Makeup

Najlepšie dizajny Glitter Mehndi - naše top 10

Najlepšie dizajny Glitter Mehndi - naše top 10

Glitter je niečo, čo dievčatá sú veľmi radi, že jo? V prípade Mehndi vzory, náznak trblietok je vždy nepredvídateľný spôsob, ako vyzdobiť svoje ruky a nohy. Takže, ak ste milovníkmi jedinečné a najnovšie návrhy Mehndi, budete určite radi pridať nejaký lesk k svojmu Mehndi návrhu, aby bolo vhodné pre zvláštne príležitosti, ako strany či manželstvo, a dokonca ladí so svojím oblečenie. Nenechajte sa zmiasť alebo hassled. Máme nejaké naozaj unikátny dizajn pre všetkých z vás to skúsiť.

Úžasné Glitter Mehndi Designs

1. Ten je jednoduchý Mehndi dizajn, ktorý je ideálny pre tých, ktorí dávajú prednosť jednoduchosti. Design Tu je inšpirovaný páva a farebný lesk sa používa pre zvýraznenie krásy páva. Zlatá, hrdzu a strieborné trblietky robí dobrú kombináciu a malé vzory na prstoch a prstov tiež dokončiť vzhľad.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Prečo by len kvety a tradičné motívy byť súčasťou Mehndi design? No, tu je skvelý pokus o portrét náboženskej kostoly. Konštrukcia je vykonaná starostlivo zlatou a červenou trblietky a čierna Mehndi sa používa na výrobu obrysy.

load...

3. Plná trblietania Mehndi konštrukcia môže byť trochu príliš dobrodružný pre niektoré, ale tento dizajn trblietky Mehndi štýl je veľmi triezvy a jednoduchý. Tieto návrhy sú hotové s čiernym mehndi. Vzory sú veľmi prominentnú a jemne hotovo. Zelená trblietky bola pridaná k listom je zvýrazniť. Ostatné návrhy boli udržiavané jednoduchý bez pridania trblietky.

4. Ten je krásny Mehndi dizajn s ružovým leskom používané pre zvýraznenie určitej oblasti dizajnu. Centrálne vzor na ruky - srdce - bol vyplnený s trblietkami spolu s niekoľkými ďalšími malými vzory, ktoré boli tiež zdôraznené pomocou zlaté korálky.

5. Ak ste sa nudí s monotónna farby obvyklých Mehandi vzory na rukách a potom skúsiť robiť tento dizajn. Zelenej a modrej blyští pristane dohromady. Lesk zvýrazní inak jednoduchý dizajn s kvetinovými vzormi.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Nohy Mehndi je celkom špecifický sám o sebe, ale toto vyzerá ešte viac jedinečný. Mehndi noha používa červený mehndi a striebro a modrý lesk upozorniť na vzory. Konštrukcia morská panna na nohách je tiež úplne unikátne a rozhodne vyžaduje osobitnú zmienku.

7. Ten je silne urobil trblietky mehndi. Konštrukcia vychádza z prstov. Paleta žiarivých farieb boli použité ako červená, oranžová, modrá, fialová, zelená a ďalšie. Hlavná konštrukcia je vykonaná s čiernym mehndi. Kvetinové a Paisley tlačí tu vyzerajú celkom tradičné, ale trblietky úplne zmení vzhľad.

8. Jednoduchá konštrukcia tiež vyzerajú skvele, keď sa trblietky používané na ich zvýraznenie. Tu vidíme veľmi jednoduché kvetinové a Paisley dizajn s minimálnymi zložitými detailmi. Rôznofarebné trblietky bol použitý na vyplnenie špecifických častí konštrukcie. Milujeme svoju jednoduchosť. Tento dizajn vyzerá skvele pri akejkoľvek príležitosti, bez toho aby sa cez vrchol.

9. Jedná sa o modrej, trblietavé nohy mehndi dizajnu. Kvetinový vzor nasleduje séria Paisley vzory. Dizajn je umiestnený šikmo a modré trblietky je používaný na vyplnenie časti konštrukcie.

10. Ide o kontrastné farebné mehndi dizajnu. Šedá farba je použitá na vytvorenie kontrastu s mehndi. Konštrukcia je zvýraznená striebornú trblietkami a malými kamienkami sú pridané do projektu. Tunajšie vzory sú hlavne abstraktné a niekedy aj geometrické.

Tak to bol vrchol trblietky Mehndi vzory pre ruky a nohy! My určite sľubujú sa s radom viac čoskoro.

load...