Makeup

Najlepšie čínske glazúry Glitter nechty lesklá a vzorky - naša top 10

Najlepšie čínske glazúry Glitter nechty lesklá a vzorky - naša top 10

Ak máte radi mať lesk v laku na nechty skrýšu, China Glaze je jedna značka, ktorý určite vyskúšať.

China Glaze môže byť definitívne pripísané za to, že niektoré z najviac exotických a zložitú kombináciou blyští. A pretože stále prichádzajú s novými kolekciami často, budete určite mať z čoho vyberať. Všetky ich nádherné leští obsahovať kaolín ako klinec tužidlo, ktorá dáva nechty lesklý, porcelán ako povrch. Pozrite sa na zoznam niektorých z najlepších medzi China Glaze laky na nechty s trblietkami kombá, ktoré budú určite vás slintať

Tu sú niektoré z najlepších a najviac roztomilý porcelán glazúra lak na nechty farby:

1. China Glaze Medailón:

Prišli sme na toľkých zlatých leští, ale nikto nemôže zodpovedať tento. Medailón je jasný lesk zabalený s jemným zlatým leskom a tony holografické šesťuholníka trblietania. Pozrite sa, ako iskrivý to je! Nosiť tento bude ako mať skutočný zlata na nechty :) môžete nosiť niekoľko vrstiev alebo prekryť tmavý lesk.

load...

2. China Glaze Glitter All The Way:

Myslím, že je to jeden z najunikátnejších trblietky leštidla, aké som kedy videl. Glitter All The Way je jasný lesk s zelenej, zlatej, červenej a fialovej blyští v rôznych veľkostiach. Vyzerá to tak dobre na jeho vlastné skôr než vrstvenie ju.

3. China Glaze Mozaika šialenstvo:

Hexagon trblietky leštidla sú pomerne časté, ale to sa stáva oveľa zábavnejšie s ostatnými pridanými k nemu. Mosaic Madness je jasný lesk so strednou svetlo modré, robustný tmavo modrá, čierna veľké šesťhrannými blyští a čiernym pruhom blyští. Milujem, ako to vyzerá na svetlo modré nechty. Len jeden kabát cez akékoľvek lesk je dosť, aby si všetky tie trblietavé dobrota na nechty.

4. Čína glazúry Its pást-Eze:

Tu je lesk s trblietkami, ktoré nie je príliš do tváre. Jeho pasce-eze je mliečne biela lesk naplnená viacfarebným leskom v rôznych veľkostiach. To zahŕňa ružová, červená, zelená, zlatá, modrá, oranžová a tie biele. Docela pastel vyzerajúce nechty. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

5. China Glaze Full Spectrum:

Ten patrí k ich Prismatic kolekcie Chroma Glitter. Full Spectrum je jasný lesk nabitý toľkými rôznymi blyští, je ťažké poukázať na to, ktoré z nich má. Zložitosť trblietajú robí to krásne a jedinečné. Vyžaduje tri vrstvy, ale tiež môžete vrstviť tentoraz na čiernom lesku.

6. China Glaze otočila:

Čierna a biela blyští sú naozaj ťažké nájsť, ale akonáhle ich máte, môžete oživiť takmer akýkoľvek lak s ním. Otočila je jasný lesk s robustnými čiernej a bielej veľkých šesťhranné blyští a čierny pruh sa blyští. To je môj obľúbený partie vďaka svojej univerzálnosti. Pridajte dve vrstvy pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

7. China Glaze Rozptýlené a Tattered:

Rozptýlené a Tattered je jasný lesk s rôznymi veľkosťami červenej a čiernej šesťuholníka blyští a niektoré čiernym pruhom blyští. Milujem, ako to vyzerá cez ružové nechty, ale bude tiež dobre s bielou. Vrstva na asi dva nátery.

8. China Glaze Cosmic:

Mám rád čierne leští a trblietania, to je ako čerešnička na torte. Cosmic je čierny lesk plnené jemným holografickým leskom. Pripomína mi to na nočnej oblohe s množstvom blikajúcich hviezd. Vyžaduje dve vrstvy.

9. China Glaze Glitter Goblin:

Glitter Goblin je celkom lesk z ich kolekcie Wicked Halloween. Je jasné lesk s jemným medi, striebra a holografické strieborné lesk. To iskrí ako blázon v slnečnom svetle. Tu sú dve vrstvy nad červeným nechty, ale môžete získať plnú transparentnosť v troch vrstvách na sebe.

10. China Glaze Tinsel Town:

To je perfektné lesk nosiť na párty. Pozlátko Mesto je nádherný jasný lesk s zčernalých striebornými trblietkami. Vyžaduje iba dve vrstvy, aby sa dosiahlo plné krytie.

Môžete tiež získať mnoho ďalších nápadov na rôzne laky na nechty a vzorov stiahnutím nail art pre všetky aplikácie práve tu. Vyskúšať rôzne vzory zvládnuť nail art.

load...