Makeup

Najlepšie farby na rúž - naše top 10

Najlepšie farby na rúž - naše top 10

Ženy milujú Colorbar rúžu pre svoje pevné a svetlé odtiene. Často môžete nájsť rozdiel medzi sľúbenú farbou a ten, ktorý vidíte po jeho opotrebenia. Colorbar rúžu sú výnimočné. Ako už názov napovedá, tieto produkty sú navrhnuté tak, sústrediť sa na farby.

A tu je zoznam 10 najlepších Colorbar rúžu s vzorkovníky.

1. Colorbar Diva Lipstick Pre Udržuje:

Kúpiť Colorbar Diva Lipstick Pre ₹ 472.0 @ www.amazon.in/colorbar-diva-lipstick

Pre Udržuje je skutočne nude odtieň bez tóny ružovej. Ak máte pocit, väčšina rúž odtiene robia vaše pery vyzerajú tupý, potom ísť na tento jeden. Nahá béžová nebude podceniť vaše pery. Namiesto toho budete vyzerať pekne, ako budete chcieť.

load...

Colorbar začala zbierku Diva s cieľom zvýšiť fondu pre obete AIDS. Preto, ak si kúpite výrobok z tejto zbierky, peniaze budú pomáhať pacienta.

2. Colorbar Velvet Matte rúž Obsessed Orange:

Kúpiť Colorbar Velvet Matte rúže posadnutý oranžová pre ₹ 308.00 @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-lipstick-obsessed-orange

Vaše hľadanie pre pár oranžových pery príde do konca s týmto novým Colorbar rúž. Vaše pery budú mať presné farby, ako je znázornené na rúž. Sans akýkoľvek lesk alebo lesk, to môže byť pravidelné opotrebovanie, ak máte radi oranžovo. To Colorbar rúž je vysoko na hydratačné a zvláčňujúce kvalitu.

load...

3. Colorbar Velvet Matte Lipstick Bare:

Kúpiť Colorbar Velvet Matte Lipstick Bare Pre ₹ 325.00 @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-lipstick-bare

Tento odtieň je tak ružové a broskyňový Pri tomto rúž musí mať pre všetkých tých, ktorí chcú mať mäkšie odtieň pre všetky časové nosenie. Kombinácia ružovej a broskýň je tak rozumné, že aj keď sa vám nepáči jeden, ste si istí, milovať tento odtieň. Plus je vitamín E starať sa o zdravie vašich pier

4. Colorbar Crème dotykový Rúž Taupe:

Kúpiť Colorbar Crème dotykový Rúž tmavošedý Pre ₹ 499,00 @ www.amazon.in/colorbar-crème-touch-lipstick-taupe

Ten kombinuje červené a hnedasté odtiene produkovať exkluzívny jeden pre vaše pery. Existuje mnoho odtieňov v rámci tejto série Crème Touch. Ale toto je určite upozorniť na túto červenú tónované hnedé. Je najvyšší v krémovej obsahu, ktorý robí vaše pery vyzerajú plnšie a jemnejšie. Vysoko na ochranným slnečným faktorom, to tiež chráni vaše krásne pery pred slnkom.

5. Colorbar Crème dotykový Rúž Classic Lila:

Kúpiť Colorbar Creme lila Lipstick Pre ₹ 450,00 @ www.amazon.in/colorbar-creme-mauve-lipstick

Jeden odtieň svetlejší ako hlboko Mauved, táto je naozaj má klasický vkus na svojej triezvosti. Ak máte radi fialová a myslím, že farba sa dobre hodí k vašej pleti, potom jednoducho ísť a chytiť ho. Je to nielen farbou, ale aj ochrana že všetky rúžu crème kontaktu zabezpečiť, aby to musí kúpiť pre moderné ženy.

6. Colorbar Crème dotykový Rúž Snová ružová:

Kúpiť Colorbar Creme ružovú rúžom Pre ₹ 499,00 @ www.amazon.in/colorbar-creme-pink-lipstick

Ide o odvážny odtieň. Pokiaľ máte radi ružové pery, potom je pre vás ideálna.

7. Colorbar Soft Touch Lipstick Matina:

Buy Colorbar Soft Touch Lipstick Matina @ www.amazon.in/colorbar-soft-touch-lipstick-matina

Je to červenkastého odtieň s nádychom svetlo fialovej. Táto Soft Touch rúž obsahuje dobré množstvo vitamínu A, E a marhuľová oleja. Okrem poskytovania vlhkosť vašich pier, to sa tiež zastaví starnutia a robí vaše pery vyzerajú mladšie.

8. ColorBar Full Finish Long Wear Lipstick Plum Show:

Kúpiť ColorBar Full Finish Long Wear Lipstick Plum Show @ www.amazon.in/colorbar-full-finish-long-wear-lipstick-plum-show

Tento slivka farebný rúž vyzerá dobre, zvlášť preto, že nedostane rozmazané s časom. To sa vzťahuje na vaše pery úplne dobre utajiť všetky pigmentáciou s mŕtvicou alebo dvakrát a zostane dlho.

9. Colorbar Vezmi ma Ako som Lipstick prskající Berry:

Jedná sa o farebné ceruzky s dobroty rúžu. Budete proste milujú farbu trblietavé modrastej bobule. Čo viac nájdete neodolateľnú je na ošetrenie pokožky zložky rúžu.

10. Colorbar Vezmi ma Ako som Lipstick Zvodné Tan:

Kúpiť Colorbar Vezmi ma Ako som rúž zvodné Tan Pre ₹ 828,00 @ www.amazon.in/colorbar-take-me-as-i-am-lipstick-seductive-tan

Už nikdy sa nebudete nájsť podobný exkluzívne farbu. To má matný vzhľad, ale vnútorné lesk robí vaše pery vyzerajú zvodne, hoci sa prirodzene splýva s farbou na pery.

Dúfam, že sa vám páčil všetkým Colorbar rúž odtiene, ktoré sú k dispozícii.

load...