Makeup

Najlepšie dizajny Marwari Mehndi - naše top 10 tipov

Najlepšie dizajny Marwari Mehndi - naše top 10 tipov

Mehndi je nevyhnutnou súčasťou našej indickej kultúry a viac tak pre indickej svadby; Tiež každý región v Indii vyvinula svoj vlastný originálny štýl Mehndi vzory a dnes budeme ukázať vám jeden z najpopulárnejších z nich - Marware Mehndi vzory.

Sledovanie obsahu Ako si vyrobiť Mehndi Designs videá z našej StyleCrazeTv

Splendid Marware Mehndi dizajn glam Up Your Hands

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Najlepšie Marware Mehndi vzory pre ruky

1. Tento krásny dizajn je veľmi vhodný pre svadby, ako aj akýchkoľvek zvláštnych príležitostiach. Vaše ruky budú určite stane krajšie s týmto Mehndi dizajn. To Marware Mehndi konštrukcia hlavne je inšpirovaný z Kvety a objekty, ktoré obsahujú veľa kvetinové motívy. Existuje mnoho detailov vykonané v tomto návrhu, takže to nemusí byť vhodné pre začiatočníkov.

load...

2. Niektorí z nás nemajú radi veľmi zložité vzory a detaily a chcú len niektoré jednoduché vzory, aby sa pokúsili. Takže tu máme veľmi jednoduchú konštrukciu, ktorá udržuje sama docela rozruch zadarmo. Podrobnosti sú veľmi menej v porovnaní s priemerným Marware mehendi dizajnu. Konštrukcia tiež ukazuje veľa otvorené kože, aby to pristane. Milujeme sa kvetinové vzory a jedinečné vzory tu prezentujeme.

3. Tí, ktorí chcú niečo trochu viac tradičné môžete skúsiť tento dizajn Mehndi. Má naozajstné tradičné vzory urobili s normálnym indickom mehndi a dizajn vyzerá dobre na niekoho. S trochou praxe, môžete to urobiť sami. Špičky prstov v tomto návrhu sú zatvorené a dizajn má menej zložité vzory takže to skvelý dizajn pre každého a každú príležitosť.

4. Ide o moderný dizajn, ktorý vyzerá ideálny pre svadbu. Nevesty, ktorí dávajú prednosť Mehndi vzory, ktoré nepokrývajú plnú dlaň alebo chrbát ruky sa môžu rozhodnúť pre tento. Tam je trochu podrobnejšie, rovnako ako tieňovanie. Ale dobré množstvo kože je ponechaný bez mehndi dávať to pekný moderný vzhľad.

load...

5. Tí, ktorí hľadajú nejakú tradičné a pritom veľmi jednoduchým dizajnom Mehandi môže ísť pre tento jeden. Motívy používané tu sú tradičné s hrotmi je ponechaný otvorený vytvorenie veľkej zmes najnovších a tradičné Mehndi štýlov. Milujeme nezvyčajné motívy a vzory na rukách. Tento dizajn bude vyhovovať neviest veľmi dobre.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Jedná sa o unikátny Marware Mehndi dizajn, ktorý sme zvyčajne nemajú možnosť vidieť nikde. Mix z kvetín a pliesť vzory je vidieť na dlani a existuje veľa otvorených priestorov na dlani taky. Sme tiež radi otvorené končekmi prstov. Tam je veľa tieňovanie vykonáva v kvetinové vzory, ktoré máme radi.

7. Tento krásny dizajn vyzerá veľmi pekne na nohách nevesty. Ako indický nevesty, v niektorých prípadoch ide veľa pozornosti na nohy s mnohými len rituály zahŕňajúce nohy, tak prečo nie urobiť krásny dizajn, ktorý nie je vôbec preplnená a len pridáva veľa definíciu k prstom a má Typ šperku dizajnu pri členku. Dizajn je malý, ale má veľa malých detailov a vzory robiť to luxusné voľbou pre nevestu.

8. Tento návrh je predĺžená až do lakťa a je veľmi apt pre nevestu. Existuje celý rad drobných detailov, ktoré vyžadujú veľké množstvo vedomostí. Tento dizajn je mix tradičnej kvetinové, tkať, ako aj ďalšie motívy a tiež súčasné tieňovanie účinky príliš.

9. Tento jednoduchý Mehandi konštrukcia bude vyzerať veľmi pekne na niečí ruky a bude vyhovovať každú príležitosť. Tieto motívy sú stále pomerne tradičné a dizajn má veľmi malé detaily, takže je vhodný pre každú príležitosť. Tiež tipy sú zatvorené, aby to tradičné efekt.

10. Tento posledný zo Marware vzory Mehndi je moderný design vyzerá veľmi dobre pri akejkoľvek príležitosti a bude tiež vyhovovať nevesty. Milujeme dizajn, pretože nie je príliš preplnená. Skvelá voľba pre súčasného Marware nevesty.

Dúfame, že sa vám páčil tieto vzory. Ešte zdieľať to, čo si myslíte o nich v poznámkach nižšie a budem späť s viac takýchto Mehndi vzory v mojej nové miesto.

load...