nahé nechty. Nebudete môcť odtrhnúť oči nechty.

load...

5. Jordana Glitters konfety:

Konečne máme ružový lesk. A nie len tak hocijaký ružový lesk, ale HOT ružový lesk. Konfety je jasný lesk preteká robustnými ružová šesťuholníka blyští. Nosiť ho cez ružové ako na obrázku, ale ja pevne poradiť, aby ste to skúsiť cez čierne. Účinok sa dá popísať len ako úžasné.

6. OPI Muž so zlatou zbraňou:

Ten určite musí byť na zozname chtíč každých milenecké trblietky. Je to na mňa, aspoň. Muž so zlatou zbraňou je z kolekcie OPI Bond. Je to jasné, poľský naplnený 18 karátového (áno, skutočný) zlatých flakies. Vzhľadom k tomu, použitého kovu a jeho monštruózne cenu, to je jedna zlatá trblietky lak na nechty, ktorý patrí do skrinky.

7. China Glaze Nova:

Ten patrí do Číny glazúry je špeciálna kolekcia čo sa blyští. Nova je jasný lesk s médiom a robustný strieborné šesťuholníka blyští. Je to úžasne trblietavé, a to najmä v slnečnom svetle. Vrstviť to na dobu úplnej nepriehľadnosti. Možno budete musieť vziať si svoje slnečné okuliare s týmto.

8. China Glaze Láska Marilyn:

Red bol vždy elegantná farba leští a trblietania, to je ešte lepšie. Love Marilyn prichádza tvoriť ich pastvou pre oči zbierka. Jasný lesk naplnený jemnými červenými a stredných striebornými trblietkami. Milujem, ako striebro vyzerá v kontraste s červenou. Najlepšie nosí cez červené nechty.

9. Orly statočný:

Normálne vidíme blyští v okrúhlych alebo šesťuholníka tvarov, ale bar v tvare trblietky je vzácny. Brave je celkom jasné, poľský balia s holografickou ružovým bare alebo reťazec leskom. Viacnásobné nátery tento bude vyzerať nádherné cez ružové alebo čierne.

10. NYX Zasnený Glitter:

Poďme dokončiť tento zoznam s inou krásou z mojej obľúbenej poľskej značky. Zasnený Glitter je mierne ružové tónované lesk s jemným zlatom a robustný holografické ružovým leskom. Čerešničkou na torte: tie celkom malé ružové hviezdy. Snové a dievčenské. Spárovať s svetlo ružové alebo čierne nechty.

Áno, ktorý z týchto lakov na nechty trblietky ukradol vaše srdce? Môžete to urobiť z najlepších lesk klinec umenia s nimi. Sú neodolateľné, že jo? Tu je voľný nail art aplikácie pre trblietky na nechty a mnoho ďalších lak na nechty nápady. Môžete tiež zdieľať svoje nechty výtvarné návrhy vo funkcii komunity.

load...